Ako ho znovu zaujať?

13. jan 2023

Ahojte, prosím o radu. Som znovu v kontakte s muzom s ktorým som pred cca 2 rokmi niečo riešila. On sa potom vrátil k ex tak z toho zišlo. Prosím o rady ako ho znovu "namotat" keďže je to medzi nami také kadejaké keďže som mu aj výčitky robila, hnevala sa, vykrikovala ze neodpisuje atď proste scény. Ako ho zaujať nech píše viac, chce sa stretnúť, ja totiž neviem s mužmi komunikovať, hneď dávam všetko zo strachu ze ho stratím

amiaja
13. jan 2023

To nemas ziadnu hrdost? Uz si s nim nieco riesila a aj tak sa na teba vykaslal a utekal za ex. Ani teraz ta bohvieako nezere... ser na neho, ten zaujem o teba nema a ani mat nikdy nebude.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lily14
13. jan 2023

A teraz je single?trocha sebaúcty

autor
13. jan 2023

Ano, teraz je single už dlhsie

sono2
13. jan 2023

Nebuď šľapka.
Tie sa snažia zaujať!

dianka555
13. jan 2023

A kde bol tie dva roky? U teba nie, ty mu píšeš? Či striehnes kde je , s kým je? A on ta vôbec kontaktuje tiež na teba striehne ako ty na neho?

veronikaszabova
13. jan 2023

Kolko mas rokov? 15? 🤦

aurinia
13. jan 2023

Keď ho nezaujimas aka si, tak ho nerieš. Taký vzťah vedie do záhuby. To budeš celý čas vašho vztahu robiť šaša aby si ťa všimol? Nájsť niekoho na dlhý štastny život je nesmierne tažke a vzácne

autor
13. jan 2023

@dianka555 prečo by som mala striehnut? Pise mi on normálne

toskanka
13. jan 2023

Celé zle. Najskôr popracuj na svojom sebavedomí, až potom vstupuj do vzťahov a mužmi, lebo si opäť ublížis. Konkrétne tento muž nemal o teba záujem pred 2 rokmi a nezískas si ho podľa všetkého ani teraz. Muža nikdy nedonutis, aby ti viac písal, pokiaľ sám nechce

mirkava
13. jan 2023

Ak má nechcel pred 2ma rokmi tak ani by mi nenapadlo ho teraz akokoľvek kontaktovať, neodpísala by som ani na sms a nie že ešte zaujať ho. Nech si ide za ex😉

zooeynka
13. jan 2023

Ak ho nezaujimas taka aka si tak ho neries. Hlavne sa nesnaz zaujat niekoho kto ta uz raz okaslal....trosku sebeucty potrebujes

iv007
13. jan 2023

Podla mna najviac ho zaujmes ignoraciou🙂 vlastna skusenost

autor
13. jan 2023

@toskanka snažím sa na ňom pracovať už roky a nejde mi to, nepomohla ani psychologička. Máš nejaké rady?

toskanka
13. jan 2023

@autor Mne napr. pomáhajú podcasty od Petra Casanovu. Poznáš?

autor
13. jan 2023

@toskanka nie, nepoznám

aandrea9
13. jan 2023

Vrátil sa k ex tak to nejako stráv a daj mu pokoj.

autor
13. jan 2023

@aandrea9 už je s ňou dávno rozideny

autor
13. jan 2023

@toskanka a cez co to p9cuvas? Cez podcast go mi to nenaslo

toskanka
13. jan 2023

Pozri na YouTube Petr Casanova first class. Ma podcasty na rôzne témy v oblasti partnerských vzťahov. Mne jeho štýl sedí.

autor
13. jan 2023

@toskanka ďakujem, pozriem si to

emm_i
13. jan 2023

a koľko máte obaja rokov? kontaktoval ťa hneď ako sa s ňou rozdišiel, či až časom?

aandrea9
13. jan 2023

Rozideny? A píše ti normálne? Nič v zlom, keby si ho zaujala, tak sa dávno rozhýbe. Alebo nemá chuť ísť zo vzťahu do vzťahu 🤷‍♀️

danica2711
13. jan 2023

je to jediný chlap na svete?

autor
13. jan 2023

@emm_i mame dosť, pred 40tkou. My sme boli v podstate v kontakte stále, ale nestretavali sme sa.

lily14
13. jan 2023

Boli ste v kontakte aj keď bol s ex? Prečo sa rozišli?máte deti?

autor
13. jan 2023

@lily14 áno boli sme v kontakte aj keď bol vo vzťahu, proste sme priatelia, rozumieme si len tie výčitky a to všetko nepekne medzi nami ako keby stále viselo a nejako sa toho nevieme zbaviť, ja som nedockava, vycitam. Idem si tým na nervy ale neviem to ovládnuť. So svojou ex sa rozišli lebo im to proste nefungovalo. Nie, deti nemame

lija22
13. jan 2023

baby ved kocka pise, ze komunikacia s muzmi jej moc nejde, tak do nej neprudte recami o sebaucte
Skus so dat prikazom ho kontaktovat menej, vytvor situacie aby videl, ze zijes paradny zivot bez neho. Normalne by som povedala peknemu kamosovi/ kolegovi/ bratrancovi pod so mnou na pivo, spravime si fotku, chcemzaujat pan xy ;)
myslim, ze muzi aj zeny spozorneju ked ten druhy/ druha je "ziadana". a fotky moze vidiet na fb ;)

lija22
13. jan 2023

druha vec je, ze proste si nie ste sudeni. O tom si neuvazovala? ze len stracas cas

lily14
13. jan 2023

@lija22 a možno si bude myslieť že už niekoho má a vykasle sa na to