Zlomené srdce. Zažil niekto niečo podobné?

srdiecko1
29. jan 2011

najprv sa chcem ospravedlnit, ze vystupujem pod inym nickom, kedze som na konikovi uz dlho registrovana, ale tato tema je pre mna tak hakliva, ze som si netrufla napisat pod pravym nickom. Viem, je tu plno tem o podvodoch o milenkach o rozpadajucich sa vztahoch... no neviem, kam by som moj pribeh mohla zaradit. Mozno potrebujem rozne nazory, hlavne nazory ludi, ktorych sa to netyka, ziskat taky nejaky nadhlad nad celou tou situaciou... preto dakujem za kazdy jeden prispevok a kazdy jeden nazor... mozno si niekto presiel niecim podobnym, to cloveka povzbudi... takze...
zalubila som sa do zenateho muza... neviem preco, neviem ako... proste sa to stalo, na moju obhajobu by som snad napisala, ze v case, ked som dotycneho spoznala, som vobec nevedela, ze je zenaty... ja som v tom case bola vo vaznom vztahu, aj ked ma pritahoval od prveho momentu... nic som neriesila, on mal svoju zenu, ja partnera... no po case som sa neuveritelne tesila na dalsie stretnutie... na to, ze ho znova uvidim, stacilo mi ho vidiet alebo pocut alebo citit... tazko sa to vyjadruje slovami... no myslim, ze som sa zalubila ako osol do kopy sena... tusim tak sa to u nas povie... no a na moje stastie alebo nestastie to bolo z oboch stran... zacali sme sa intenzivnejsie stretavat... ja som opustila partnera (nie, kvoli druhemu, aj ked to takto vytrhnute z kontextu moze pripadat, ale ak by som vsetko rozpisovala, tak sa snad ani nedopisem...) Nasla novu pracu, byvanie, vzdala som sa vsetkeho, co som milovala... v nadeji na lepsiu buducnost... spolocnu buducnost... vsetko bolo naplanovane, naozaj nebudem riesit podrobnosti, lebo su zbytocne a okrem toho to vnutri strasne boli.... ked prisiel den, kde sme sa mali dat oficialne dokopy... kde sa mal oficialne rozist so svojou zenou... no v ten den sa rozisiel so mnou... mne sa zrutil svet... nedokazala som to pochopit a nechapem do dnes... na druhej strane chce tu byt stale pre mna... chce mi pomoct sa "cez to dostat" co vsetko este viac komplikuje... a dovod preco to urobil tu radsej ani nepisem, lebo by sa mi zrejme niektori ludia vysmiali...
je to strasny pocit... planujete si spolocnu buducnost... predstavujete si spolocnu rodinu, ake to bude krasne... a po pol roku bum... vsetko je prec z dna na den.... niekedy si prajem, aby mi povedal, ze ma nemiluje, to by sa dalo pochopit, preco sa rozhodol ostat pri svojej zene... ale takto...
viem, ze je tu plno zien, ktore si presli aj horsimi vecami, no ked cloveku niekto zlomi srdce, casto zide z tej spravnej cesty...
zazil niekto nieco podobne??
ako v takej situacii dalej??? ked pre vas nic nema zmysel, nema zmysel rano vstat, ved naco... vsetko je take prazdne.... vsade, kam idete su spomienky,... vsetko boli... a vy neviete ako dalej....

ela2710
30. jan 2011

@srdiecko1 ahoj, mne sa nastastie podobna situacia nikdy nestala. Nechcem byt na teba tvrda, ale co si cakala od zenateho muza? Len ta vyuzil, zrejme si bola len jeho zabavka, ked mal krizu so zenou. Keby ta naozaj miloval, predsa by sa s nou rozviedol hned v tej chvili, co zacal riesit teba. Prepac, ze pisem tak otvorene..ale preco si sa nanho dofrasa nevykaslala hned ako si sa dozvedela, ze je zenaty? Sorry, ale tento pribeh sa mi nepaci, ani si neviem predstavit, ze by sa do mojho vztahu votrela ina zenska...skus si predstavit ako by sa asi tak ona citila, keby sa muz s nou rozviedol pre inu -pre teba? Nemas to lahke, zamilovala si sa, a to bola chyba, viem, srdcu nerozkazes, ale ved predsa uz to, ze je zadany malo byt pre teba tabu...Predpokladam, ze si dospela zena, a myslim, ze dost inteligentna nato, aby si si zacala so zadanym a este k tomu zenatym muzom, ved musis mat svoju hrdost...hlavu hore, bude to boliet este velmi dlho, ja si ani neviem predstavit, ze by som sa rozisla s mojim priatelom, 1.3. spolu budeme uz 4 roky...
Mozem sa ta spytat ci mas deti, alebo ci ma deti on?
Neodsudzujem ta, aj ked si to mozno z mojho prispevku myslis, len sa mi nepaci, ze si stratila hlavu pre chlapa, ktory si veru nezasluzi ani teba a ani svoju manzelku...nehnevaj sa, ale podla mna je to len obycajny zaletnik...

