S kúpou ktorej knihy ste maximálne spokojné?

tiika
7. nov 2023

S kúpou ktorej knihy ste maximálne spokojne a nesmie vám chýbať u vás v knižnici, pravidelne sa k nej vraciate, odporúčali by ste ju kúpiť i vašim známym?

petronellla87
7. nov 2023

@tiika teraz som citala Rychlokurz geniality - to by si mal podla mna precitat kazdy. Inac raz rocne citam Troch kamaratov od Remarquea

viestta
7. nov 2023

Za mna Dejiny umenia. A rada sa vraciam k Vajce a ja

simsalabim
7. nov 2023

Dom duchov od Isabel Allende.

lucka_ke
7. nov 2023

Anna zo Zeleného domu, plus ostatné diely čítam opakovane a ešte mám kompletnú zbierku detektívok od Dicka Francisa, tie milujem a tiež sa k nim opakovane vraciam

pandusica
7. nov 2023

Anna zo Zeleneho domu

tiika
autor
7. nov 2023

A čo napríklad nejaké náučné… o stravovaní, varení, zdraví, vzdelávaní, cestovani…? Je nejaká, ktorej kúpu nelutujete a ma cestné miesto na polici? 🙂

gaja78
7. nov 2023

Odviate vetrom

veronicka88
7. nov 2023

Anna zo Zeleného domu,všetky diely,Harry Potter všetky diely,Kuchárska ze Svatojanu napr.

viestta
7. nov 2023

@tiika o vareni Varime zdravo, chutne, hospodarne z r. 1961 po babicke a Vesele umenie kucharske, ktoru som dostala od tety

veronicka88
7. nov 2023

@tiika a bohatý otec chudobný otec!

altair
7. nov 2023

Duna - 1. časť. (F. Herbert, za mňa geniálna kniha) Okrem toho raz do roka prečítam celú sériu Harryho Pottera a Odkaz dračích jazdcov. Čo sa týka cestovania, knihy od M. Navrátila - Okolo sveta. Ale to potom mám chuť niekam vypadnúť 🙂

harrisson
7. nov 2023

Pan prstenov trilogia

lelelienka
7. nov 2023

@viestta wau, konecne niekto, kto pozna Vajce a ja 😁 Citala si aj ostatne od Betty? Su tiez super 😉

@tiika Vajce a ja, Rebeka, pycha a predsudok, Pravidla mustarne

ivangeline
7. nov 2023

5 jazykov lásky,Love is a choice, Vmutorna sloboda,a este taku o vychove dietata do 5 rokov (stara ale za mna dobra)... urcite aj ine.. ale nespominam.. zvycajne to u mna nie su romany,moze byt akokolvek dobry,proste citam raz.. ;D Jaj,a predsa Biblia. ;)

annm81
7. nov 2023

1984
Jeden deň v živote Ivana Denisoviča
Vojna svetov
Anne Frank

viestta
7. nov 2023

@lelelienka vsetky, ale Vajce a ja je topka.

subartic
7. nov 2023

Jozefova Hanule a zbierka poviedok Želary, Klobučníkov hrad- jedna z najlepších kníh čo som kedy čítala , trilógia Tisícročná včela, Rimanka

janinah
7. nov 2023

@subartic Cronin je u mňa number 1.....
Mojou naj je Kľúče od kráľovstva.
A hádam 10 x som čítala Vtáky v trni
A ešte pridávam trilógiu Medený jazdec

subartic
7. nov 2023

@janinah áno , Cronin píše skvelo .

Ešte jedna kniha to Casterbritský starosta , bolo to aj sfilmované , čítala som to asi trikrát.

angeli121212
7. nov 2023

@tiika o vareni je pre mňa top Slovenská kuchárka ake tú už jedine v antikvariáte

queen_mary
7. nov 2023

Kto chce zit, nech sa kyve - citam priebezne dokola odkedy som ju kupila 😀

sendy1977
7. nov 2023

@janinah Medený jazdec nie je trilogia, tu je štvrty diel https://www.martinus.sk/?uItem=221078
Vtaky v trni som čitala minimálne 5 krat

xnatalkax
7. nov 2023

Šlabikár šťastia
Oblkopený idiotmi
Odvaha byť neobľúbený
Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí
5 jazykov lásky
Tým vrchom ste vy
Ženy sú z venuše, muži z marsu

jaskolka
7. nov 2023

@lelelienka Ja tiež mam veľmi rada knihy od Betty Mcdonaldovej, za mňa je topka Ja to zvládnem.

jaskolka
7. nov 2023

Mam ich viac, ale moje "srdcovky" sú všetky pentalogie od Andrewsovej (Kvety v podkroví atď) a momentálne knihy od Weirovej o šiestich ženách Henricha VIII.

drakvak
7. nov 2023

@petronellla87 Môj manžel si Rýchlokurz geniality prial pod stromček, tak som rada, že ju odporúčate. Prečítam si potom tiež 😊

drakvak
7. nov 2023

Mám veľmi rada knihy od českého autora Iva Tomana, najmä Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě. Píše vecne, zrozumiteľne, pravdivo, také knihy do života 👌

petronellla87
7. nov 2023

@drakvak super, verim ze sa bude pacit😊

lalilla
7. nov 2023

Pripnem sa

juliacenc
7. nov 2023

@petronellla87 o com to je?