Ako vy ste reagovali na správy bývalého, ktorý vás podviedol a robil si z vás klauna?

1. aug 2024

Ako vy ste reagovali na spravy byvaleho ktory vas podviedol a robil si z vas klauna? Rozisla som sa s nim vo februari nereagujem mu na spravy ale napise mi asi raz za mesiac aky je nestastnik ze ma stratil a ako brutalne mu chybam, aku chybu urobil ospravedlnuje sa a pise mi ze dufa ze mu moje srdce odpusti a dam mu este sancu ked sa vrati, kedze siel momentalne na dva mesiace do australie, aspon nemame sancu na seba narazit niekde kedze byvame na rovnakej ulici. Bol to 100% moj typ, vzdy som si predstavovala takeho chlapa zazila som s nim nadherne chvile pretoze ked sme boli spolu spraval sa naozaj dokonalo, horsie to bolo co robil ked som pri nom nebola. Podvadzal ma a tym mi strasne ublizil. To bol vlastne jediny problem a jediny dovod rozchodu. Pochybila dom ale aj ja, robila som mu ziarlivostne sceny. Odpisali by ste mu?

terina25
1. aug 2024

Nie

bublinka1426
1. aug 2024

nie

veronika2316
1. aug 2024

Nie

unicornlady
1. aug 2024

Podviedol či podvádzal viackrát? Ako robil z teba klauna?

A či by som odpísala, neviem. Podľa toho, čo od toho očakávaš.

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Ty si nijako nepochybila. Podvadzal ta, on vedome narusal doveru, v takom pripade je ziarlivost prirodzena reakcia. Uprimne, myslis si ze ked mu das druhu sancu, bude sa spravat inak? Nemyslim si to. Proste ked je niekto schopny dlhodobo a opakovane podvadzat, tak to je proste defektny charakter.

pribinak
1. aug 2024

Nie.

Ty si neurobila žiadnu chybu.

simca06022011
1. aug 2024

ty si nepochybila nic, samozrejme ze ked ta niekto podvadza mas pravo na ziarlivostne sceny... :D ci by som sa mu ozvala alebo nie.. neviem. Ale popravde, aj keby ano, ta krivda bude neustale niekde v tom vztahu (ak by pokracoval) a neustale sa ti to bude vracat, tym padom dovera bude fuc... takze by som to nechala tak a skusila najst ineho dokonaleho. Alebo aj menej dokonaleho, ale vernejsieho :D

autor
1. aug 2024

@vanilkovazmrzka nepodvadzal ma stylom ze sa s niekym inym vyspal. Ale bol vo vztahu somnou a cely cas myslel na inu…viem to, pisal to svojmu kolegovi este na zscistku vztahu, ze zaziva krasne obdobie a velku davku lasky ale ze skoda ze nie s tou, s ktorou by chcel. Ale potom mu pisal aj to ze ma zacina velmi milovat. Medzi tym som na to ale prisla a vsetko mi zacalo do seba zapadat, preco je ku mne niekedy tak chladny. Este asi dva tyzdne po tom rozchode sme to skusali, vtedy sa snazil a ja som ten pocit prestala mat, ale uz som dalej nemohla po tom pokracovat a poslala som ho prec.

danyelia
1. aug 2024

Zablokuj a máš pokoj...

luccija
1. aug 2024

Nie, ale chlapi si toho popisu...koľko ste vlastne boli spolu?

koniarova
1. aug 2024

Veď ťa nepodviedol. Nechápem.

medda_beda
1. aug 2024

Príde taký čo ti vyhovovať bude a nepodvedie ťa.
Ver mi, nemotaj sa v tom istom.

zuzanka.zuzu
1. aug 2024

podvádzal ma... podviedol ma.... nepodvadzal ma... 🙈🙈🙈 ten chlapec trpí nejakou chorobou alebo prečo chce práve teba? prosím ťa, urob mu službu a zablokuje si ho!!! zaslúži si nejakú normálnu 🙏

mameha7
1. aug 2024

Tak podviedol, či nepodviedol?

autor
1. aug 2024

@koniarova fyzicky mozno nie. Ale musel ma mat za strasnu kravu ked somnou bol a cely cas myslel na inu. Pre mna toto je nevera, aj ked na citovej urovni.

unicornlady
1. aug 2024

TAkže,

na začiatku vzťahu napísal kolegovi (to ti povedal ten kolega, či si mu to čítala v mobile?), že by chcel inú babu, ale potom písal, že sa do teba zamiloval.
Teda, iba na začiatku vzťahu myslel na inú babu (nespomínaš, že by jej vypisoval zamilované sms-ky či posielali si fotky atd...), u chlapov tá láska prichádza postupne, čo aj potom napísal, že ťa začína veľmi milovať.