A prosim ta neupadaj do depresii, pre jeden kvietok slniecko nesvieti...a on bol teda tak prinajmensom nie kvietok ale muchotravka...

ela2710
30. jan 2011

@srdiecko1 a myslim, ze by ta nikto neodsudzoval ani sa ti nevysmieval keby si vystupovala pod pravou identitou...viem ake je prist o milovanu osobu, ale so zenatym si zacat to je isty koniec ☹

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@ela2710 ja viem, ze som to mala hned na zaciatku nechat tak... lenze rozum a sdce v takom pripade nie su priatelia...
no moja kamaratka je presne takeho isteho nazoru... kde mam svoju hrdost, ze on si ani mna ani ju nezasluzi... viem, ze by som to mala tiez takto vidiet... no zrejme to nechcem viediet, ja neviem... a aby som bola uprimna, v kutiku duse stale verim, ze si to predsa rozmysli a ze si uvedomi, ze to, co spravil bola chyba... takze asi taku hrdost mam...
viem, ze nie je jediny, ale ten pocit, ktory mam, ked som s nim... je to chore... ak by sa dalo pocity opisat slovami, zrejme by som skoncila na psychiatrii...
nie, deti nemame, ani ja a ani on, ale spolocne sme si ich zelali....

sendi
30. jan 2011

ahoj srdiecko,keby mal deti,tak ten jeho rozchod a jpochopim,ale ak nema deti?v com bol problem?ak ti uz dal kosom,tak to uz lepsie nebude a aj ked sa to lahko hovori,je lepsie ak by si nanho zabudla....lebo asi s nim stastna nebudes ☹ prajem ti aby si si nasla niekoho lepsieho,kto si ta zasluži viac.aj ked ako sa hovori,laska je slepa,nevyberame si do koho sa zalubime a potom to takto boli...

sendi
30. jan 2011

alebo kto vie,mozno sa to casom otoči a budete štastni,prajem ti to.moja sestra ma zenateho ale on ma aj dieta a preto nechce opustit rodinu,manzelku nelubi a s mojou sestrou chodia skoro 5r...a sestra dufa,ze raz budu spolu ☹

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@sendi, no deti naozaj nema, nemozu ich mat, aj ked dovod nevedia... a preco sa tak rozhodol, to naozaj radsej pisat nebudem, lebo normalny clovek by sa nad tym ozaj pozastavil... ale v podstate kvoli strachu... kvoli strachu, ze ho jedneho dna opustim, to by vraj nezniesol... ze cim dlhsie budeme spolu, tym tazsie by to bolo... a zrejme je ten jeho strach vacsi ako jeho laska ku mne... no da sa nieco take pochopit????
ani on svoju manzelku nelubi... teda vraj, po tom vsetkom, co sa stalo uz ani neviem, comu verit....
a ci sa to casom otoci, neviem, on stale tvrdi, ze pokial je to "nas osud" ze mame byt spolu, tak sa tak aj stane, bez ohladu na to, co my robime... asi tak...

viera27
30. jan 2011

@srdiecko1 to je dobre toto. Chlapec sa vyhol tradicnemu klise a vymyslel nieco originalne 😀 . Nema ta rad natolko aby ju opustil, ale zaroven ta "namotal" ze je to vlastne kvoli obrovskej neutichatelnej laske k tebe. Zaplietol do toho "osud", cim sa vyhol zodpovednosti a zaroven si ponechal u teba zadne vratka. Vsak keby mu na to zena nahodou prisla a ukoncila to s nim, tak to bude vlastne riadenie osudu 😀.
A samozrejme nesmieme zabudat, ze so zenou si vobec nerozumeju, maju spolu krizu a absolutne ho nechape a nevie podporit tak ako ty 😀

