USA - voľby

wanduska327
23. júl 2024

Dievčatá, čo poviete má Kamala šancu?
Ja osobne jej držím palce , podľa mňa by bola vhodnejšia kandidátka na prezidenta ako Donald...

abbey1
23. júl 2024

@wanduska327 Kanála je slabší kandidát než Biden. Neverím, že nemajú lepšieho a inteligentnejšieho kandidáta.
Biden mal za sebou aspoň politickú kariéru, bohužiaľ, vek nepusti.
Ale Kamala a vysoká politika?
Ak postavia ju, rovno pri hrajú Trumpovi.
Myslím, že dajú iného kandidáta, ako aj Obama naznačil dosť dôrazne. Uvidime v auguste.

wanduska327
autor
23. júl 2024

@abbey1 Ale ona je bývalá prokuratorka ...myslím si že vo vysokej politike by mala šancu ...dosť času strávila s Bidenom...
Nechápem prečo chcú Američania voliť Trumpa

abbey1
23. júl 2024

@wanduska327 Áno, dosť času strávila s Bidenom a predviedla sa dokonale. Preto chápem, prečo nemá plnú podporu.

petronellla87
23. júl 2024

@wanduska327 myslím si to čo aj keď kandidovala Hillary. Tieto voľby nemá žena šancu vyhrať.

haraburdova
23. júl 2024

Kamala Harris je aj pre demokratov veľmi nesympatická a nepopulárna osoba. Ak ju v auguste zvolia, nemá proti Trumpovi šancu. Demokrati by mali aj lepšie možnosti (guvernér Kalifornie alebo Michelle Obama - ona sa vyjadrila už dávnejšie že by odmietla) ale museli by vystúpiť zo svojho tieňa, čo sa nestane. Za žiadnych okolností nevymenujú bieleho muža pri tmavej žene, to je proti ich "náboženstvu".

lienka.7
23. júl 2024

@wanduska327 nema šancu a ženu tam ani nezvolia... Trump už môže teraz oslavovať. 🥴

tramtada31
23. júl 2024

@wanduska327 priznam sa, že tuto politickú scénu až tak nesledujem, ale koho by mali volit? Dementneho Bidena? Sorry, ale keď niekto predstaví prezidenta Zelenskeho ako Putina, tak to už musí mat tak rozvinutú demenciu, že na tomto poste nemá čo robit a už vôbec nie kandidovat.

miadi
23. júl 2024

Nie nema sancu . A Neviem ci by bola vhodnejsia.,

wanduska327
autor
23. júl 2024

@miadi Ahoj, vidíš napríklad tvoj názor má veľmi zaujíma....prečo ?

Samozrejme aj ostatné má zaujímajú

wanduska327
autor
23. júl 2024

@tramtada31 Ja si tiež myslím že Biden už nie...ale on predsa odstúpil a kandiduje Kamala

wanduska327
autor
23. júl 2024

@lienka.7 Tiež si myslím, ale škoda

wanduska327
autor
23. júl 2024

@haraburdova Áno Pani Obamova je dáma ..ale nechce kandidovať mne sa však Kamala zdala ozaj lepšia ako Donald...
Akože nechápem čo na ňom ľudia vidia ...mne sa zdá hrozne arogantný...tiež není najmladší...

vler
23. júl 2024

@wanduska327 mila autorka, ja som tiez Vanda a v USA zijem skoro 30 rokov a v novembri budem volit Kamalu.
Dufam ze na rozdiel od momentu kedy kandidovala pani Clinton sa prave zeny na volby dostavia. Je vela zien nasranych napr. na to ze im bolo siahnute na dostupnost interrupcie.
Je vela ludi pre ktorych je totalne Trump neprijatelny, ako pre mna.

miadi
24. júl 2024

@wanduska327 Neviem ci by bola vhodnejsia ci nie je rovnake alebo vacsie zlo ako Donald . Politici su takmer vsetci skorumpovani .Ale viem ze Trump je dost popularny a momentalne este viac ako predtym . Ale mne sa nepaci nikto 😉na kazdeho sa najde nejaka spina. A ak nie tak len Preto ze je velmi dobre ukryta.

