Meno Leyla ale Leila

16kristina27
8. jan 2024

Ahojte baby, ja si idem pre váš objektívny názor. Krajšie je Leyla ale Leila? A aký máte názor na toto meno .. ďakujem

pribinak
8. jan 2024

Opýtam sa suseda, ich zlatý retriver sa tak vola
Sorry, strašne meno

pe_mi
8. jan 2024

@16kristina27 ahoj,meno sa mi nepáči ,ale takto napísané sa mi viac pozdáva Leyla

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
8. jan 2024

Pripajam sa…hrozne meno, priam strasidelne znie. Ako nejaka carodejnica alebo bosorka.

lulinqa
8. jan 2024

Pozeráš Nauč ma milovať? 😀

petronellla87
8. jan 2024

@16kristina27 Leila je normálne arabské meno, myslim že to v preklade znamená noc. Leyla sa mi nepáči

aurora33
8. jan 2024

@16kristina27 mne to príde ako umelecké meno nejakej striptérky 😂

stellarstar
8. jan 2024

Naša fenka sa volala Layla

zitaje
8. jan 2024

@16kristina27 ak dáš Leyla, bude musieť stále hovoriť "Leyla s ypsilónom"

poppy22
8. jan 2024

krasne meno...v pisanej forme sa mi viac paci s y-ale v podstate je to jedno...

aeruginosa
8. jan 2024

Nepaci sa mi ani jedna forma, take meno by som ludskej bytosti nedala.😐Pride mi skor ako pseudonym nez ako normalne krstne meno.

supermario
8. jan 2024

Nepočúvaj ich. Je to Krásne meno. Ešte je aj obmena Leia

beloved
8. jan 2024

Dala by som Lea 🙂

trema
8. jan 2024

Moc sa mi nepaci, taka Lea mi pride krajsie

bluka2
8. jan 2024

Ja mám kolegyňu z Bosny Lejla. Potom dcera mojej šéfky sa volá Laila. Nie som ignorant, ale už som obe volala aj Layla, Leila a proste už mám v tom chaos 🤯 a musím dávať pozor, aby som zas nepochybila. Radšej by som teda sama toto meno ani žiadnu variantu nedávala…

birika
8. jan 2024

@pribinak synov biglik sa volal Leyla 🙂

sandra19860
8. jan 2024

Leila

aniele
8. jan 2024
https://www.youtube.com/watch?v=EOs0qeiJyIg


Eric Clapton - Layla
Nádherná skladba

pseudomonas87
8. jan 2024

@16kristina27 ja mám kolegyňu Leilu, pochádza z Egypta a jej priezvisko pasuje k tomuto menu. Ale si predstav že máš dievčatko Leyla/Leila Halušková, Kováčiková, Masarcova atď.....
Ale k zahraničnému priezvisku prečo nie.

danielllka
8. jan 2024

@16kristina27 kamoška má Laylu, žijú v UK

kristiii
8. jan 2024

@16kristina27 mne sa viac páči Leyla.

ninusa221
8. jan 2024

Nedala by som ale čo píšu baby vyzsie že tak sa vola ten a ten pes napríklad sme boli u jedných známych a mali psa Ninu keď kričali že ninka tak som nevedela či na mňa či na PSA 🙈😂

svokrinjazykmonika
8. jan 2024

@16kristina27 Leila alebo Lejla. S Y je to divné

guliver19
8. jan 2024

@16kristina27 ciganske meno fajn

monicatko20
8. jan 2024

@guliver19 meno podľa mňa pekne..prikláňam sa skôr k Leila..každý druhý pes sa už vola ľudským nemom..len v bytovke máme Miu, Matiasa, Maxima, Dorku, dokonca Jessiku..takže tak 🤣 už nežijeme v dobe keď každý pes bol Bodrík alebo Tina (iné ma rýchlo nenapadá) 🤣

annm81
8. jan 2024

Leila je úplne bežné meno, znie zvučne, jemne, žensky, poznám dievča aj dospelú ženu s tymto menom a pristane to detskému aj dospelému veku. Ľudia nebudú mať problém vysloviť ho. Jedine, že sa zjavne určite nájde dosť primitívov, čo pokladajú za nornálne vysmievať sa z mena - snáď nebudú takí medzi rodičmi spolužiakov tvojho dieťaťa - a ak áno, čo už, nepomôžeš si, lebo ich deti s takýmto vzorom v rodine, sa budú vysmievať aj pre okuliare, račkovanie, váhu, ryšavé vlasy, pehy, výšku...

monicatko20
8. jan 2024

@guliver19 ešte keby si napísala maďarské tak pomlčím..ale teda ešte som nepočula Rómov s týmto menom fakt..

lenka.25
8. jan 2024

Mojej susedy pes sa volá Zuzka a mačku majú Ferka a ? To že ľudia dávajú zvieratám ľudské mena , tu bolo a bude vždy.
Leyla je krasne meno a dala by som s Y . Mám kamosku Leylu a je som svojim menom spokojná a to už ma skoro 40 rokov

slavomira236
8. jan 2024

@16kristina27 znama ma Leiku..netusim ani ako je v kaledari toto meno Ci Leia alobo Lea. Leila je ok meno

termartom
9. jan 2024

Leila