Ani sex, ani romantika, ani fér hra

mimi8383
23. nov 2022

Ahoj. Ako začať. 4roky mám priateľa. Všetko bolo super aj sex a tak....aj sme si rozumeli a chodili von a bolo dobré proste. Teraz bývame asi rok spolu a už pol roka asi nemáme sex. Teda raz za mesiac trošku ale viac nie.
Má 17a pol ročného syna s bývalou s ktorou majú veľmi dobrý vzťah a občas sa aj stretli tak aby som o tom nevedela.
Ona má nazýva veľmi hnusne a nemieni sa so mnou baviť a zakazuje môjmu priateľovi, aby som bola tam keď je s ním syn. Snažila som sa to nejak odkomunikovať a riešiť ale všetko márna snaha. A on sa o tom so mnou odmieta baviť. Vraví že ju neznáša, ale stále sa preriekne o nej v dobrom. Často som v práci. Raz som mala voľno a prišiel jeho syn k jeho rodičom a bola som tam aj ja. Okamžite vvypenila a že ju zradil a on len že takto to nemalo byť a že bude voľný budúci víkend, že to už robím. Ako neviem čo stým ribit na mňa a potom predvádza, že iba mňa miluje a že nech neziarlim, že ona je minulosť. Už ma napadlo aj poslať ho preč. Ani sex ani romantika ani fér play hra. Len je to ťažké....

mimi8383
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
23. nov 2022

Je vôbec niečo, pre co by si mala vo vzťahu ostávať?

lyci
23. nov 2022

@mimi8383 to si si chcela sama sebe odpisat z ineho uctu, co si zmazala? :D

melanta
23. nov 2022

Ty máš koľko rokov? Lebo to akoby písala 15 ročná. Ale moja dcéra by aj v 15 vedela, že takéhoto chlapa nechce, že má na viac.

melanta
23. nov 2022

@viestta veď ju miluje a ona jeho, inak je to skvelý chlap keď nejde o tieto veci.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
23. nov 2022

@melanta asi tak...

mimi8383
autor
23. nov 2022

@melanta som naivná? Len stále opakuje ,že je to blbosť , že je veľmi šťastný so mnou. Prečo to hovorí. Čo ak mu krivdim. Čo ak majú len pekný kamošky vzťah. Ale je pravda zastať si ma mohol. Vraj sa boji nezhôd s ňou kôli synovi. Lemo mu bráni potom aby sa videli. Príde mi to divné veď ma 17a pol

mimi8383
autor
23. nov 2022

@lyci omyl

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi8383
autor
23. nov 2022

@mimi8383 potrebujem naozaj veľa veľa podpory. Píšte lebo ja mu proste chcem veriť a nechcem hystercit. Ale dám aj na radu. Pomôže mi to mať nadhľad mozno

jan510
23. nov 2022

mne sa vzdy osvedcilo, ze vzdy treba dat na svoju intuiciu. vzdy...pokial si myslis ze mu krivdis a v podvedomi vidis ze je to zaciatok konca tak ver intuicii

mimi8383
autor
23. nov 2022

@jan510 dakujem

lyci
23. nov 2022

@mimi8383 reagovala si na svoj prispevok ako by to pisal niekto iny. verim, ze to bol omyl a zabudla si si prepnut ucty

mimi8383
autor
23. nov 2022

@lyci áno pardon

mimi8383
autor
23. nov 2022

@melanta myslíš a prečo mi vraví, že ma ľúbi načo teda je pri mne? Nechapem

melanta
23. nov 2022

@mimi8383 pretože potrebuje, aby mu niekto varil, pral a mal sex zadarmo. Ako píšem, moja dcéra by aj v 15 vedela, že takéhoto chlapa nechce. Ale nie všetky ženy majú hrdosť a mozog.

mimi8383
autor
23. nov 2022

@jan510 pýtam sa ho a stále len že je to blbosť, že nič medzi nimi nie je

jan510
23. nov 2022

@mimi8383 no a ty si co myslis intuitivne? bez toho aby si racionalizovala a obhajovala ho sama v sebe? keby ti o tom rozpraval niekto cudzi?

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi8383
autor
23. nov 2022

@melanta jaj tak nech sa vráti k nej. Ja by som sa nevedela takto pretvarovat kôli istote. Však ani chytiť ho nesmiem vraj mu je zle a to furt poslednou dobou. Už si pripadám jak vtierka

melanta
23. nov 2022

@mimi8383 môj muž má syna z prvého manželstva. S dieťaťom sa stretávam bežne. Dokonca keď chlapec má byť s nami a muž bol pracovne preč, zobrala som si chlapca iba ja, normálne som išla k mužovej ex a dala mi syna. Dokonca aj na kávu ideme spolu. Tá káva je veľký neštandard, ale ak po 4 rokoch chodenia jeden chlap toto nevie vyriešiť takmer pri dospelom dieťati, tak ozaj je načase, aby si sa prebrala a zaťala používať hlavu. A odišla.

viestta
23. nov 2022

@mimi8383 keď si pripadas ako vtierka, tak niečo je zle. Veľmi zle

mimi8383
autor
23. nov 2022

@jan510 že set na to a choď od neho. Bez ohľadu ako dobre ti s ním bolo alebo čo hovorí. Pretože takto by sa nemala s mužom ktorého ľúbi žena nikdy cítiť😞

jan510
23. nov 2022

@mimi8383 mne sa moja intuicia osvedcila x krat. Casto som tiez racionalizovala a nakoniec pravda vysla najavo a bolo to presne tak ako mi intuicia vravela. takze ja mam v tom jasno a mam to odskusane

mimi8383
autor
23. nov 2022

@viestta ďakujem. Len je to ťažké asi som blbá chcem veriť veľmi veľmi, že sa mylim

lyci
23. nov 2022

zeny, neviem, co tymto autorka sleduje, ci sa len nudi, ale sama sebe odpisovala ako cudzia osoba v prvom komentari, ale s rovnakym nickom, tak to hned zmazala

mimi8383
autor
23. nov 2022

@lyci nič neviem s tým pracovať, ale nič iné ako to že sa trápim v tom nie je. Je to zle? Chcieť si pokecať anonymné?

miadi
23. nov 2022

@mimi8383 Mozno sa mylis s ex nema nic no to neznamena ze vas vztah je ok. Sex raz za mesiac to sa nezhoduje s jeho recami ze ta miluje. A ciny su hlasnejsie ako slova.

zorana999
23. nov 2022

@mimi8383 ja sa najviac smejem na tom, že sex tu považuje za najväčší problém 😄