ela2710
30. jan 2011

@srdiecko1 ako tak citam, naozaj sa len vyhovara, keby zenu naozaj nelubil, bol by s tebou..a ze strach??? to je cista vyhovorka, keby mal deti pochopila by som ho, ale on deti nema, so zenou ho teda taketo puto nedrzi, on sa proste nechce rozviest, keby chcel a miloval ta tak ako to tvrdi, uz davno by sa na nu vykaslal

frisbee
30. jan 2011

@srdiecko1 ...ani nemuseli mať krízu,chlapi si niekedy nájdu milenku iba tak 😔
Počuj....je to tak,že manželka je tehotná???? 😕
Teraz sa musíš vyplakať a postaviť na nohy,nič iného sa v tejto situácii radiť nedá,tú bolesť si musíš odžiť.....a vziať si z toho ponaučenie.
Chlapi toho dokážu nahovoriť veľa,ja si všímam iba skutky a nie slová,v tomto som veľmi tvrdá.
Drž sa,vyplač sa,potom budeme rozoberať,čo ďalej 😉

ela2710
30. jan 2011

@frisbee pisala, ze nemozu mat dieta, tak asi nie je tehotna...

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@viera27 viem, ako smiesne to znie, a v tvojom prispevku to pripada uplne absurdne... neviem, mozno mas pravdu, mozno je to tak, mozno si nechava zadne dvierka... preto nechce, aby som odisla prec... preto chce, aby sme ostali v kontakte... neviem, na vysvetlenie to staci...
vies, keby to bola jednorazova zalezitost, tak ok, ale taha sa to dobrych 6 mesiacov... a pozname sa nejaky rok....
ja neviem.... kiezby to bolo take jednoduche....

viera27
30. jan 2011

@srdiecko1 nesmejem sa ti, to urcite nie, prosim neber to tak. Len som zhrnula ako to vyzera mne na prvy pohlad. A bohuzial k mojim vlastnostiam patri, ze som velmi ironicka.
Co je vsak horsie, podla mna sa budes topit v tomto vztahu este dlho. A ten cas ti uz nik nevrati. Cim si starsia tym tazsie je najst vhodneho partnera. Ono je to o boji rozum a cit, ale to uz davno vies. Cit ta nuti udrziavat vztah, proti ktoremu sa rozum buri. Ale poviem ti, ze existuju aj vztahy, kde rozum a cit su v nadhernej rovnovahe. A mozno prave kvoli tomuto stratenemu casu o taky vztah prides.

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@ela2710 mozno doplacam na to, ze sa v kazdom snazim vidiet len to dobre... strach....
dopisem este nieco, aj ked viem, ze to nebolo spravne.... myslim, ze kazda zena vyciti, ak nieco nie je v poriadku... ona tiez tusi, ze sa nieco deje, resp. dialo... bolo vela veci, ktore sa stali... ona nasla sms, ktore mi poslal... no on sa vzdy vyhovoril, ze nevie, kto som.... to, ci mu veri, nie je moj problem... ja ju poznam osobne... pretoze nez "sa to stalo" stretavali sme sa vtedy este stvorka... a ked nasla spravu, ktoru poslal mne, zacala mi vyvolavat... pisat sms.......
ja som nikdy nereagovala, uz som toho aj tak dost pokaslala.... ale ked sa rozhodol pre nu... spravila som nieco, co som mozno nemala, neviem....
napisala som jej... mozno z pomsty, mozno zo zufalstva... je strasne, na co vsetko sa clovek zmoze, ked je tak zraneny...
nenapisala som jej nic konkretne, ani, co medzi nami bolo...
no aj napriek tomu, ze som to mohla urobit a keby som to urobila, zrejme by od neho odisla.... ani v takejto chvili nebol pripraveny zacat spolocnu buducnost so mnou... prave zo strachu.... zo strachu, ze ho jedneho dna opustim....
a preco to pisem, ja neviem, kto ako stoji k vesteniu buducnosti... ja na take veci verim, ale zas nie v takom zmysle, ze teraz mi niekto povie, co sa stane a ja budem podla toho zit, lebo to niekto povedal.... to teda nie, ved my sme strojcami svojho stastia...
no ale jemu niekto povedal, ze aj ked sa dame dokopy, tak dlhsie ako tri roky to trvat nebude a ten niekto je osoba, ktora udajne vestila celej jeho rodine a vzdy mala pravdu... ze vsetko, co povedal sa stalo...
tak to je udajne pravy dovod toho strachu...
posudte, ake ubohe to je??? ako hlboko clovek dokaze klesnut....

