Ako si to v hlave usporiadať s mužmi a vzťahmi?😢😢😢😢

7. jan 2021

Som asi prilis naivna ak sa po dlhsom intenzivnom pisani "buchnem" do muza, ktoreho v podstate nepoznam..ja viem, je to nerozvazne..A potom ak sa to skonci tak mam este par mesiacov "nakkt" pretoze sa s tym neviem zmierit, ze preco mi raz opat niekto ublizil, ze sa so mnou zahraval, chcel dostat do postele...potrebuje to zmenu!!! Nechcem uz takych muzov vo svojou zivote..Ako sa mam teda spravat k muzom? Napr.na rande alebo ked s nim komunikujem online? Baby prosim poradte mi nejake tipy lebo to je hrozne ..a ja hrozne trpiiim ..nechcem riesit ziadneho muza ale to sa niekedy neda..chcem byt len ja a opat len ja a ziaden muz..ale co ked v hlave viri ex alebo nejaky napadnik .vycerpava ma to .Pptrebujem si to vsetko v zivote a vztahoch usporiadat...no ako na to? Pomozte mi prosim

zuzanka.zuzu
7. jan 2021

zase??? baby vypnite tie online pučoviny a choďte si nájsť normálneho reálneho muža

a toto fórum pre (budúcich) rodičov sa mení na pubertálne vyplakávanie 👎

autor
7. jan 2021

@zuzanka.zuzu hej a kde si ho mam ist hladat...nebud zas taka mudra ok?

zuzanka.zuzu
7. jan 2021

no zabijem sa, že taká múdra som? 😎

iffushka
7. jan 2021

Neviem či sa dá iný vzorec správania len tak naučiť. Ja ti radím choď za psychológom a zistite spolu, či nemáš nejaký problém alebo blok v detstve, ktorý spôsobuje, že priťahujes len istý typ mužov.

dominik2795
7. jan 2021

Ja osobne si myslim ze aj cez zoznamku sa da najst dobry chlap len treba dobre vyberat

autor
7. jan 2021

@zuzanka.zuzu neporadila si...len si si prisla rypnut zuza

kayyaa
7. jan 2021

Tak si daj pauzu, nikoho nehladaj a bud nejaky cas sama..a ono to tak byva, ze zena pritahuje rovnaky typ muzov...mozno casom dozrejes, zmenis sa a aj chlap pride konecne normalnejsi🙊..

zuzanka.zuzu
7. jan 2021

to bude asi tým, že každý boží deň tá istá téma 🙄 a to na fóre určenom pre inú cieľovú skupinu.... proste ide to tu dole vodou.

autor
7. jan 2021

@zuzanka.zuzu boli a su tu aj horsie temy ty ripalka 😉😉😉 len ty sa musis upchat do kazdej diery

zuzanka.zuzu
8. jan 2021

??? tipujem vek -násťročnej alebo nevyzretej max. do 22r (aj to "nakkt" je skôr slovník pubertiačky než ženy)

kayyaa
8. jan 2021

No ono strasne je z teba citit zufalstvo, to, ako velmi chces mat chlapa...a to chlapi vycitia, vedia, ze take zeny sa daju najlahsie oblbnut...hovorim ti, kasli na chlapov, pracuj na sebe, a ked chlapi uvidia, ze nie si zufalka, tak hned sa k tebe budu inak spravat...

@zuzanka.zuzu nakkt - ja som myslela, ze to je preklep🙊😅 to take slovo ozaj existuje ? 😀

autor
8. jan 2021

Lebo vy vsetky na MK ste dokonale a ziadna z vas neurobipa nikdy chybu a nie je tu ani jedna naivka😊😊😊😊👍👍👍

jajka71
8. jan 2021

Je tu veľa naiviek, ale máloktorá je ochotná priznať, že ma tu skúsenosť. Teraz je len v tvojich rukách co bude ďalej, či sa budeš depkovat a ľutovať s tak si ta získa hneď prvý na ktorého natrafis a bude ti zase zo seba (i neho) smutno, alebo si povieš stačilo. Veľakrát toho chlapa len nevidíš a v tvojom okolí je, to sa stáva relatívne často, že dodatočne zistia, že sa pohybovali v rovnakom čase a priestore. Bud vďačná za skúsenosť a skus sa poučiť. Lebo mnohé tým, že sú sklamane, myslia si ze všetko j e ich chyba a dobrý si ich nezaslúži a im stačí, že ich niekto bude mať rad a vzorec sa opakuje. Možno ti zvýši sebavedomie keď si s píšeš co všetko vieš alebo sa v tomto korona skleníku izolácie niečo nové naučíš nejakú novú zručnosť.... V prvom rade sa musíš ty cítiť spokojná a mat sa rada, aby si mohla získať toho, čo si ta získa, lebo si budeš vedomá svojich kvalít....

nikiki29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thewitch
8. jan 2021

