Páči sa vám meno Viktor?

13. apr 2023

Páči sa vám meno Viktor?

eliska13
13. apr 2023

Máme v rodine pekne meno.Ale vždy bol Viktor, Viktorko nie Viky a pod..

226lenka
13. apr 2023

Mám syna Viktora, páči sa mi to meno

dzulli1980
13. apr 2023

Pekné, výnimočné, neotrepané.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lessiie
13. apr 2023

Mala som bývalého Viktora, krásne meno... Viťo ho každý volal...

pribinak
13. apr 2023

@dzulli1980 u nás v okoli sa to Viktormi a Viktoriami len tak hemží

gionella
13. apr 2023

Mame v školke Viki ho volame . Mne sa páči 🥰

dzulli1980
13. apr 2023

@pribinak Vážne? Ja nepoznám žiadneho 🙂

pribinak
13. apr 2023

@dzulli1980 v paneláku mame 2, syn má 2 spolužiačky Vikiny, na krúžku je kamoš Viktor, o 2 ročníky vyššie je iný kamoš Viktor
Proste dosť

nikpa
13. apr 2023

Nie, nepáči

simik22
13. apr 2023

Áno ♥️

deti95060810
13. apr 2023

pekné meno...

laura07
13. apr 2023

Poznám jedného, je strašne labilny. 🙂 ale meno pekne. Mne sa skôr ale páči Viliam 🙂

felycity
14. apr 2023

Vacsinou mame mena zafixovane s osobami, s ktorymi sme sa stretli a potom podla toho mame k menu -/+ vztah. Za mna pekne meno.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nicole003
14. apr 2023

Ano

ariannazara
14. apr 2023

Áno pekne meno 🙂

kristiii
14. apr 2023

Aj mne sa páči

simsalabim
14. apr 2023

Ano

daniela2202
14. apr 2023

Áno, bratranec, žije v Chorvátsku 😁

autor
14. apr 2023

Ďakujem všetkým, aj mne sa páči, poznám len jedného Viktora, ten má okolo 50r a názor na neho neutrálny v pohode.. Presne, chcela som meno pre druhého syna ktoré sa mi s nikým nebude spájať a je zaujímavé. Tak ešte som si spravila prieskum 🙂😃 páči sa mi na ňom aj význam- víťaz. Starší syn je Ján, priezvisko máme tiež na písmeno V (českého pôvodu). A myslím že sa to bude hodiť

hanatom
14. apr 2023

Nie

janca704
14. apr 2023

Ano, paci. Mam mladsieho brata Viktora, ked mu nasi davali meno, vela ludi si tukalo po cele, ze co to za meno. Ale nam sa vsetkym pacilo. Ako malého ho vsetci volali Viki, teraz je to uz samozrejme Viktor, ale mama, krstna a my so sestrou mu stale hovorime Viki (je od nas so sestrou o dost mladsi, stale bude nas maly brat🙂).

nevenka
14. apr 2023

Vies co, keby sa Ti aj spajalo, tak ked tak pomenujes svoje dieta, tak to spajanie prestane. My sme to mali takto s Viliamom. Mne to meno pripominalo jedneho chalana od nas z dediny, zo socialne slabsieho prostredia, vytrznik, alkoholik sa z neho stal, nasilnik...Manzelov starky, co bol fakt dobrak od kosti, sa tak volal a ked som zistila, ze cakame prve dieta, tak na dalsi den zomrel. Tak sme si povedali, ze dame meno po nom, ak to bude chlapec. A veru, nemenila by som. Podobne nieco sme potom mali aj pri druhom synovi s menom. Mne pripominalo moju dlhorocnu platonicku lasku. Este som to aj muzovi hovorila, ze dajme ine, ale ze nie. A uz mi je to jedno, to meno mu sedi a nemyslim na toho chalana, ked vidim mojho syna. Preplo sa to uplne v tej hlave 🙂

sense
14. apr 2023

Môj brat je Viktor, aj otec a starý otec bol Viktor

maryetta
14. apr 2023

Nie je skarede. Ale jaby som mojim detom nedala.
Kazdopadne si zober ze Viktoria je jedno z naj mien. Teda pouzivaju sa casto.

gabika0825
15. apr 2023

Viktor mi príde take tvrdé strašne 😕 ako Dezider alebo tak. Presne tá skupina mien ale pises že máte syna menom Ján tak ten Viktor k tomu bude pasovať keď oblubujete take pradavne mena😊

alison11
19. apr 2023

A termín máte v ktorom mesiaci prípadne v znamení? Môj brat je Viktor a aj strelec novembroví a aj sa vždy cítil víťazom 🙂 veľmi sebavedomí a priami hodí sa mu to meno jeho syn je tiež Viktor a je býk takisto si ide za svojím 🙂.

autor
19. apr 2023

@alison11 jún, prelom blíženci/rak 😀

alison11
19. apr 2023

Tak držím palce radšej na blížencov lebo raci sú dosť tichá povaha mám staršieho syna aj kolegu sú utiahnutí.Ale možno aj také silné meno ako je Viktor by mu posilnilo sebavedomie ráčikovi.Prajem príjemné tehulkovanie a krásny zážitok z pôrodu 🙂Nech sa zdraví.