Výber mena - Mathias alebo Brian

18. mar 2024

Mathias alebo Brian. Slovom je to Brajen. Alebo poraďte niejake pekne meno pre chlapčeka ❤️

lucia0211
18. mar 2024

Pane bože a čo tak normálne Slovenské ?ja neviem ale vy čo sa tak ,,opičíte,, s tými zahraničnými menami ,mysleli ste na to ,ako sa v dospelosti bude cítit vaše dieťa ??Asi nie ..

autor
18. mar 2024

@lucia0211 , napríklad aké ?? Chlapčenské meno je veľmi ťažké vybrať. Keďže mám už dvoch chlapcov, tak toto tretie meno fakt už neviem aké dať

lucia0211
18. mar 2024

Daniel,Filip,Martin …

blancheporte
18. mar 2024

Dominik, Matej, Adam napr.

huginko
18. mar 2024

Treba si otvoriť kalendár. Je kopec krásnych mien. Benjamin, Félix, Hugo, Adam, Kristián, Alan, Timotej, Sebastian, Krištof, Alexander...

huginko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozculena
18. mar 2024

Hugo🙊

huginko
18. mar 2024

@rozculena krasne... Môj syn je Hugo... ❤️A každý mu meno chvali

pe_mi
18. mar 2024

Ak máš zahraničné predošlé,za mňa dať všetky týmto smerom.lebo mať napr Lukáško a Brian.
Poznám že jedno majú Alžbetka a druhú Lilly Jane, (LilyDžejn), ide mi uši rozdrapit.
Ale zase veľa ľudí je názoru,že čo sa majú čo mena vyberať,aby pasovali k súrodencovi.
Sama musíš vedieť do ktorej skupiny spadaš 👊
Zahraničné mena sa mi nepáčia.
Ja za seba Branko, Gabriel, Kornel, Matej

anjelicek26
18. mar 2024

Ako sa volajú prví chlapci? Nam to tiež prišlo problematické vybrať meno pre tretieho syna.. nakoniec mu proste ostala prezývka s tehotenstva,proste rozhodol sám,keďže sa narodil 4 tyzdne pred termínom práve na svoje meniny😅🤣My mame týždňoveho Bruna doma🥰

nelca84
18. mar 2024

Brajen? Fakt? Brajen aky? Brajen Slanina? Mathias o nic lepsie, prepac.

martinka13
18. mar 2024

Celý život budu musieť hláskovať meno. Hrozný výber, prepáč. Skus otvoriť kalendár a nájsť niečo iné.

autor
18. mar 2024

Chlapci sa volajú Rastislav, Samuel

domkakvet
18. mar 2024

Tak z tych dvoch sa mi ani jedno nepaci, moze byt aj zahranicne, ale z tych dvoch sa mi nepaci ani jedno a zahranicne mena nejako nepoznam, tak ti ponuknem slovenske: Andrej, Marek, Lukas, Adam, Roman

liliana212
18. mar 2024

Mathias je krásne. Mne sa páči aj Timeo

mmirka02
18. mar 2024

Tobias, Kristián ,Mateo,Markus aj Matias je pekne

erika237
18. mar 2024

Timotej, Hugo, Alan, Ivan nemam nic proti zahranicnym menam ale tie dve co si uviedla su fakt aj na mna dost.

ysseba
18. mar 2024

Tak asi radšej Mathias. Ak by si sa rozhodla pre Brian, tak to mu rovno do rodného listu daj zapísať aj ten dodatok "slovom je to Brajen". Lebo pre väčšinu našincov to bude proste Brian

andrea_82
18. mar 2024

My mame Samuela a k nemu teraz Sebastiána

h2
18. mar 2024

Akože Rastislav, Samuel a Brajen, hej? Že ty si z nás robíš srandu?

nikolk0
18. mar 2024

Ani jedno z uvedených .. ja nerozumiem ako niekto môže takéto výplody mien dať .. nemyslite na dieťa do budúcna ? Keď bude dospelý človek ????? .. nieee , treba dať trendy zahraničné meno, ale to je ňuňu pre bábätko a keď bude z neho dospelý človek ,tak sa ti veru nepoďakuje.. vyberajte normálne mena prosím vás , toľko krásnych mien mame v kalendári , že by som si nevedela vybrať a keď už chcete netradičné ,tak si predstavte , že aj take tam nájdete

muchotrafka298
18. mar 2024

Toto je nejaky for? Ze Brian sa cita Brajen a tak sa to jedine a spravne vyslovuje? Prosim Ta, toto fakticky NIE, NIE a NIE. Cely zivot si budu z neho robit srandu, ked kazdeho budete opravovat aj 80rocnu susedu a decka na ihrisku. Daj mu hned pre istotu spravit bodycka, tricka, dupacky s napisom "Volám sa Brájen", neskor tricka, bundy a mikiny......zeny kde na toto chodite?

lauriik
18. mar 2024

K Rastislav a Samuel je Brian ako päsť na oko. Daj nieco tradicnejsie ked uz mas tie prve klasicke slovenske. Co napriklad Matej, Matus? To je podobne ako Mathias. Alebo Bruno, Branislav miesto Brian.

daniela2202
18. mar 2024

A on je amerikán ? 😂😂😂

larinka552
18. mar 2024

Samuel je pekne 🙂
Mne sa najviac páči Martin.
Potom Matej, Marián, Šimon, Dávid, Daniel, Lukáš, Benjamín.

maranco
18. mar 2024

* Chlapci sa volajú Rastislav, Samuel *
Tak nech to máš zaradom podľa abecedy vyber meno na T 🙂
Tadeáš, Teo, Tibor, Timon, Timotej, Tobias, Tobiáš, Tomáš

yelena159
18. mar 2024

@maranco Timon sa mi páči. Keď bude mať ďalšieho syna, može mu dať meno Pumba.

yelena159
18. mar 2024

Môžeš mu dať meno Adrián. Je to pekné meno. Alebo Andrej. Alebo Daniel.

pe_mi
18. mar 2024

@yelena159 alebo Andrej Danko ,to je tiež pekne slovenské a aktuálne 😅😅

yelena159
18. mar 2024

@pe_mi Hneď by sa stal v škole obľúbencom. 😂