Meno k Sebastiánovi

1. jan 2022

Mame syna sebastiana, čakáme dvojičky nevieme ešte pohlavie, jeden pán doktor tvrdí dvaja chlapci druhý že dievčatka 😹 poraďte superduper mena zatiaľ vôbec netušíme ❤️ A šťastný nový rok

pribinak
1. jan 2022

Terezka

popoluskaxy
1. jan 2022

Oliver a Samuel
Dalibor a Leonard
Alexandra a Stela
Karolína a Kamila

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
1. jan 2022

Bella a Sebastian😁

autor
1. jan 2022

@iwesska to my je niečo známe? 😹

iwesska
1. jan 2022

To je film o chlapcovi Sebastianovi,co mal takeho velkeho hunateho psa Bellu. Tak mi to hned napadlo ako asociacia😁 Ale Bella je aj Gaborikova dcera. Keby to nemalo byt take prvoplanove tak potom Izabela a Sebastian?🤔 Ale to by museli byt chlapec a dievca,co asi nehrozi😁

terry2003
1. jan 2022

Oliver a Samuel
Leonard a Lucas
Daniel a Dávid
Alex a Adam
Ema a Nela
Sofia a Stela
Nina a Nia

terry2003
1. jan 2022

Kristína a Kamila
Daniela a Diana
Sára a Sofia

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
1. jan 2022

Elizabeth a Kristián sa mi páčia. Alebo Damian a Angelika alebo Karolínka.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. jan 2022

@annamalaga no Kristián a damian mi k Sebastianovi celkom pasujú ❤️

syyykorka
1. jan 2022

Hanka a Danka spolu je to Hádanka 😊

autor
1. jan 2022

@iwesska izabelka je nádherne, vôbec totiž neviem či dať mena niečo podobne? Hlavne by som asi volila dlhšie meno

terry2003
1. jan 2022

Izbabela a Viktória, Izabela a Vanessa, Izbabela a Natália

annamalaga
1. jan 2022

Izabela , zaujimave meno tiež .

x_mery_x
1. jan 2022

Kristián a Damián
Karolína a Kristína

mironka
1. jan 2022

moja kamoska ma Sebastiana a Kristiana...A dalsi znami maju Sebastiana a dievcatka Bianku a Janku. ❤

medea2003
2. jan 2022

Ja uz som to raz pisala v podobne diskusii, ale fakt aj ked su to dvojicky, nemozete dat mena, ake sa vam pacia? Musia k sebe este aj pasovat? Dokonca aj k menu starsieho surodenca? My mame dvojicky Pavol a Filip, nijako nepasuju, nijako sa nerymuju, urcite sa mnohym nepacia, ale kazde to meno ma pre nas svoj vyznam, o akom vieme my a koniec. Nerozumiem tymto snaham, aby vsetko k sebe pasovalo a vsetko v nasich domacnostiach ladilo a tak dalej....

autor
2. jan 2022

@medea2003 nemám snahu o to aby niečo pasovalo k sebe ale je to podľa mna milé, ja vôbec netuším aké mena dáme a nemáme ani favoritov ani nič chcela som len vedieť nejaké mena, či dám jurka a Jozefa alebo kristiana a damiana alebo hanku danku ešte neviem, hľadám len mena ktoré má záujmu a nejakú inšpiráciu 🤗 a na S smechceli len preto že sme všetci na S nič viac

terry2003
2. jan 2022

Simona a Sabína alebo Samantha ❤

terry2003
2. jan 2022

Samuel a Simon

dzina007
2. jan 2022

My máme Adrián a Kristián. Tretí ak by sa vysyktol by bol Sebastián.
Dievčatko vy bolo Viktória

bejkidielko
4. jan 2022

Damián, Maximilian
😜

elementissa
6. jan 2022

@medea2003 výber mena/mien pre deti odzrkadľuje osobnosť rodičov. Ich nastavenie, vkus, systematickost, organizovanost. Niekto si dá nesmierne záležať na tom, aby mená ktoré dá svojim deťom boli estetické po každej stránke, aby bolo hneď na prvé počutie jasné, aká je logika za výberom mien, aby mali určitú rytmiku, keďže rodič mená detí vyslovuje najčastejšie spolu, aby boli pre rodiča melodické... To aké mená vyberies pre deti hovorí veľa o tvojej osobnosti. Si skôr analytický typ alebo riešiš všetko ako príde? Radšej plánuješ všetko do posledného detailu alebo sa necháš unášať? Rozhodujes sa na základe logicky stanovených parametrov alebo sa rozhoduješ na základe sentimentu? Je tvoj vkus konzistentný v čase alebo sa mení ako sezónna móda oblečenia? Výber mena prezrádza veľa o človeku. Tak ako ty nechápeš, prečo by mali mená ladiť, ja nevidím žiadnu logiku v tom streliť deťom dve nesúvisiace mená, bez žiadnej rytmiky, či iného prepojenia... Pre každého je nepochopiteľné niečo iné, lebo každý z nás je odlišný a logika za výberom mien je úplne iná v každom prípade.

eriksonka1234
10. jan 2022

K Sebastianovi by som dala Damián /Adrián /Samuel/Tobias
Sabina/Sofia/Eliana/Sára

bejkidielko
14. jan 2022

Maximilian

ninusa221
15. jan 2022

Sebastián - damián ( sebik, damik)
Karolína
My mame v rodine dvojky- Radka Andrea, sandra a Natalka
Mne sa totiž páči aj moje meno už sa dáva malo, ale aj Stella, Ela,

sigma510
20. feb 2022

Richard - Felix
Henrieta - Gréta
A ak by bol parik náhodou tak by som na kombinovaná niečo z týchto štyroch, asi Richard - Henrieta, keďže obe mená sú germanskeho pôvodu a veľmi silné mená a Gréta - Felix.