Zostavenie vlády

12. okt 2023

Baby ste s tým ok alebo iba ja mam depresiu zo toho, že ako ministri budú tie dankove esa na kandidátke? Ako Fica a pele ok, nie je to moja šálka kávy ale prežijem, ale danko a spol, to je mi na grc, 5% ľudí ich volilo, je to odpad pre mňa ti ľudia čo sú tam a oni budu rozhodovať o kultúre a životnom prostredí?

viestta
12. okt 2023

Mna desia aj Sakova a hlavne Kalinak

dskjhfdlkdjhl
12. okt 2023

Ked zvladas Fica, zvladnes aj ostatnych.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1angelika
12. okt 2023

@viestta Kaliňák, že vôbec sa opovážil kandidovať to je nonsens

dzulli1980
12. okt 2023

Prečo by tí ľudia mali byť hnus? ... len preto, že Ti nie sú po vôli? ... takto vyzerá slovenský liberalizmus v praxi ... budete sa búchať do pŕs, ako tolerujete homosexuálov, potraty, legalizáciu drog, no iný názor to už nie, to je "na grc" ... a len urážať a len zosmiešňovať.

viestta
12. okt 2023

@1angelika no a Gaspar buduci riaditel SIS🙄 som zvedava z koho spravia prezidenta policajneho zboru a ako budu kluckovat aby sa zbavili Lipsica

dskjhfdlkdjhl
12. okt 2023

@viestta Myslis, ze budu kluckovat? Ja myslim, ze tito teraz pojdu ako divi a vsetkym sa nam bude pretacat zrak😝

nikasmile
12. okt 2023

@dskjhfdlkdjhl 😄👍🏻 ale je to pravda ak zvládneš jeho, tak ostatné je pohoda.

dskjhfdlkdjhl
12. okt 2023

@nikasmile ja vzdy len pravdu😉

viestta
12. okt 2023

@dskjhfdlkdjhl tak najprv musia zmenit zakon, to chvilu trva, ale maju jasny ciel. Kym nevyriesia personalistiku v organoch cinnych v trestnom konani na ine im ani energia nezvysi.

belllinka
12. okt 2023

@dzulli1980
@miriam11 áno, je to odpad a hnus, kto dokázal tých ľudí krúžkovať a voliť!

kvetinka75
12. okt 2023

keď si zvládla tých pred tým, zvládneš aj toto.

autor
12. okt 2023

@dzulli1980
@miriam11 ako keď je niekto konspirator, a dokáže mat atke reči ako ľudia z danovej strany, tak je to hnus, prepáč.

kvetinka75
12. okt 2023

@dzulli1980 nevolila som ich, ale úplne s tebou súhlasím. Tolerancia len jedným smerom

heni10
12. okt 2023

@miriam11
@dskjhfdlkdjhl autorka nepíše ze ľudia čo ich volili sú odpad ale Danko a spol….čítajte s porozumením…

dskjhfdlkdjhl
12. okt 2023

@heni10 a ja neviem, preco to pises mne. Asi by si mala zacat citat s porozumenim😉 Ja som sa k odpadu nijako nevyjadrila.

autor
12. okt 2023

@kvetinka75 no tí neviem, ti predtým nič moc, ale toto už je nad moje sily chápania, bože chráň, a verte keby tam bolo lsns a republika v koalícii tak amen tma s nami.

kvetinka75
12. okt 2023

autorka - zaujímavé, že ako rýchlo dokážete človeka zaškatuľkovať ako konšpirátora , hlavne, keď sa časom ukázalo koľko tých konšpirácii je pravdou.

kvetinka75
12. okt 2023

autorka - tak už len PS by bola výhra.

autor
12. okt 2023

@heni10 presne tak, ľudia čo ihh volili sa nechali asi iba zmanipulovať, ale danko a spol to je cez čiaru (a aj iný politici, ale tak to je už jedno)

viestta
12. okt 2023

Uz vcera sa Danko ukazal. Ten mentalny atlet nedokaze ani pero otvorit 🙄 Nuz a nazvat medveda hnedeho biologickou zbranou zapadu, na to tiez treba specialnu vypln mozgovne.

autor
12. okt 2023

@kvetinka75 nehovorím ze ps by bola výhra, ale ak by boli v koalícii a na ministerstvách odborníci co vedia čo robiť, ako zlepšiť sk tak ok, super a je mi jedno kto by to bol, napr táto vláda odborníkov co tu bola dočasne, Ľudovít odor, tak ti min prišli ako fajn, aj zrušít tieň populistické traposiny co tu máme, že zdarma všetko a iné

autor
12. okt 2023

@viestta ved toto, proste to sa nedá počúvať.

heni10
12. okt 2023

@viestta presneee som nevedela ci mám plakať alebo sa smiať🤦‍♀️

kvetinka75
12. okt 2023

autorka - neboj sa, po tejto vláde možno príde ich čas a potom uvidíš, akých majú odborníkov, či to bude lepšie. Každý si myslí, že bude lepšie to, čo nemáme. Len či by to ak aj v skutočnosti bolo. Kolko vlád tu už bolo a kde sme?

autor
12. okt 2023

@kvetinka75 ôk som ochotná akceptovať ho čo, ale povedz mi ako je Rudolf huliak vzdelaný a vedel by viesť ministerstvo živ prostredia? A ako by filip kuffa mohol byť na ministerstve kultúry? Dok, to ako matovic minister financií a prd z toho vedel asi no, to potom tak dopadlo

riyadh
12. okt 2023

@viestta lipsic a Hamran tam nemaju Co robit, ten 2hy meno any uz do gati pustil, a radsej Sam odchadza. S vidinou dobreho vysluhoveho dochodku hajz... ik.

babababka
12. okt 2023

Boli voľby,boli.Vyhrali oni,niekomu sa to páči,iným nie.Viacerým sa nepáčila ani minulá vláda,inak by oni vyhrali a zostavovali vládu.Sú všelijaké "šumy",kto obsadí aký post.Mňa osobne to ne
zaujíma,ak len trocha dajú do poriadku tento bordel,tak je to o.k.

kvetinka75
12. okt 2023

@babababka veď to, ja teiž čakám čo z toho bude. Ale väčší bordel ako tu je, už asi ani nikto nedokáže spraviť