Aj vám muži zakazujú piť kávu a jesť sladkosti?

18. júl 2024

aj vam muzi zakazuju jest sladkosti alebo pit kavu?ze je to nezdrave?a ked si date tak sa hnevaju alebo su urazeny?

mimikarol
18. júl 2024

Určite nie.

lennyd23
18. júl 2024

Ahoj. Moj priateľ sa o to aj snaží, ale nie nijako drasticky. Keď si dám síce to ofrfle ale ide sa ďalej. Len on to berie tak že proste sladké telu škodí .

autor
18. júl 2024

@lennyd23 aj moj tak,ale ked chce sladke on raz za cas je to ok,pripadne slane...aj ked "potrebuje"kavu raz za cas je to ok,ak ja 5x do tyzdna tak uz sa so mnou pomaly nebaví

majamat
18. júl 2024

nie. moj si da tiez

anonymous87
18. júl 2024

Urcite nie… 🤯 este taku nehrali, aby mi muz nieco zakazoval 🤣

lennyd23
18. júl 2024

Tak zas moj priateľ sa nedotkne ani jedného. Neje vôbec sladké, občas keď ho uprosím si dá nejaký koláč. Buď čo som já robila alebo jeho mamina. A káva vôbec, ale to šije aj do jeho rodiny za to.

moonlight1210
18. júl 2024

A nejak ti to vplyva na zdravie?

Ci len z principu ti to zakazuje a ofuci sa?

prunee
18. júl 2024

Nie. Zakazuje ti aj ine nezdrave jedla/veci, ci len kavu a sladkosti?

lucilaines
18. júl 2024

Keby mi muz zakazal cokoladu pred menzesom alebo kavu, ked ju potrebujem, nemusel by to prezit v zdravi 🤣

misinka20
18. júl 2024

A ty čo si nesvojprávna? A dýchať ti dovolí, lebo aj vzduch, ktorý dýchame je už nezdravý 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

fantaghiro21
18. júl 2024

A muz ma nejaký emocionalný problem?
ka by som mu zakazala davat sa do pozicie otecka .
Nie je ti otec, aby ti zakazoval, prikazoval a dovoloval
Taký by muz uz nebol

jajanka31
18. júl 2024

Ja som v takom uzase ze neviem co k tomu napisat. A ty mas ako 5 a on je tvoj rodic ze nemozes vecer keksik? Neostala by som s nim ani minutu. Ako o rok ti zakaze co ? Suknu? Kamaratku? To si este asi nebola tehotna, co to s telom robi aky mas hlad a chute a aby mi priatel zakazoval jest? Ako chod od neho prec.. ten sa musi strasne bat ze nedajboze gram briberies..

jesenzima
18. júl 2024

😂😂 jasné že nie ...

autor
18. júl 2024

@jajanka31 ja uz pribrata som,chudnem,neprezieram sa sladkeho ale niekedy ta chut je...

solinkarka
18. júl 2024

preboha to čo je za debila? 😒

miamaria
18. júl 2024

Nezakazuje, sladké si dá aj on, kávu mi uvarí každé ráno, keď je doma, niekedy opinda niečo z môjho jedálnička, ale len v rámci srandy

jajanka31
18. júl 2024

@lennyd23 ale to je jeho volba nie tvoja. Ja sa nedotknem spargle a napriklad aj kavy 'moj msnzel ju zje v pohode a zato mu ju nezakazujem len pre to ze ja ju nechcem. Aj kavu pije kazdy den a tiez si da pivo ktore ja vobec nepijem... mozes mu povedat ze 10 poharik na party uz sraci nech brzdi alebo ze mozno keby nepip 5 kav denne mal by krajsie zuby ale toto ze zakazovat uplny standard..resp. aj keby si 5 kav denne pila je to tvoja vec

akinomel
18. júl 2024

Nie, ešte to tak🤔🤨

januska12323
18. júl 2024

Normálne neviem čo na písať. Chudneš, máš vysoký tlak alebo nejaký iný zdravotný problém? Ak nie tak nerozumiem z akého dôvodu sa stavia do pozície otecka.

