Veríte v silu myšlienok?

alex_zalez
11. sep 2019

Nemyslim tym teraz pozitivne myslienke. Napr. Moj manzel, edte davno sa mi velmi pacil, poznala som ho len s fotiek s priaTelkou, ktora bola moja znama. Nebol som prave v najstastnejsom vztahu. Raz som si v duchu pri jednej ich spolocnej fotke povedala.. raz ho chcem. Odvtedy presli 4 roky. Sme svoji a cakame dieta. Nic som preto nemusela spravit, nekontaktovala som ho ja, ale on mna. Sme pozvani na svadbu, kde mam istu zodpovednost, povedala som si, co ak nebudem moct, ebo budem tehotna, alebo porodim... termin mam v maji, svadba je v juny. Ked sme sa zacali snazit, povedala sol so, co al sa nebude darit? Rok sa nedarilo. A vela inych

17juraj17
11. sep 2019

@alex_zalez Tak sa silne zamysli nad tym ako vyhram sportku 😘 Dik.

terezka1947
11. sep 2019

Nie,neverim.....to by sa dalo pritiahnut vsetko.
No verim,ze clovek sa ma snazit v zivote bojovat,zabojovat.....a nevzdavat sa...skratka,snazit sa o optimizmus v kazdodennych tazkostiach zivota.

stela01
11. sep 2019

@17juraj17 to musíš ty pozitívne myslieť

mpg
11. sep 2019

@alex_zalez ľudia sú v tomto veľmi rozdielní, niektorí dokážu silou svojich myšlienok a hlavne slov veľa ovplyvniť, ja som mala takú mamu, že som jej radšej ani nepovedala, že idem niečo podniknúť alebo vybavovať, lebo ona nato potom tak silno myslela, že som to cítila a zistila som, že je lepšie, ak o tom nič nevie a nemyslí nato.

jamatkaroka
11. sep 2019

Podľa mňa na tom niečo bude. Ja som si takto vytvorila svojho parkovacieho anjela. Verím v to že sa mi stále podarí pri byte zaparkovať a pekne mi to vychádza. Manžel by si ho rád požičal, no je len môj. 🙂

limetka69
11. sep 2019

jednoznacne v to verim, verim v silu myslienky, takze verim v pozitivne aj negativne. verim na 100% pretoze sama sebe som si dokazom a nemohli to byt vsetko nahody, boli to cielene zamerane myslienky, ktore sa splnili. mam o tom precitaneho vela, vlastne knihy o tomto su moja zaluba a citam ich od 18tky.

judar
11. sep 2019

Jop...davno pradavno som myslela na prazdnym trestom pre dve kravy ktore viac zla narobili okolo seba nez dobra v zmysle "ako vedies zivot tak aj dopadnes" ...a cuduj sa svetu jednu potkala smrt a druhu postihnute dvojicky...

galioska
11. sep 2019

Záleží ako to veľmi chceš a či tomu ozaj veríš, to môže pochopiť len ten kto zažil a nie nejaký racionalista,,,. ☺️

limetka69
11. sep 2019

@judar predpokladam, ze si to pritiahli same, svojim spravanim, nie ze by si ich ty potrestala svojimi myšlienkami 🙂

marion30
11. sep 2019

Samozrejme verim v to.je to veľká pravda,vždy priťahujes to čo si myslíš,to je zákon vesmíru,som toho živým dôkazom,už by som tu nebola..neuverí v to ten čo sa tomu nevenuje alebo nemá načítane a vyskúša to,vtedy pochopí akú moc majú myšlienky..všetko čo sa za roky napríklad zmenilo k lepšiemu (vývoj,technika, vynálezy...atď..)všetko bolo na zaciatku len myšlienkou niekoho,až potom sa to uskutočnilo...rovnako skúste si všimnúť ak máte zlý deň,náladu už z rána,aké veci sa vám deju??pôjdete do obchodu navrieska na vás predavačka,pohnete sa autom strajchnete druhé,nebudete môcť zaparkovať,rozčúli vás denne tisíc ľudí viac a viac,do toho príde choroba atď. To bol príklad.naopak ak máte pozitívne myslenie,budú sa vám diať dobré veci a postretate šťastie,rovnako aj iný ľudia budú k vám milí..odporúčam žiť pozitívnymi myšlienkami 😃

prabinka
11. sep 2019

Môžem povedať, že ja v myšlienky verím. Na čo človek pozitívne myslí, tak to si aj privolá. A tebe gratulujem, že si získala chlapa, ktorého si chcela a že teraz nosíš pod srdiečkom ten najcennejší dar!

renab
11. sep 2019

@limetka69 presne tak, a rozmyslat nad trestom pre niekoho, kto nerobi tak, ako sa nam to paci, tiez nie je celkom v poriadku.

