Pavol, Jakub alebo Kristián

sabisi
27. aug 2022

Ahojte. Čakáme chlapčeka a nevieme si vybrať meno. Páči sa nám: Pavol, Jakub alebo Kristián. Ktoré by ste si vybrali? Aké meno ste dali, prípadne sa chystáte dať svojmu chlapčekovi? Ďakujem 🙂

lilianka28
27. aug 2022

@sabisi Za mňa Jakub.
Ale záleží aj od priezviska.

sabisi
autor
27. aug 2022

@lilianka28 priezvisko sa začína na písmeno S

terina25
27. aug 2022

@sabisi mne sa paci kristian

sabisi
autor
27. aug 2022

@terina25 muž chce dať meno Kristián, len sa mi zdá také dlhé. Aká je skratka? Kris, Kiko?

camelie12
27. aug 2022

Ano, zalezi aj od dlzky priezviska. Z tychto troch sa mi najviac paci Kubko.
My sme dali Matusko a Samko.
Ale velmi sa mi pacili este aj Lukasko, Tomasko, Filipko a Adamko 🙂

kristiii
27. aug 2022

@sabisi z týchto troch za mňa jedine Jakub (ale naozaj Jakub, žiadny Kubo, Kubko..).. Kristián - Kiko je strašné a meno Pavol mne osobne nič nehovorí

paulahr
27. aug 2022

@sabisi my ideme dať malému meno Pavol 😊

stanislavicenka
27. aug 2022

@sabisi mne skratka Kiko usi trha. Kristian je pekne meno, nie ho prznit Kikom. A velmi sa mi paci z tvojich Pavol. Jakubov je plne kazde ihrisko

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
27. aug 2022

Jakub s danom patria už dlhé roky medzi prvé dve miesta v rebríčku chlapčenských mien. Čiže veľa Jakubov je,preto by som radšej volila Pavol alebo Kristián. Ale viac som naklonená Pavlovi.

mimi3008
27. aug 2022

@sabisi Jakub je dnes uz kazdy druhy chlapcek, Pavol bude Pali alebo Paľo, takze hroza, Kristian je dlhe, no mala som spoluziaka na VŠ, a vzdy ho vsetci volali celym menom. Takze mozno to, ak musi byt len z tych 3. Ale ja by som nedala ani jedno

medea2003
27. aug 2022

My máme Pavla a je to pre mňa krásne meno. Má to svoj dôvod, prečo práve Pavol a zároveň s naším priezviskom znie úplne super. Viem, že sa málokomu páči, každému príde "starosvetské", ale ja si iné meno pre syna predstaviť neviem. A nikto ho nevolá Pali ani Paľo, je Palko a keď vymýšľa, tak Pavol 🙂

beata_k
27. aug 2022

Kristian. Ale v plnej verzii, ziadne skratky.

nwnw
27. aug 2022

@sabisi ja by som uz sla do Miroslav, Juraj, Martin,Peter, Marek, Ivan, ... Alebo aj Pavol

Jakub, Adam, Samo sa uz vola kazdy druhy chlapec ked neratam Sebastian, Tobias, Teo, ...

stanislavicenka
27. aug 2022

@nwnw presne tak. My mame syna, chcela som Ondreja,alebo Vratka, ale manzel nesuhlasil, a mame Branka. Nie Branislav, ale Branko. A dcera Tatiana

liusa82
27. aug 2022

áno aj mne sa páči Kristian.Ja nemám syna ani mať nikdy nebudem tak som ho dala aspoň kocúrovi 😀 a voláme ho Kiko ,Kikino,Kiki.Mne sa to nezdá prznenie mena.Aj Kristínu volajú Kika

mata90
27. aug 2022

@sabisi My máme Jakuba a veľmi sa mi to meno páči,a to sme sa rozhodli na poslednú chvíľu. U nás neni veľa Jakubov. Syn má spolužiaka Kristiana a nikto ho nevolá inak iba Kiko,znie to hrozne ako nejaký papagáj.Treti syn sa volá Michal, tiež krásne meno a voláme ho iba tak ,žiadny Mišo, i keď v škole ho tak budú volať určite.

moni73
27. aug 2022

Co je cudne na "pali", takato prezyvka sa vyskytuje asi v kazdom mene, nie? Kati, zuzi, jani, feri, ...

sabisi
autor
27. aug 2022

@nwnw no aj ja by som vybrala úplne iné mená, no všetky nám už vyčerpali iní príslušníci rodiny 😥 Ale ďakujem.

poleva
27. aug 2022

@sabisi Kristian, Kristianko ...najkrajsie meno...Jakubov je veľa...Pavol sme nerozmyšľali...ale kazdemu sa ine paci 🙂 takze za nás Kristian

sabisi
autor
27. aug 2022

@poleva ďakujem krásne 🙂 Kristiankov nie je tak veľa. Už sa mi začína páčiť čoraz viac 🤗🙂

alexka89
27. aug 2022

@sabisi ja som chcela pre syna Kristián ...ale manžel nechcel kvôli tomu že by ho volali Kiko ...takže za mňa určite z tých 3och Kristián 🥰a ešte ked tak Pavol....lebo Jakubov je už plná rit 🤭

alchemilkazltozelena
27. aug 2022

@sabisi Kristián 👍👍👍

buberova
27. aug 2022

@moni73 mne to pripomenulo Drišľak 😂😂😂 keď Vilo stále hovoril "ne, Pali?" Akože nijak to nesúvisí s témou ale ďakujem že si mi pomohla si toto nostalgicky pripomenúť

poleva
27. aug 2022

@sabisi pisem od srdiecka😊mame doma naše slniečko...Kristiánko...🙂

sabisi
autor
27. aug 2022

@buberova 😀

majka176
27. aug 2022

Ja mám doma Kristiána 🙂

ninusa221
27. aug 2022

Mne sa osobne nepaci ani jedno. Jakub je snáď každy druhí tak ako aj kristian. Teraz sme boli na dovolenke a jedna ze paľko pod sem take čudne to bolo nemoderné a pritom sa ocino tak volá.😄aj on sa na tom smial.

miroslava72
28. aug 2022

@sabisi Poznám Kristiana, ktorého volajú Tino.

karolinakr
28. aug 2022

Už potom radšej Christian