vler
24. júl 2024

@miadi vacsie zlo ako podvodnik nasilnik klamar Trump, sudmi pravoplatne odsudeny?!

miadi
24. júl 2024

@vler neviem coho je schopna ci je len bàbka. Dopredu sudit aka by bola pri moci si netrufam. . Je to dost jedno co si myslim Ja u vas volit nebudem . Nech vyhra kto chce Dufam ze to nebude horsie ako to je . Politicke dohadovacky nie su moj cup of tea nech si kazdy mysli co chce . Pre teba moze byt super neberiem ti to.

moonlight1210
24. júl 2024

@wanduska327 michelle obamova by ma naozaj prekvapila, keby suhlasila. Podla jej zivotopisu dost bojovala s tym, ze jej muz si vybral takuto politicku drahu, a takmer sa preto rozviedli.
Hoci sa ho nakoniec naucila podporovat, nikdy som nemala pocit, ze jej to uplne vyhovovalo. Ani pozicia prvej damy.
A odchod z Bieleho domu v podstate vitala ako navrat do pokoja.

pininka1
24. júl 2024

V Amerike nezvolila ženu prezidentku, nie sú tam na to pripravení a myslím ze ona proti Trumpovi nemá žiadnu šancu. Co mi je ľúto, lebo keď zas vyhra to blondave prasa tak panebože...

vroni
24. júl 2024

@abbey1, v čom sa predviedla? Sledujem us politiku len veľmi okrajovo a práveže som nezachytila nič konkrétne len že je všetkým nesympaticka. A netuším preco.

kandelabra
24. júl 2024

@wanduska327 ja teda nie som velky priaznivec Trumpa, ale teda Kamalu absolutne nie. Za nej by demokracia dostala prinajmensom riadnu facku...

ktochytavzite
24. júl 2024

@kandelabra preco by demokracia dostala facku pri Kamale?Mozes to vysvetlit?

kandelabra
24. júl 2024

@ktochytavzite prinajmensom ak zacne tie svoje marxisticke idealy prenasat do praxe - ono vela ludi sa na to namota, lebo to naoko znie dobre. Je zaujimave, ako sa tam dostala, tiez aki ludia ju podporuju...

ktochytavzite
24. júl 2024

@kandelabra nemas k tomu aj nejaky link?Rada si precitam.

wanduska327
autor
24. júl 2024

@ktochytavzite Pripnem sa....

la_dolce_vita
24. júl 2024

Ja absolutne neviem pochopit, ako tak velky, silny narod chce za prezidenta Trumpa, dokonca opatovne, pre mna je to len kreatura.

kandelabra
24. júl 2024

@ktochytavzite staci pohladat na youtube, je tam vela nazorov za aj proti, aj jej prejavov. Napr:
Ben Shapiro - Scamala
Meghan Kelly
Rita Panahi na Sky News AU
Piers Morgan - to som ale este nevidela, len viem ze o tom diskutoval v poslednych dnoch, jeho diskusie su zvycajne dobre
Len pre jasnost napisem ze nic nepropagujem, vsetko si overujte a urobte si svoj vlastny nazor

wanduska327
autor
24. júl 2024

@kandelabra Ďakujem ti , pozriem to

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
24. júl 2024

@esterr_ka Populista, ktorý je najväčší kandidát na vyvolanie nejakej svetovej vojny? To už ozaj? Som sklamaná z premýšľania ľudí... Trump je odsúdený zločinec, má byť v base a nie kandidovať za prezidenta. Za znásilnenie, podvody... To naozaj má byť niekto na čele veľkého štátu, ktorý rozhoduje o veľa typ, ktorý je kriminálnikom?

wanduska327
autor
24. júl 2024

@esterr_ka Vazne? Prosím napíš prečo ..ak sa ti chce