h2
11. sep 2019

@alex_zalez Ahoj, pravdupovediac, neviem, či tomu verím, alebo nie. Občas sa aj mne niečo také stalo, napríklad som raz dávno bola v jednej dedinke, kde sa mi hneď zapáčilo a povedala som si, ako je tu pekne, tu by som raz chcela žiť. No a pár rokov na to som tam kúpila dom a doteraz tu bývam. A nebolo to cielené, že by som bola hľadala bývanie práve tu. Až dodatočne som si spomenula, že to je to miesto, o ktorom som snívala. Ale, na druhej strane, ak by som nekúpila dom práve tu, pravdepodobne by som si na to ani nespomenula. To je, ako keď niekto ide na ďalekú cetu a havaruje. Jeho príbuzní vtedy často hovoria, že mali zlú predtuchu, že sa niečo stane. No, ale predtuchu, alebo zlý pocit by mohli mať aj tak a keby sa nič nestalo, zabudli by na to. Ja som si to Tvoje "raz ho chcem" povedala pri kope chalanov 😀 a nemám ich. 😂
To, že Ti tehotenstvo vyšlo blízko termínu svadby, na ktorú máš ísť, je len náhoda. A to, že si sa bála, že sa nebude dariť a rok sa nedarilo, to je úplne bežná vec. 😉

renab
11. sep 2019

Verim v silu cinov, slov aj myslienok. Snazim sa dodrziavat vetu: Udrzuj krb svojich myslienok cisty, zalozis mier a budes stastny. Jednoducha veta, ktoru je narocne dodrzat.

6mia6
11. sep 2019

@limetka69 daj tip prosím na nejaké dobré knihy s touto tematikou. Dakujem

renab
11. sep 2019

@6mia6 za mna top - Vo svetle Pravdy - Posolstvo Gralu od Abd-ru-shina.

limetka69
11. sep 2019

@6mia6 zakladna, uplne zakladna vystizna a kratka. James Allen, Ako clovek zmysla. je aj v pdf na ulozto.

0hena0
11. sep 2019

@mpg aj u nas to tak je. Ked viem, ze dcera nieco riesi, radsej na to nemyslim, aby sa dobre poriesilo 😊 a to bolo jedno, ci skusky v skole, vodicak, pohovor a pod.

zuzipuk
11. sep 2019

Ja som práve z tohto úplne vydesená. Lebo máme suseda, ktorý mi veľa zla narobil v živote a proste nedá sa ho mať rád a veľakrát som sa zamýšľala nad skaredymi a zlymi vecami o ňom a teraz ako mám malú mám neskutočný strach, že sa mi tie zle myšlienky na nej vrátia. Potom mám z toho zlý pocit, že jej to skrz tieto nové myšlienky nejak privolám a potom som z toho čisté psycho, prepnutá schizofrenička zblbnutá zamýšľajuca sa nad totálny mi zbytočnosťami 🙈

kacero007
11. sep 2019

Nedávno som písala článok pre jedného typka, ktorý sa zaoberá "vedomým tvorenim", tak som bola nútená o tom niečo naštudovať, a možno niečo na tom je, keď myslíme na niečo silno (či už v dobrom alb sa niečoho obávame a neustále na to myslíme, venujeme tomu energiu), môžeme si to privolať, ale tak niekto tomu hovorí náhoda, iný osud a niekto blbosť 😏

terezka1947
11. sep 2019

Tak....ja by som pridala Bibliu...je tam toho dost ako sa spravat,mysliet....

lucinka1988
11. sep 2019

@alex_zalez áno verím, čokoľvek, čo som si v živote zaumienila a vysnivala, to sa mi splnilo..Všetko to boli reálne plány, pre ktoré som samozrejme aj niečo musela urobiť, ale splnilo sa mi to v ešte lepšej forme, ako som dúfala.

limetka69
11. sep 2019

@zuzipuk tak to funguje trosku inak, netreba sa bat par myslienok 🙂 klidek

zuzipuk
11. sep 2019

@limetka69 ďakujem ❤️

h2
11. sep 2019

@lucinka1988 Ahoj, a nemohla by si napísať aj nejaké príklady toho, kedy Ti to vyšlo?

simculllka
11. sep 2019

Ahojte, ja teda verím v silu toho, že ak po niečom veľmi túžime, tak sa to splní.Ja som toho živým príkladom, vždy, keď som po niečom veľmi túžila, tak som to viac menej dostala, týkalo sa to vecí, aj ľudí..druhá vec je, že keď to už získaš,myslím to, po čom veľmi túžiš, či to stojí aj za to. Lebo nie vždy je to len pozitívne alebo také, aké si to človek vysníva. V každom prípade, myslím si, že sila ľudskej mysle je nepredstaviteľná , len s tým ľudia v drvivej väčšine nevedia pracovať ( ani ja to neviem ).

liv1
11. sep 2019

@limetka69 ktora je podla teba z tych top? Myslim knihy dik 😉

liv1
11. sep 2019

@zuzipuk to chce seriozne vazne psychologa

ktochytavzite
11. sep 2019

@alex_zalez no ozaj skus si pomysliwt ,co ak vyhram sportku a budes bohata

som_ponorka
11. sep 2019

Neviem, či je to zrovna sila myšlienok... Keď som začala chodiť s mojim manželom, vravela som si, keď jeho sestra oslavovala výročie s chlapom, že vlastne nikdy nebudeme spolu dlhšie ako oni dvaja. Ze už sú spolu tri roky, keď sme sa my dali dokopy. Ze vždy o tie tri roky budú spolu dlhšie. Do roka sa rozišli 🤷‍♀️ keď som minulý rok otehotnela, šla som na kontrolu ku Dr na potvrdenie srdiečka. Keď som kráčala po schodoch do ambulancie, tak som si v hlave povedala, že to srdiečko tam nebude - výsledok anembryomola 🤷‍♀️to bola skôr intuícia. Dávam si ale už pozor na to, čo si želám a myslím