melanta
18. júl 2024

Súhlasím s @jajanka31 teraz ti zakazuje kávu, zajtra to budú kamošky, pozajtra budeš týraná žena s dieťaťom a nebudeš vedieť ako z toho von. V normálnom vzťahu nie je prirodzené, aby si ľudia niečo zakazovali. Toto je prvá red flag, ktorú ti ukazuje a ktorou ti dáva možnosť odísť, kým nie je neskoro.

danica2711
18. júl 2024

nie, nezakazuje, pretože som sa nevydala za manipulatívneho debila a ani ja nie som nesvojprávna chudinka. Náš vzťah nie je založený na príkazoch a zákazoch, ale na rovnocennej komunikácii - jedno, či ide o kávu a sladkosti (z akéhokoľvek dôvodu) alebo o skutočne dôležité životné rozhodnutia

janulka1802
18. júl 2024

Nikdy mi nezakazoval a ani nebude. Nedávame si navzájom zákazy.

ariannazara
18. júl 2024

😂 len raz 😆

i_vu_li_cek
18. júl 2024

Mne nezakazuje, obaja sme dosť mlsní... Mala by si sa s ním porozprávať a zistiť, či si robí starosť o tvoj zdravotný stav alebo len chce, aby si schudla. Ak to druhé, dobre popremýšľaj o tom, či chceš byť naďalej s takým človekom.

victoriab
18. júl 2024

Prosim? A ty si nesvojpravna, nedospela, ze on ti urcuje, co mozes a co nie? A ty si este s nim? Pobal sa a utekaj.

dankabetka
18. júl 2024

ahoj, ...aktualne : ranajkujem bebe keks a pijem kavu a rozmyslam, ze preco by sa mal niekto starat do mojho jedalnicka...nie, nikdy mi muz nic nezakazal, ani jedlo ani alkohol - ved bude zle mne a nie jemu, ked to prezenieme ....a plati to aj opacne... mna by ani nenapadlo mojmu hovorit co ma a nema jest ( denne pije 2-3 kavy, brusko ma- sice male ale uz ho vidno, ale to neznamena, ze mu budem zakazovat jest co ma rad, nema ziadne zdr. problemy)...vlastne, nemame ziadne zakazy ohladom nicoho 😉

mi to pripomenulo mojho exfrajera( mala som 20 rokov ) - ten chcel vediet vsetko o mne, same navrhy co mam a nemam a je skodlive a podobne reci...az som sa jedneho dna postavila a zamavala som mu svojim obciansky pred ocami, oznamila, ze som svojpravna, papiere od seba vlastnim len ja a jeho teda pocuvat isto nebudem... boze aby mne niekto nieco zakazal ! to by boli blesky 😅😂

zafir01
18. júl 2024

Áno , ale občas na návšteve dovolí .. povie že " môžeš " .. tak som šťastná , rovnako ako keď ma po týždni odomkne zo skrine 🙂

vroni
18. júl 2024

Tak nejako s ťažkosťami dokážem pochopiť, že keď chudnem, muž mi "zakáže" sladké. No dobre, povedzme, že ma tak podporuje a robí to pre moje dobro. Divne, ale budiz. Ale kávu?????? Zabila by som ho na fleku, keby sa opovazil o káve čo len pipnúť. Čo je na káve nezdravé? Čistý debil. Prastene je už aj to, aby mi muž čokoľvek zakazoval. Ale keď je to ešte navrch aj idiotska buzerácia, asi by som mu dopriala ozdravnu kúru liatonovou panvicou.

domka222
18. júl 2024

Čo znamená pribratá? Len trochu,alebo je to obezita? Iné problémy, kde sa káva obmedzuje? Ak áno, tak chápala by som,že ti chce dobre. Ak nie,rozkazovať by som si isto nedala

pandorra
18. júl 2024

Zatial som nebola zbavena svojpravnosti,takze nie nezakazuje.