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@frisbee, nie urcite nie je tehotna...
ale prave to je to... skutky a slova.... to co vravi a to co robi... proste to nema ziaden sulad... a ten pocit... ked som s nim... ako je mozne ze je to tak neuveritlne dobry pocit, ked je to nieco tak zle???????

bejbypd
30. jan 2011

Srdiecko neviem prečo by ťa mal niekto odsudzovať,jednoducho si sa nesprávne zamilovala,síce výhovorky alebo teda vysvetlenia toho chlapa znejú všelijak,žiadna z nás tu nemože vedieť,čo dotyčný skutočne cíti.Sú veci,ktoré mnoho ľudí nepochopí a odsúdiť je jedna z najľahšich možností,medzi takéto veci patrí aj takáto zakázaná láska.Mám s tým skúsenosť aj ja,ešte predtým ako som sa spoznala s mojím partnerom,som sa bezhlavo ale totálne bezhlavo zaľúbila do jedného muža,ktorý sa stal stredobodom mojho vesmíru.Ja som bola slobodná on ale priateľku mal a vedela som o tom.Dlho dlho sme si iba písali,bola som presvedčená o tom,že s nikým si už nikdy nebudem takto rozumieť,rozumel mi vo všetkom,skvele sme sa dopĺňali a áno v tú chvíľu mi bolo absolútne jedno či niekoho má alebo nie,boli sme len ja a on.Poznali sme sa vlastne dlhšie,nakoľko sme sa stretli párkrát v tt,kde mám rodinu,on bol z pezinka pracoval v tt a ja som z prievidze.Takže po vzájomných sympatiách naša komunikácia prebiehala len prostredníctvom internetu a mobilu,ale keď sme sa po milión smskach,telefonatoch a internetovych niekolkohodinovych rozhovoroch stretli,bolo to neudržateľné a nevyhli sme sa bozkom,ktoré boli v tu chvíľu najkrajšou vecou na zemi.Samozrejme som si potom povedala,že to nie je dobre,napisala som mu že musime skončiť s akýmkoľvek kontaktom,niekoľkokrát a dorazne,no on to odmietal,jednoducho povedal,že by ho to bolelo a mňa tiež ,že on potrebuje byť som mnou v kontakte.Takto sa to ťahalo pár mesiacov a ubližovalo nám to čím ďalej tým viac,obidvom viem to,dokonca sme si spoločne poplakali.A záver?Priateľku neopustil,počas nášho kvázi v podstate internetového vzťahu,jeho priateľka ostala tehotná.Takže žiadny happy end pre mňa a moju spriaznenú dušu.Keby možem vrátiť čas,veľmi rýchlo by som to ukončila už v začiatkoch,ušetrila by som mnoho bolesti sebe,jemu...Preto Ti radím jedno čo najrýchlejšie sa vzdaj tohto chlapa.Je to len pre tvoje dobro aj keď viem,že je to tá najťažšia vec na svete pre teba momentálne.

srdiecko1
autor
30. jan 2011

viera27 ja si vazim tvoj prispevok a myslim, ze to by bola reakcia kazdeho normalneho cloveka na nieco take... a viem, ze by som to mala vidiet a to je na tom to najhorsie.... lebo mi to pride, ako keby som chcela takto trpiet... neviem, ci sa to da pochopit.... proste rozum a srdce... na jednej strane urobil nieco take- to povie aj rozum aj srdce- tak to teda nie, pokial clovek toho druheho lubi, tak by nikdy nic take neurobil...
no na druhej strane robi veci, ktore ma este viac matu.... to, ze chce ostat v kontakte, to, ze mi chce pomoct (ale samozrejme len v case, kedy ma on volno a ona pracuje...)
ja naozaj neviem ako dalej... najrozumnejsie by bolo, zrusit vsetky kontakty a proste sa z toho nejak dostat.... ale to momentalne nedokazem...
mate mozno niekto nejaky rady??? ako sa z toho dostat???? ja viem, ze cas je najlepsi liek... no z posledneho takehoto vztahu som sa dostavala roky..... a nikdy by som neverila, ze si nieco take prezijem este raz.... nuz... som tam , kde som bola.... len s tym rozdielom, ze tie city su este intenzivnejsie....