@zuzanka.zuzu ja som sa tu vyplakávala ohľadne chrupu a čo... Keď človek nevie kam z konopí tak ke dobre sa opýtať hocikde a ja práve o koníkovi som vedela asi najviac

zuzanka.zuzu
8. jan 2021

@thewitch čo má chrup spoločné s chlapom? 🙈

babydesire
8. jan 2021

Joooj co som si ja takymito situaciami presla, o konovi som nevedela,revala dom do vankusa..boli to tazke roky,skarede

babydesire
8. jan 2021

Ale no taaak baby,,vsak je yo diskusne forum,,uz davno nie len pre tehulky a mamicky...kde inde si ma clovek vyliat dusu? 🤗

soldi
8. jan 2021

@zuzanka.zuzu ze zacina na ch 😂a ze riesit obe tu na mk je chobotina 😀

miadi
8. jan 2021

No mas to tazke v dnesnej dobe ked zuri pandemia chlap vonku s ruškom na xichte ., a aj ty., niekedy to mà ale aj vyhodu pre škaredych ludi sa teraz zoznamit .,oci mà vacsina ludi ok 🤣mne nejak to online dating nikdy nerezalo ked vonku je milion mužov. Len si treba dobre vyberat. Asi sa moc rychlo namotas ked vravis ze Ta chcu len na sex. Len urciti muzi chcu iba sex ( vacsinou zadani) Normalny chlap chce komplet lasku zenu do života. Jasne zeby si mala snim mat najprv niekolko x rande nieco spolu zazit romantikus alebo akcne Proste spolocne zazitky chlap by sa mal najprv zalubit az potom by mal byt sex, Je to lovec mal by mat pocit ze nieco vzacne ziskal nie ze sa mu len tak hodis okolo krku lahko prislo lahko odislo, Hlavne je ako sa k tebe chova nie co ti vie pekne napisat, Urcite nehladaj na pokeci to je pre tych co chcu len sex.,skus Mozno cez Fb alebo nejaku appku. Alebo vydrz chvilku aj sama. A niekoho stretnes.,

sante81
8. jan 2021

Hľadaj šťastie v sebe, nie v mužovi, pokým to nepochopiš, tak sa ti ten istý scenár bude opakovať

thewitch
8. jan 2021

@zuzanka.zuzu a čo má tvoje pi*ovanie spoločné s chlapom?.... Aha evidentne, samotu I get it now

thewitch
8. jan 2021

Je to fórum síce pre matky a nastávajúce matky ale no a čo.. Čo mám písať na QUORA ohľadne môjho problému kde sa mi ozvú len cudzinci a nebudú ani vedieť? Neviem čo za post dala táto osoba a ak je to blbosť - ok ale hneď rýpať aj do druhých? Máš komplexy alebo čo? 🙈🙈 Proste keď vidíš je to kktina (o môj bože som nevyspelá lebo som použila kktina🙄) skroluj ďalej a nevšímaj si ty do toho rýpeš a popritom iným nevadí sem písať aj rady aj ohľadom iného než len materstva a detí... To len tebe nejako prekáža
@zuzanka.zuzu

thewitch
8. jan 2021

A autor nie nie sme každá dokonalá... Ale cez net a písanie sa zabuchnut... Ako vážne, treba aj inak skúsiť poprípade si to daj v hlave doporiadku, usporiadaj si priority aké v mužovi hľadáš pobedz si co je dobré na vzťahu a na tom byť single...

autor
8. jan 2021

Dakujem vsetkym zienkam ktore reagovali na prispevok s cielom poradit, vezmem si tie rady k srdcu dakujem vam 😊

jaskolka
9. jan 2021

Jednoducho si daj pauzu. Nesnaž sa stále nasilu si hľadať vzťah, lebo práve preto ti to dopadne vždy na h.. o. Aj z tvojho krátkeho príspevku kričí zúfalá snaha nebyť sama, len rýchlo dakoho mať. Nedivim sa, že potom priťahujes len takých o ničom chlapov, lebo oni vycitia tvoje zúfalstvo, a rýchlo ta namotaju. K životu nepotrebuješ za každú cenu chlapa, práve naopak, akonáhle budeš spokojná sama so sebou, začneš byť príťažlivá aj pre iných. A hlavne pre normálnych mužov. Nevravím, možno aj na zoznamke sa dá nájsť niekto v pohode, ale to je asi tak 1 z 10000.Peoste netlac na pílu, ži sama so sebou, a nauč sa byť aj sama. Ono to čudné asi znie, ale ak nevieš vydržať sama so sebou, kto má potom s tebou vydržať? Čím viac ", v pohode", budeš, tam skôr je možné, že stretneš aj toho praveho muža

marco88
9. jan 2021

Myslím že presne pre teba je určená kniha: Žena snov. Nechcem tu robiť žiadnu reklamu MK, no asi tam najdeš odpovede. Vyskúšaj😊

ericka971
10. jan 2021

Veľmi veľa krát som bola v podobnej situácii ako ty, viem ako sa cítiš. 😔A riešenie? Buď sebec, mysli len na seba, svoje šťastie, čo chceš v živote dosiahnuť, začni robiť nejaké aktivity, začni sa venovať niečomu novému,nájdi si nové hobby ☺️ neber si všetko vážne, čo ti kto napíše, ber to všetko s rezervou. Dôležité sú činy, nie slová ☺️ tiež som si tým prešla, potom som sa spamätala a bola som iná. Už som prestala veriť na sladké rečičky chalanov a pozerala som sa nato s nadhľadom. Držím palce, aby ti to vyšlo 😉

kassandra25
10. jan 2021

Napriklad, co tak, vyberat si len slusnych, ktori konaju tak ako pisu, vyberat si viacerych a potom pretriedit, nefixovat sa hned, az po vacsom casovom odstupe, nezalubovat sa hned, staci az velmi velmi dalej....a s tym spanim, tiez opatrnejsie. Nechat sa viest, pretoze kazdy ta zavedie len tam, kam on chce, nie extra, kde ty chces...tak opatrne a hlavne s instinktom, chladnejsou hlavou, a dobrym vyberom.

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz