Július, Viliam, Eduard, Richard alebo Daniel

23. apr 2022

Ahojte, ktore z tychto mien by ste vybrali vy a preco?🙂

zmrzlinka2021
23. apr 2022

Na 100 % NIE - Julius (cezar 😀)
Najskôr Daniel alebo Viliam.
Eduard - krasne meno, ale "Edo" mi nereze

83lenka83
23. apr 2022

Julius-ďuso ee, daniel-dano ee, richard rišo, riky ee, eduard-edo ee, viliam- vilo to znie ok. Takže by vyhralo meno Viliam

biankaaaa
23. apr 2022

Daniel

janhan
23. apr 2022

Mne sa páčia Július alebo Vili 🙂

dorothee
23. apr 2022

ja mam syna Eduarda,ale velmi sa mi paci aj Julius a Viliam 🙂

kaya111
23. apr 2022

Viliam

pragmaticka
23. apr 2022

Dano alebo Riso sú krásne. Ostatne ako za trest

sazumak
23. apr 2022

Za mňa Viliam a Richard 🙂

magduska2
23. apr 2022

Ja mam Richarda ❤ a som spokojná 😁

katka13katka
23. apr 2022

Mne sa páči Richard 🙂

adulka25
23. apr 2022

U mňa Július v žiadnom prípade. Páči sa mi Viliam, Daniel aj Richard v tomto poradí. Takze z týchto mien určite Viliam ❤️

terry2003
23. apr 2022

Richard alebo Daniel

uriva
23. apr 2022

Ja všetkých Danielov čo poznám, tak ako deti neskutočne urevaní, takí brutálmojkáči, úplne mimo všetkých detí v partii vo svojom svete utiahnutí (a že ich poznám niekoľko - v dospelosti o čosi lepšie, ale také povahy...). Július a Eduard mi prídu na dieťa také škaredé(tie skratky Julo, Edo - pardon, ale ani na psa) a staré, to už rovno Klementín. Viliam a Richard mi prídu v pohode, to môžem, navyše sú také multikulti (čo ja teda nie som zástancom tohto názoru, ale sú snáď v každom jazyku a krajine). Richardov tiež poznám ako deti - to sú fakt živly ;) a musíš sa im venovať, ale super sa s nimi dá, Viliam sú utiahnutí, ale tiež super parťáci na všetko. A, áno, som učiteľka :D - a tie mená naozaj veľa detí "usmerňujú", aj keď sa nájdu aj výnimky, no minimum.

snazilka_bio_mamka
23. apr 2022

mne sa vsetky pacia, maju taky vzneseny feeling.

iv007
23. apr 2022

Zalezi od priezviska ale univerzalne a pekne z nich je Daniel..nad Viktorom si neuvazovala? To je take vznesene a menej pouzivane meno

x_mery_x
23. apr 2022

U mna zas jedine Julius 🙂

iv007
23. apr 2022

@uriva ty si teda riadne kriticka.Nahodou meno Eduard prichadza znovu "do mody".Poznam dvoch (babatka) v mojom okoli a nikto im zatial nehovori Edo🤦‍♀️ Edko, Edy

ruzovakrava
23. apr 2022

Viliam 😍 to bolo jedno z horúcich adeptov, nakoniec máme dievčatá. Mm sa moc nepáčilo ale myslím že by som ho nalomila keby čakáme vajčiaka 😁

luccija
23. apr 2022

Richard, Viliam

kayyaa
23. apr 2022

@uriva ale to sa vobec neda podla mena absolutne takto zovseobecnovat... ja poznam viacerych Richardov, kazdy uplne, ale uplne iny... viacerych Martinov, takisto kazdy iny... meno cloveka akurat ovplyvni v tom, ze ked ma nejake extremne meno, tak sa zanho hanbi, to je tak asi vsetko...

makova333
23. apr 2022

Všetky sú krásne, ale naj Viliam a Eduard😊

tykat
23. apr 2022

Mne vsetky a poradie
- Daniel
- Julius a Viliam
- Eduard
- Richard (ak by nahodou rackoval tak katastrofa, ale meno velmi pekne)

denden77
23. apr 2022

Daniel a Richard 😊

katie253
23. apr 2022

My máme Daniela a Richarda 😍 Krásne mená

h2
23. apr 2022

Eduard som mala vysnívané už dávno a Viliama aj reálne mám, toho chcel muž, ale aj mne sa to meno hneď veľmi zapáčilo. Druhé dieťa nemám, ale ak by som mala chlapca, bol by ten Eduard. Ináč všetky, čo si dala, sú pekné. Možno len s tým Júliusom by som mala problém.

h2
23. apr 2022

@uriva Mám syna Viliama a je všetko možné, len nie utiahnutý. Toto sa nedá zovšeobecňovať, meno neurčuje povahu jeho nositeľa.

ella2015
23. apr 2022

Autorka všetky sú krásne ak sa používajú tak ako s napísané, máme priateľov s takými menami a nikdy sme ich nevolali žiadnou zdrobneninkou ani inou debilnou skratkou a je to super. Kamarát má syna Richarda a on sám keď ho oslovia Riško povie, že je Richard a nie Riško

alexandra197
23. apr 2022

Richard

7lenka11
23. apr 2022

Riško 🙂

drimonna
23. apr 2022

Viliam,Eduard a Richard sú pekné mená. 😃