Z kamarátky snažilky sa stala tehuľka. A vybodla sa na mňa

diaszoky
24. feb 2022

Aj vy to tak babiky mate?? Ze mate kamosku kt sa snazilkovala no ked uz otehotnela si s vami nema co povedat? Odvratila sa od vas? Ba este podpichuje?? Ci som sama??

michaelam2
24. feb 2022

@diaszoky snazilka, tehulka, babiky, snazilkovala…takto pise dospela zena? 😀

zirafienka
24. feb 2022

@michaelam2 👍 niekedy sa to ani čítať nedá...

mikadooo
24. feb 2022

@diaszoky ahoj a vy ste snažilkovali spolu a jej sa zaradilo a teraz sa ti vysmieva? Našťastie sa mi to nestalo. Asi by som sa jej otočila v tom prípade chrbtom a čo najrýchlejšie zabudla na to že ju poznám.

nelca84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ailiba
24. feb 2022

@diaszoky tak co je to za kamarátku, ktorá podpichuje, keď sa jej podarí otehotnieť? Nemám takú kamarátku, načo by mi bola. Ale ty musíš vedieť, čo od priateľky očakávas.

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
autor
24. feb 2022
diaszoky
autor
24. feb 2022

@ailiba niz ocakavala som hocico ale to nie nechapem tomu 🙁

diaszoky
autor
24. feb 2022

@antonka321 viem no neda sa kaslat ked mi napise ako sa mas a vy este nic??? Co jej nemam ani odpisat??

diaszoky
autor
24. feb 2022

@nelca84 nekomentuj laskavo ked nemas zaujem ja ta nenutim

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
autor
24. feb 2022

@antonka321 ano viem no ona mi napise ako ju poznam ze zavidis? Ved sa LEN pytam..alebo nieco v tom zmysle

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
24. feb 2022

@diaszoky A ty si k nej určite nejak nevedome nezmenila správanie ? Naozaj nezávidíš ? Si si istá, že podpichuje a naozaj sa len nepýta a ty to berieš precitlivene, lebo sa ti ešte nezadarilo ? Ak si si istá, že nie, tak by som sa s ňou o tom porozprávala, že vidíš v jej správaní takéto zmeny, že nech nezabúda, že aj ona sa ešte nedávno stále len snažila, lebo možno si neuvedomuje ako to ty vnímaš a myslí si, že je super kamoška, ktorá sa zaujíma ... a ak to nezaberie, tak by som asi túto osobu vo svojom živote nechcela ... ale v dobrom, skús sa úprimne pozrieť aj sama na seba a ako to asi môže vidieť ona ...

diaszoky
autor
24. feb 2022

@antonka321 no na dve veci ☹️Len ak meviem ako reagovat nebudem niako pomysli si ze sa hnevam, lebo ona je tehotna … a odstrihnut ju uplne nemozem lebo je zaroven aj vzdialena rodina

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1gramofon
24. feb 2022

Normálne jej odpis, že ahoj, stále nič, ale tak aspoň tebe sa podarilo, ako sa máš ty? a potom píš menej a menej až bude normálne, že nie ste v kontakte. Vysvetlíš to tým, že prepáč prerabali sme toto, musela som riešiť tamto... Nepotrebuješ sa rozčuľovať keď chceš otehotnieť. A ze ste vzdialená rodina? A? To neznamená, ze musíte byť kamošky a vedieť co ta druha rieši... Nie ste deti, že sa musíte spolu hrať. Nekomplikuj si s nou život. nikto ta neukamenuje. proste si nerozumiete, stačia to s nou rodinné akcie

sense
24. feb 2022

A nie je to tak ze každú jej otázku berieš len ako podpixhovamie z jej strany lebo jej sa už za darilo a tebe nie? Pretože ja na tej otázke nevidím nič zlé. Rovnako ako nevidím problém priznat ze jednoducho sa nedarí. Na tom nie je predsa nič začo by sa mal niekto hanbiť.

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
autor
24. feb 2022

@lindous nie nezmenila tak ked sme si normane pisali a ona ze a vy este stale nic?? Ved pritom vie kebyze sa zadari tak jej poviem a odvtedy ma ani na kavu nezavola proste nepotrebuje ma ale ked vyplakavala aj trikrat mi volala aby som k nej prisla z prace ona bola pravdupovediac vzdy podpichovaci tip ale nevedela
Som, ze aj v takej chulostivej veci

diaszoky
autor
24. feb 2022

@sense nuz bolo toho viac napr och nezavidim
Ti tie kramy pritom on- ich mala este donedavna…

sense
24. feb 2022

@diaszoky keď bola pidpichovaci typ tak prečo si sa neodstrihla skôr, vadí ti to až teraz.... Ja neviem ale toto sú pre mna poznámky kt mňa nerozhodia.... Ale možno to bude tým ze hadom zmuerana s tým ze sa nám nepodarilo druhé aké ry si to berieš všetko osobne. Ak ti to vadí sa od nej odstrihni a ju nekontaktuj. To ze je vzdialená rodina neznáme ze musí byť aj kamaratka

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
autor
24. feb 2022

@antonka321 uz asi ine mi nic neostava

elizabet173
24. feb 2022

@michaelam2 tiež sa z toho vysýpam, keď vidím slovo snažilkovanie 😨

diaszoky
autor
24. feb 2022

@elizabet173 a ako inak to nazyvas strucne??

mauduska
24. feb 2022

@diaszoky no už len "snaženie" znie normálnejšie a je to ešte aj kratšie.. 😅

elizabet173
24. feb 2022

@diaszoky normálne ako dospelá žena - snažíme sa o dieťa, je to o dve písmená viac, to sa hádam dá, či?

diaszoky
autor
24. feb 2022

@elizabet173 nazov temy vsak nebol o mne

amelie2017
24. feb 2022

No mne na tej otazke nic podpichovacne nepride. A mozno ti tolko nepise, nevola, lebo ta nechce zranovat. Vie, ze tusis po dietati, nedari sa a ona teraz isto kuka cely net, co kupit, co pripravit, po rozume jej chodi len to a vie, ze by sa o inej veci nebavila. Keby to bola moja ozaj kamaratka, tak by som sa s noy normalne stretla, povedala jej, ze sa uprimne tesis, ze sa jej podarilo otehotniet a nemusi sa bat zdielat s tebou svoje radosti a starosti. Ale ak nie si pripravena pocuvat, kde maju aku akciu na kocik, ze sa nevie rozhodnut medzi normalnou vanickou alebo shnuggle,...tak to radsej nechaj tak, ako je.