Viete po arabsky?

macik6
8. máj 2019

Ahojte prosim vas vie niektora po arabsky ?budem vam vdacna

sissy27
8. máj 2019

@macik6 Google translator by základy mal vedieť... Ale tipujem, že píše niečo o tom ako ťa miluje a chce si ťa zobrať za manželku....

veronikaszabova
8. máj 2019

@sissy27 a ziskat obcianstvo - medzi riadkami 🙂

macik6
autor
8. máj 2019

@sissy27 no my sme si pisalu skoro dva roky on sa teraz ozenil no nikde nic take neziadall sim vydata a vedel I tom viem si prelizit co mu pusal ale preposielal take ako priania a to si neviem dat do prekladaca preto ze ak vie niektora po arabsky ale to je namessengery tak len tak ak sa spojime a prepislem to

lindusss2016
8. máj 2019

@macik6 si mu bola na svadbe, ci ako vies, ze sa zenil? Si si vedoma toho, ze nic z toho, co ti pise, nemusi byt realne? Nerozumiem, nw co by mal nejaky arab potrebu si na nete kamaratsky pisat s cudzou zenou, vlastne nie ze arab, ale akykolvek chlap, ktory ma doma rodinu, manzelku a teda pravidelny sex...

macik6
autor
8. máj 2019

@lindusss2016 viem ze vela z toho nemusi byt realne no je normalne ze kazdy ma nejakych priateov a aj ked su vydate a zenaty na tom nie je nic zle ked si nspisu priatelia zalezi o com je ta konverzacia

dskjhfdlkdjhl
8. máj 2019

@macik6 A Ty mu akym jazykom pises? Vsak piste rovnakym a vybavene😉Ci on si preklada zo slovenciny?😀

vendulka80
8. máj 2019

Moje nervy, tvoje vety sa tazko čítajú aj po slovensky...
Ak chces byt priateľka tak ho pozvi na Slovensko aj s manzelkou a predstav ho aj svojmu muzovi.

lucpro1
8. máj 2019

po arabsky? som rada, ze neviem! to je mentalita uplne hrozna a nikdy by som nechcela mat nic spolocne s arabmi!!!

lenkaam_1
8. máj 2019

@lucpro1 a sudis ich na zaklade coho? Toho ze si bola na dovolenke v egypte tunise alebo kamaratka kamaratky bola tam....
Povedz mi o ich mentalite viac

macik6
autor
8. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl trosku po anglicky a ja si prelozim cez prekladac ked on napise po arabsky no toto bolo nejake prianie co preposielal svojim priatelom a neda sa to dat do prekladaca

macik6
autor
8. máj 2019

@vendulka80 sory pisala som teraz rychlo a dik za vtipnu odpoved

dskjhfdlkdjhl
8. máj 2019

@macik6 tak ho po anglicky popros, nech ti to prelozi do anglictiny, kde je problem?

oli18
8. máj 2019

@macik6 a tvoj manžel vie, s kým si píšeš?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkolulu
8. máj 2019

@lucpro1 kebyže vieš po arabský,si šťastná žena, pretože máš hneď dosť dobrú prácu v nadnárodných spoločnostiach. A písať takto je trošku cez. Moja najlepšia kamarátka je arabka,žije na Slovensku a je diplomatka. A napríklad ja som veľmi rada,že ju mam😉

sisaka
8. máj 2019

Tak toto musí byt naozaj duchaplná konverzácia.Ona trochu po anglicky, on po arabsky ale strašne si rozumejú, hotoví priatelia 🙄

marlenka222
8. máj 2019

@macik6 môj manžel, ale dnes je v práci a určite nemá primeranú hladinu :D na level expert.

lusiisul
8. máj 2019

@sisaka ...nechcem sa na nikom smiat, ale davno som sa tak nepobavila 😅

nini1010
8. máj 2019

Boooze,zenske vedia byt ozaj hlupe a vecne nepoucitelne.... 😂😂😂

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianka532
8. máj 2019

prave v tv je 51 rocna nemka s mladym arabom.... najvacsia laska na svete 😂😂😂😂

dskjhfdlkdjhl
8. máj 2019

@bianka532 51 ma? Tipovala by som o 20 viac🙈

macik6
autor
8. máj 2019

@sisaka ale ano vedeli sme sa trochu dohovorit tu islo hlavne o jeden text ktory sa mi nedal dat do prekladaca

macik6
autor
8. máj 2019

@maciatkolulu no tu ide hlavne o jeden text ktory sa mi neda dat do prekladaca

bianka532
8. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl 51 aj ja viac... potom tam je 28 rocna nemka co v zanzibare nasla lasku svojho zivota nejakeho cernocha co ma doma tehotnu cernosku.

macik6
autor
8. máj 2019

@taskataska no neviem neda sa, mi toto dat do prekladaca

petra7481
8. máj 2019

@bianka532 a ja ze t9 je chlap🙈🤷‍♀️🤣

petra7481
8. máj 2019

@macik6 mne tiež tak.jeden vypisoval z hotela a minulý rok.mi.poslal niečo také či mu nepomôžem ju pošlem.penize 🙈

bianka532
8. máj 2019

teda tato ma 34.. ale stale ten isty pribeh.. je to smutne ako ludia klamu

petra7481
8. máj 2019

@bianka532 to kde.pozeras