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@bejbypd prave preto, ze som sa zalubila do nespravneho chlapa.... a je to presne ako pises.... tie pocity, tak perfektne si rozumieme, vzajomne sa doplname... resp. doplnali... jedoducho spriaznene duse.... kde staci pohlad a clovek vie...
a ja viem, ze sa ho musim vzdat, ale ako prinutit srdce, aby to pochopilo?? ako to dosiahnut, nemysliet na to vsetko, co sa stalo, jednoducho zabudnut..... aj ked zrusim vsetky kontakty.... a ja viem, ze ak ho jedneho dna znovu stretnem, vsetko sa vrati.... mozno to bude casom ine, ale ako zit dovtedy??

srdiecko1
autor
30. jan 2011

ale dakujem vam vsetkym.... aj vase nazory pomahaju, aj ked to tak boli....

ela2710
30. jan 2011

@srdiecko1 myslim, ze to chce cas...pozri vacsina z nas mala byvalych, rozisli sme sa, a tiez to bolelo...ale po rokoch sa dokazeme znovu stretnut a pokecat, bez toho aby medzi nami nieco bolo...jedneho svojho byvaleho mam skutocne velmi rada ako kamarata, chvilu sme sa po rozchode nestretavali, tiez ma bolel cely ten rozchod, aj ked to bola moja vina, ale dnes k nam chodi na navstevy, rozumie si s mojim partnerom a chodi kukat mojho syna 🙂

bejbypd
30. jan 2011

Srdiečko on nebol kvoli Tebe ochotný vzdať sa ničoho,ani sa ničoho nevzdal.Viem,aké je úžasné mať pocit jedinečnosti pre toho,kto je jedinečný pre Teba.Ale ako vravím zrušiť všetky všetky kontakty,bude to bolieť strašne moc,ale ak to nespravíš bude to bolieť oveľa viac,a to ti možem odprisahať.Mňa to zničilo schudla som behom mesiaca 8 kg,nechcela som byť v kontakte so svetom,stále som si v hlave premietala,každú našu smsku,náš svet,ako sme to nazývali a zrazu tu neostalo nič z toho a mne sa zrútil svet,zatiaľ čo on sa tešil na bábatko,ja by som bola radšej keby som neexistovala...No ale prežila som,žena je silný tvor a teraz?je tomu zhruba 6 rokov,jasné nezabudla som asi ani nezabudnem,bolo to pre mňa výnimočné,no žijem svoj život,mám svojho partnera,ktorého ľúbim aj on mňa a hlavne máme náš trojročný pokladík.Viem že to znie ako klišé,ale všetko raz prebolí...

srdiecko1
autor
30. jan 2011

@bejbypd obdivujem, ako otvorene dokazes o tom hovorit... teda pisat... tak neostava mi nic ine, len pretrpiet.... zamestnat sa inymi vecami, aby som nemala cas mysliet.... len jedno je vraviet a ine robit... dakujem

@ela2710 ja si myslim, ze je to vzdy na konkretnych ludoch... ja mam tiez byvalych, s ktorymi som v kontakte, ale aj byvalych, ktori ani netusim, co robia...

stelluska1
30. jan 2011

@srdiecko1 presne tak, treba si to pretrpiet, ved vsetky lasky bolia.... a hlavne sa poucit z toho. nabuduce ruky prec od zenacov, tym sa verit neda. Pisem z vlastnej skusenosti, ale z druhej strany. muz ma podviedol, prisla som na to, ta druha urcite tiez pocitala s tym, ze sa kvoli nej rozvedie, a nerozviedol sa, spraval sa presne tak isto nerozhodne ako ten tvoj, nevedel co ma robit, ale myslim ze to niekolkorocne pohodlie pri manzelke vyhralo. ja som sa s tou celou situaciou musela resp. "chcela" vyrovnat, mna to tiez velmi bolelo. Takze ak o tom vie aj jeho zena, urcite trpi aj ona, cize trpite vsetci, ked on nema tolko odvahy, aby ti povedal narovinu koniec, musis sa pozbierat Ty a skoncit s tym, aby sa skoncilo trapenie 3 ludi. lebo muzi su na to slabi a na tvojom mieste by som mu urcite neverila.
Lebo aj moja kamaratka toho casu vydata sa dala dokopy so zenatym. Dohodli sa,ze sa obidvaja rozvedu a mozes hadat co sa stalo> ona sa rozviedla a on nie. Ona zostala medzi dvomi stolickami, tj v situacii, z ktorej uz nie je cesty spat. Lebo kym zena vacsinou odpusti, muz by radsej zabil / videla som to na vlastne oci, taka nenavist srsela z neho, ze by bol schopni aj ocami vrazdit.

