Zara alebo Alžbeta

26. máj 2023

Ahojte čoskoro rodím a stále si neviem vybrať medzi týmito dvoma menami. Manžel je viac priklonený k Alžbetke. Ktoré sa viac páči vám?

a_alexandra_a
26. máj 2023

Mám pocit, že Zara je každé druhé dieťa. Ale mne osobne sa Alžbeta nepáči. Bude to vaše dieťa, vy sa musíte rozhodnúť. Snáď nezveríš tak dôležité rozhodnutie bande cudzích žien na internete.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuza265
26. máj 2023

Ja byt tebou, vyberiem si pocitovo🤗 musis to u jednom z mien citit proste inak. Napr ak by bolo Zara, ostala by si taka nejaka “sklamana”. Alebo ak by bolo Zara, bola by si v klude. Obe mena su krasne ♥️ zelam nech je to proste “ono”!

divokykonik
26. máj 2023

Obe sú hrozné pre mňa, ale keby sú to jediné mená na svete, tak dám Alžbetu. 😁

lelelienka
26. máj 2023

Z tychto dvoch za mna urcite Alzbeta, aj zdrobnenina je taka mila Alzbetka

babababka
26. máj 2023

Alžbetka ❤.Alžbetka je aj moja vnučka a to meno mu úžasne sedí.

patka06
26. máj 2023

Z týchto dvoch Alžbetka
Zara je momentálne dosť rozšírené dievčenské meno, mne sa ale skôr hodí pre psa, tiež ich pár poznám.

katka2984
26. máj 2023

Zara je náš pes... ALžbetka určite!

autor
26. máj 2023

Alžbeta je pre niekoho staromódne, ale práveže toto meno už takmer nikto nedáva a pre nás je to krásne meno, hlavne zdrobneniny Alžbetka alebo Betka. Troška ma odrádza tá Beta, ale to by som prekusla. Čo sa týka Zary, toto meno som mala vybraté ešte pred tehotenstvom. Viem, že toto meno je teraz veľmi populárne, ale v mojom meste neviem o nikom s týmto menom a bol to môj dlho vybraný favorit. Pri tomto mene ma však odrádza tá popularita mena, že je iné ako tradičné mená a veľa ľudí malo výhrady voči tomuto menu napr. meno ako pre psa alebo ten obchod s oblečením.🙈

ndrag
26. máj 2023

Alzbeta. Bude to sice Betka pre vela ludi, ale podla mna krajsie ako Zara. Zara je pre mna obchod s oblecenim :D

levandulova111
26. máj 2023

Ja mám Alžbetku 😊 vyberal tata, lebo ja som sa nevedela rozhodnúť, mala som asi 15 mien 🙈 nebola som síce s tým dvakrát stotožnená, ale súhlasila som a teraz neľutujem, lebo sa jej to hodí, už si ani neviem predstaviť, že by sa volala inak 😅❤️ a ľudia sú príjemné prekvapení, aké pekné a už málo používané meno 😊
Čo sa týka Betky, smeje sa, keď jej hovorím BETA GAMA DELTA, KDE MÁŠ ALFU? 😂😂
Zara je síce zaujímavé meno, ale mám kamošku, ktorej dcéra sa tak volá tiež a neviem, mne osobne sa to moc nepáči, a tej malej sa to ani nehodí, dokonca ani po rokoch... Ale každého vec, nech sa každý rozhodne podľa seba a nie podľa názorov iných ľudí, predsa len my to dieťa vychovávame, nie oni 😊

bloger
26. máj 2023

Viac sa mi páči meno Alžbetka.

0silvia0
26. máj 2023

Určite Alžbeta. Dcéra mala v škole Alžbetu, volali ju pekne, Betka. Ja osobne by som preferovala oslovenie Alžbeta, Alžbetka. O Zare by som ani neuvažovala, je ich už kvantum.

aeruginosa
26. máj 2023

Uff, za mňa osobne z kaluže do blata.. Nepáčia sa mi mená typu Zara, Lina, Zina, Zora, Zoja, Lota atď.. zároveň však mám pocit, že aktuálne sa to hemží samými Alžbetami a Dorotami.. Navyše mi tie mená znejú veľmi tvrdo. Asi by som možno zvážila pri výbere praktickú stránku mena, ak by neskôr šla do zahraničia žiť.. tak tá Zara by bola lepšia.. a asi aj celkovo skôr Zara z týchto dvoch.

sazumak
26. máj 2023

Alžbetka, krásne meno 🙂

lenka.25
26. máj 2023

Aj mne sa veľmi páči Alžbetka , Zara vôbec , ale pri výbere mena by som si nenechala "radiť" cudzími ľudmi .

mima1608
26. máj 2023

Zara - krátke, pekné a nevieš jej povedať škaredo, narozdiel od Alžbety, ktorú často ľudia volajú Beta (a to by mne extrémne vadilo)

zmrzlinka2021
26. máj 2023

Určite Alzbeta - je to zenské, nezné priezvisko.
Zara - to je slúžka 😉

nila31
26. máj 2023

Alžbeta 😊

gir
26. máj 2023

Alžbetka, syn sedí v škôlke s Alžbetkou a veľmi sa mi to meno páči.

rozovykon
26. máj 2023

ja by som nechcela, aby sa moja dcéra volala ako značka oblečenia 🙈

maaji
26. máj 2023

Alžbetka

ajajaj00
26. máj 2023

alzbetka je pekne ale aby ju nevolali Beta..Zara je krasne moderne kamoska ma malu Zaru a stale si spomeniem na obchod😃 Sara,Amia to boli moje vysnene mena ale dvaja chalani vsetko zmenili😃

mima172
26. máj 2023

Alžbetiek je síce aktuálne už veľmi veľa, no z týchto dvoch by som sa priklonila jednoznačne k Alžbetke 🙂

opica_skorica
26. máj 2023

Susedovci majú Betu. Ona je Alžbeta, ale kričia na ňu Beta.

deti95060810
26. máj 2023

alžbeta...

aandrea9
26. máj 2023

Alžbetka 🙂 zara mi znie veľmi tvrdo...

majusik1304
26. máj 2023

Ja mám Alžbetušku ❤️.... toto meno je také vznešené, kráľovské, mnohé princezné ho mali ☺️.

betka233
27. máj 2023

Alzbeta nieeee... radim z vlastnej skusenosti

reni1512
27. máj 2023

Riadne protiklady.. Zara prilis moderne, otrepane a este k tomu nakupna znacka a zas Alzbeta prilis staromodne a Beta? 🫣 .. mrknite este raz kalendar 😀