Svetový deň chleba

jarusiatko
16. okt 2021

Vedeli ste že dnes je svetový deň chleba? Môj muž hovorí, že chleba a klobásy sa nedá prejesť. Myslíte že má pravdu?

ailiba
16. okt 2021

@jarusiatko jej, krásny sviatok. Súhlasím, že chleba sa nedá prejest...a je toľko druhov, že naozaj si každý vie vybrať. Krásny chlebík si napiekla👍😇💗

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
16. okt 2021

@jarusiatko Ten chlebik je taky krasny, ze by som si hned dala-toto je presne podla mojej chute🙂

deti95060810
16. okt 2021

na svete je 7 potravín ktorých sa nikdy nepreješ... chlieb patrí medzi nich. Takže tvoj manžel má len polovičnú pravdu...😉
poznám ešte aj ďalšie druhy jedál...

ailiba
16. okt 2021

@deti95060810 ktoré sú tie ďalšie? 🙏... To by ma veľmi zaujímalo.

janai1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
16. okt 2021

Ano, viem, prave sa mi hreje rura. Vcera sa mi nepodaril podla predstav, ale teda chuti uzasne. Moje deti nemaju radi chlieb z obchodu, ale mojho sa nevedia dojest. Preto aj s 3 detmi, peciem domaci kvaskovy chlebik 🥰

jarusiatko
autor
16. okt 2021

@nevenka máš ten chlebík krásny. Určite je aj chutný. 😍👍

nevenka
16. okt 2021

@jarusiatko padnu za vlast velmi rychlo 😅...Dakujem za pochvalu, snazim sa 😊

mackamizjedlaskrec
16. okt 2021

@jarusiatko Ako to ze svetovy ? Ved su oblasti kde aj na ranajky je ryza alebo kukuricna kasa alebo rozne placky z tradicnych muk ...co nam sa ani nesnivalo .

andreatytler
17. okt 2021

@mackamizjedlaskrec Hej pravdu mas... ale myslim ze chlieb ma vela podob... ide o to zmiesat muku a vodu a nejako to upiect a je to urcitym sposobom chleba.

andreatytler
17. okt 2021

@jarusiatko Chlieb je zaklad. Tu kde zijem nemaju ani sajnu o tom co je to dobry chlieb. Jedia take nakrajane umeliny v sacku, ktore vydrzia makke aj 2 tyzdne, nema to ziadnu korku alebo chut.
Inac by ma zaujimalo ci sa na Slovensku este stale nukaju zahranicne politicke navstevy chlebom a solou.

andreatytler
17. okt 2021

@deti95060810 ake su tie dalsie? Odhadujem ze jedna z nich je cibula... to je u mna najdolezitejsia zelenina... neviem si predstavit ako by som varila keby jej nebolo.