ela2710
30. jan 2011

@srdiecko1 viem, ze my ti poradime uz len tazko, ine je ked sa ti to stane, nam je dobre takto radit..musis byt ale silna, to preboli, len porusit kontakty s nim a zamestnat sa az kym nepride ten pravy 😉

janinah
30. jan 2011

a čo si čakala?ak by nezlomil srdce tebe,tak by ho zlomil svojej žene 😒
nepodporím ťa,mala si to okamžite ukončiť,ak si zistila,že je ženatý,na to má človek rozum,aby rozmýšľal...urobila si chybu,tak plať 😒
len sa ti čudujem,že s ním ostávaš v kontakte a jatríš si svoju ranu 😒

sendi
30. jan 2011

ak sa človek zalubi,rozum nepočuva!nie nadarmo sa hovori že laska je slepa!ak sa clovek naizaj zamiluje vidi najprv cez ružove okuliare,nechce si priznat nejaku tu negativnu skutocnost....takže je tazke riadist sa rozumom 😖

ela2710
30. jan 2011

@janinah suhlasim, neviem si ani predstavit, ze by som sa ja votrela do niekoho manzelstva...

@sendi a presne srdcu nerozkazes, ale dospely ludia sa uz musia vediet ovladat, musia vediet kedy sa treba stiahnut...

luludia
30. jan 2011

@srdiecko1 skusim odhliadnut od faktu, ze si sla do rizika vztahu so zenatym muzom.

On to nechal vygradovat az do bodu, kedy sa mal rozhodnut pre teba a drzal ta v tom, ze budete spolu. Nakoniec sa stiahol, pretoze si nebol isty, ze to vam dvom vyjde. Mal dostatok casu na to, aby ti otvorene povedal, ze si nie je isty tym, kam vas vztah povedie. V tomto ma aj on velky podiel zodpovednosti.

srdiecko1
autor
31. jan 2011

@stelluska1 to je presne to, ze teraz trpia 3 ludia..... a nech sa v podsate stane cokolvek, nikdy to uz nebude take, ake to bolo predtym, nez sme sa spoznali... ci jeho zivot, ci moj, alebo jej....

@janinah ja necakam ziadnu podporu, viem, ze si za to mozem sama.... no rozum.... je tazke posluchat rozum, ked je clovek zamilovany.... presne ako pise sendi...

@luludia to je na tom to najhorsie.... ze to nechal zajst tak daleko... a ten pocit bezmocnosti... proste z jedneho dna na druhy sa rozhodol inac a pritom cele tie mesiace hral toto divadielko.... ja neviem....

luludia
31. jan 2011

@srdiecko1 ja nejako nemam chut moralizovat nad tym, ci si vosla do vztahu manzel-manzelka. Tako ako ty, aj tvoj priatel mate na tom rovnaky podiel zodpovednosti.
Podla toho co pises, priatel este stale balansuje. To, ze Ti chce pomoct situaciu zvladnut napoveda, ze mu nie si lahostajna. Vidim to skor tak, ze sa boji urobit rozhodnutie. Urobit razny rez a viest svoj zivot inym smerom akym bol vedeny doteraz. To nie je take lahke. Ja si myslim, ze situacia este bude mat dohru.

atinka22
31. jan 2011

No, čo na to povedať?
V prvom rade - ženatý muž! Už na začiatku si mala vycúvať, aj keby to šlo ťažko. Vzťahy so ženatými mužmi alebo aj opačne - vydaté ženy a slobodný muž - to ja neuznávam a nemám na to nijaké ospravedlnenie. Jediné, čo Ti trochu slúži ku cti je fakt , že nemá deti - či ani to by Ťa nezastavilo? 😒
Je mi Ťa naozaj ľúto, to čo prežívaš musí byť veľmi ťažké a bolestivé, ale viac-menej si si to spôsobila sama, sorry. A k takému mužovi, ktorý sa takto zahráva s citmi dvoch žien....-no comment. 😝