Meno Noel

helinkahel
5. júl 2022

Páči sa vám toto meno?

mamartinka
5. júl 2022

@helinkahel nahodou krasne.

slovenka753
5. júl 2022

Jak pre psa.

helinkahel
autor
5. júl 2022

@slovenka753 prečo?

nelca84
5. júl 2022

@helinkahel nepaci, jedine, ze by sa mimoriadne hodilo k priezvisku

mamartinka
5. júl 2022

:astonished@slovenka753 😲😨

slovenka753
5. júl 2022

@helinkahel no poznám dvoch co sa tak volajú 😅🙈.. Mne sa to mení nepáči.

zuzan286
5. júl 2022

@helinkahel mne veľmi

dee01
5. júl 2022

@slovenka753 v kalendári je xy mien, čo sú o dosť otrasnejšie....ja na Noelovi nevidím nič škaredé.

joesvk
5. júl 2022

Poznám jedného chlapčeka.Volajú ho zatiaľ Noelko. V pohode meno.

vikusjk
5. júl 2022

@helinkahel pacit sa musi v prvom rade vam, rodicom 😉 Mne sa paci, neviem, ci je to biblicke meno, ale pripada mi take

slovenka753
5. júl 2022

@dee01 a nie je otázka autorky ci sa nám to meno paci? 🙏 Véd keď sa tebe paci tak fajn, mne sa nepáči a patrí u mňa do kategórie psích mien (teda mien ktoré sa často dávajú psom, resp mam v okolí prosv co sa tak volajú)

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biankaaaa
5. júl 2022

Áno veľmi

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helinkahel
autor
5. júl 2022

@slovenka753 každého názor... Myslím si že mladým ľuďom sa páči...a tým starším ročníkom sa viac páčia asi tie zastarané mená ako Ferko, Janko, Jožko...ako nič proti tým menám...ale vychádza mi to tak...

bajka16
5. júl 2022

Mne napadol iba Sak Noel 😆

helinkahel
autor
5. júl 2022

@bajka16 to je čo? Alebo kto?

zmrzlinka2021
5. júl 2022

@helinkahel
Noel je pekne meno.
Ja si nemyslim, ze nejake mena su zastarale, proste jedno ti je sympatickejsie ako druhe a je to v poriadku.

zuzikak
5. júl 2022

Noel ok, len nech ma aj zahranicne znejuce priezvisko. A prosim ozaj ho volajte Noel - nie zbastardene Noelko, Nousko Noik a pod pi....ny.

helinkahel
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ariannazara
5. júl 2022

Mne sa paci 🙂

nelca84
5. júl 2022

@helinkahel tak to je dost odvazne tvrdit, ze mladym sa pacia moderne mena a starym zastarene, kde je podla teba hranica medzi mladymi a starymi? Ked si nechcela pocut nazor inych, neviem naco si sa tu pytala a teraz sa urazas.

laurika1432
5. júl 2022

Mne sa veru tiež moc páči

sella38
5. júl 2022

@helinkahel mne sa paci aj Ferko 🙂

helinkahel
autor
5. júl 2022

@nelca84 nad 50rokov -starsim ročníkom sa nepáči....
Ale mladým .. rovesníkom.. 30rocnym ...chválili výber mena ...

aniele
5. júl 2022

A narodil sa na Vianoce 😉 ? Znamená totiž Božie narodenie (starofrancúzska verzia latinského Dies Natalis).
@helinkahel

helinkahel
autor
5. júl 2022

@sella38 tak ale Ferko mu málokto povie...možno do 5rokov áno.. potom je to už len Fero stále...a Noel bude stále len Noel...chápete.. ani škaredo sa mu povedať nedá... 😉

lejusinka
5. júl 2022

Nase dievcatko ak nahodou vyjde s pipikom bude Noel 😁

lindous
5. júl 2022

Znie pekne, ale pre mňa sa to bude vždy spájať
ako Pére Noel/Papa Noel, teda Otec Vianoc, takže ja osobne by som ho nedala, ale keď sa vám páči, tak by ťa môj názor nemal vôbec trápiť a nemusíš si ho tu obhajovať, zdá sa že už si rozhodnutá 😅

a teda ja mám 25 a zahraničným menám som na chuť neprišla, samozrejme ak sa tak niekto volá, tak to beriem ako fakt a nepríde mi na tom nič zlé, ale keď ja budem vyberať meno pre dieťa, bude to zo slovenských mien 😊