Kombinácia mien pre dvojičky

5. dec 2021

Aka kombinacia sa viac pozdava vam, zaujima ma aj cisto nestranny nazor. Lilien a Vivien alebo Karolina a Paulina?

estelle10
5. dec 2021

tá druhá 🙂, inak poznám Adela a Alica, Ivica a Milica

thereisabear
5. dec 2021

Karolína a Paulína

luci_ba
5. dec 2021

za mňa Karolina a Paulina. Ale je aj dôležité či sa im to bude hodiť k priezvisku a čo sa Vam páči

jaja20
5. dec 2021

Lilien a Vivien,tie druhé sú ako pre staré tetky 😅

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
5. dec 2021

K zahraničnému priezvisku prvá k slovenskému/slovanskému druhá kombinácia

jaja20
5. dec 2021

@bambulienka25 Písali sme naraz 🙂

jaja20
5. dec 2021

@mamina0078 To nie je úplne smerodajné,veď sa môžu vydať aj v zahraničí 😉

mamina0078
5. dec 2021

@jaja20 však môžu ale vedia si potom aj zmeniť krstné meno na zahraničnú "formu". Napríklad taká Katolína alebo Paulína Anderrasen bude znieť divne v kolektíve.

sona96
5. dec 2021

Ja som z dvojčiat a som nekonečné vďačná rodičom, že sa nám so sestrou nerymuju mená 😂😂. Ale k téme, Karolína a Paulína mi príde krajšie a keby išli do zahraničia, môžu ich oslovovať anglickou verziou tých mien. Lilien a Vivien mi znie divne.

oli18
5. dec 2021

Lujza a Lotka

maminkadeticiek
5. dec 2021

Urcite to druhe.Mne tie prudko americke mena pripadaju v nasich koncinach smiesno trapne.

evka_3
5. dec 2021

Lili a vivi

jaja20
5. dec 2021

@maminkadeticiek Ja zase od detstva neznášam typické slovenské mená ako Zuza,Mara,Beta,Anča, Kata atď....
A to sa v tej dobe nikomu ani len nesnívalo,že by sem raz mohol prísť kapitalizmus a budeme mať možnosť dávať deťom bežne aj zahraničné mená 😄 proste,100 ľudí,100 chutí...

15katka11
5. dec 2021

Tie druhe..ja poznám dvojičky Anetku a Adelku

daridari11
5. dec 2021

@jaja20 Typické slovenské mená by boli pekné, keby ľudia v našej krajine nemali potrebu ich komoliť ...ale keby oslovovali menom Zuzana, Mária, Anna, Katarína.....sú to krásne mená, no Anča a Mara ma fakt desia.

jaja20
5. dec 2021

@daridari11 Hmmm, vieš,ako sa hovorí : keby bolo keby, boli by sme v nebi...

nwnw
5. dec 2021
aktiz
5. dec 2021

@jaja20 veď raz z nich budú aj staré tetky

jaja20
5. dec 2021

@aktiz A dovtedy 60 rokov budú mať nepekné mená?

aktiz
5. dec 2021

@jaja20 a co je na nich nepekne?

kitycat
5. dec 2021

Nechcete premyslat nad nejakymi inymi menami? Nejako mi nesedia k sebe ani tie ani tie. Mate dlhe priezvisko alebo kratke?

Ja budem trapna ale dvojcata su netradicne tak ja by som sa do nejakych netradicnych mien ☺️

jaja20
5. dec 2021

@aktiz Panebože,ty čo teraz z toho robíš kovbojku? Proste sa mi nepáčia,tak ako aj iným ženám v tejto diskusii. Ale pre mňa za mňa,nech im autorka dá mená aké len chce. Aj tak nechápem význam takýchto tém,veď to, aké dám meno svojim vlastným deťom,by som riešila so svojou najbližšou rodinou,a určite nie na diskusnom fóre 🤦

anickaaa6aaa
5. dec 2021

@jaja20 som Anna.. Bohužiaľ podla teba Anča.. No ludia ma oslovuju pekne. Ak sa najdu take ako Ty co maju potrebu Annu nazvať hneď Ancou tak ich s kľudom Anglicana usmernim ako sa volam a nie je problem. Inak pre autorku. Daj mena ake sa Ti pacia. Mne uprimne pride čudné aby menia sestier silou mocou spolu ladili... Ked budu staršie bude im to isto aj vadiť.

ailiba
5. dec 2021

Mne ta druha💞

jaja20
5. dec 2021

@anickaaa6aaa Mňa vôbec nezaujíma,ako to so svojím menom riešiš,ale práve si potvrdila, že sa to stáva aj v realite. A hlavne medzi deťmi v škole napr. nepoznám žiadneho chlapca, ktorý by Annu volal Anna alebo Anka,a darmo by si mu to chcela prikázať.

hlubik
5. dec 2021

Karolinka a Karinka, Otilia a Olivia

ysseba
5. dec 2021

Za mňa Karolinka a Paulinka.
A pre chlapca a dievča - Lucia a Fero. LuciFeri domooov 😀

luna379
5. dec 2021

Fú, som jemne pobúrená, že moje meno je ako pre starú babku. Volám sa Paulína. Doteraz som sa stretávala len z pochvalami na moje meno…neskromne aj ja som s ním spokojná. Karolínka a Paulínka sú určite krajšie mena ako Lilien a Vivien. Ak teda nemáte žiť v zahraničí…

iwesska
5. dec 2021

Paulina a Karolina. Lillien je kazda druha, Vivien je menej,ale nevieme,ako sa to hodi k priezvisku. Na margo toho,co tu bolo spomenute,ze Paulina a Karolina je ako pre babky,tak ja si zas neviem predstavit nejaku zenu 40+ co sa predstavi infantilne Lily alebo Vivi. Vacsinu zivota je totiz clovek dospely.