Ak ho vidíš ako dokonalého chlapa, prečo tomu nedáš šancu?
Ty si ho milovala od prvého dňa?

A ako že celý čas myslel na inú, keď vravíš, že potom písal kolegovi, ako ťa miluje?

mameha7
1. aug 2024

Celý čas myslel na inú? Veď si písala, že iba na začiatku vzťahu písal kolegovi. Nie počas vášho vzťahu

fido69
1. aug 2024

@autorka napísala "Pre mna toto je nevera, aj ked na citovej urovni."
Koľko máš rokov? Myslím si, že nie si zrelá na reálny život s problémami, ktoré prináša. Opusti ho a daj mu šancu na normálny vzťah s normálnou ženou. Časom to možno pochopíš aj ty. 😉

autor
1. aug 2024

@unicornlady no dost dlhy cas o tom pisal. Na zaciatku vztahu to bolo ze ma pekny vztah ale nie s tym s kym by chcel ale pisal viac krat ze vie ze ku mne neciti to co ja k nemu alebo ze nie je stastny, ze mu niekedy vadi ked ho prilis objimam a podobne. To ze ma zacina lubit pisat az neskor, tesne pred rozchodom.

unicornlady
1. aug 2024

aký dlhý bol ten vzťah?

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Ako rozumiem ti velmi dobre v tom, ze povazujes za “neveru” to emocionalne puto k inej zene. Mna by napriklad tiez asi zranilo viac to, keby mal k inej zene vacsie city ako ku mne.. ale o to teraz nejde.

Mozno ste sa dali dokopy v zlom case, ked on nemal vysporiadanu minulost. Ale tazko povedat, ci je skutocne pravda to, co bolo v komunikacii s kamaratom bola pravda. A tazko povedat aj to, ci nahodou uz teraz nie je s nejakou inou zenou, pricom v svojom novom vztahu mysli na teba tak ako pri tebe myslel na tu pred tebou… kazdopadne je to uz dost skomplikovane, a ty sama podla mna nie si ochotna mu uverit, ze ta chce naspat a ze chce len a len teba 🤷‍♀️

zuzana9393
1. aug 2024

Podľa mňa nič také hrozne nevyviedol. Ty tiež niesi zrejme dokonalá, keď robíš ziarlivostne scény a smirujes mu mobil... S tým čo cítil sa v tom momente nedalo nič robiť. Skrátka ju vtedy ľúbil viac

mameha7
1. aug 2024

@fido69 Ja ju chápem, zažila som niečo podobné. Ona do toho asi išla od začiatku na plno, zrejme hneď zamilovaná. Keď si prečítala tie správy, skôr utrpelo jej ego, že to hneď necítil rovnako, ako ona a nechával si zadné vrátka. Málokto na začiatku vzťahu nemá rozhodené siete kade tade, je to krutá realita vedieť, že sme neboli vždy jediní a výnimoční.

koniarova
1. aug 2024

Neodpisuj mu prosím. Nechaj ho, nech si nájde normálny vzťah, keď takéto teatro robíš zo sprostredkovanej informácie.

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Ale teda zda sa mi trochu chore ze si pocas celeho vasho vztahu sledovala jeho spravy s kolegom o tebe??!?

alickapusinka
1. aug 2024

Pokiaľ sa s nikým nevyspal u mňa to nie je nevera. Neverný by bol vtedy ak by s dotyčnou ženou spal a mali sex .A nie ma fyzický nepodviedol myslel na nu. Vieš koľko vydatých žien myslí na nejakeho chlapa alebo nejaký ženatý na nejaku ženu.To nie je nevera nevera je ak by s ňou spal toto by som neodpustila nikdy ale že na inú myslel to nie je žiadna nevera.

autor
1. aug 2024

@mameha7 ja som bola velmi zamilovana mne bol od prvej chvile ako som ho uvidela velmi sympaticky a vedela som ze nieco medzi nami bude. Potom sme sa spoznali a ja som bola ocarena este viac bola som nesmierne stastna ked urobil pre mna nejake pekne gesto ale bolo to ako keby mal dvojnika, niekedy bol uzasny a niekedy ma uplne odmietal, odhadzoval ma od seba.

autor
1. aug 2024

@vanilkovazmrzka jasne ze nie. Ja som si to precitala naraz.

koniarova
1. aug 2024

Lebo si ho zrejme svojou zamilovanosťou dusila.

unicornlady
1. aug 2024

Stále nevieme, ako dlho ten vzťah trval.
Že teda, po akom čase písal, že ťa miluje.