Bojíte sa, že bude 3. svetová vojna?

25. mar 2024

Bojíte sa že je možná 3.svetova vojna ?Alebo tomu neveríte a beriete to len ako dohady ? Čo myslíte že bude pokračovať ak Putin porazí Ukrajinu ?

apolka77
25. mar 2024

Nebude vojna...a Putin neporazí Ukrajinu.

zobaka
25. mar 2024

nebojim

riyadh
25. mar 2024

@apolka77 jasne ze porazi, ked Bude chciet..

walentina7
25. mar 2024

To je paradox. Ste proti vojne a volíte provojnových panákov. Sami neviete čo chcete.

micusa2222
25. mar 2024

nechceš popremýšľať nad niečím optimistickým , a nie nad vojnou ??

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

@riyadh on chce od zaciatku, tak naco to uz roky natahuje?

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

@walentina7 a ty si proti vojne takze sa dobrovolne vzdas akemukolvek agresorovi?

kiwi3
25. mar 2024

nebojim, pretoze mi to nijak nepomoze... co neznamena, ze nezacne. nikto nemoze vediet. momentale mi hlavne nie je dobre z toho, ako sa spravaju ludia a co volia. roznych proputinovskych tajtrlikov a este sa nestitia nazyvat ostatnych provojnovymi. fakt sila.

walentina7
25. mar 2024

@vanilkovazmrzka nás niekto ohrozuje?

zmrzlinka2021
25. mar 2024

@walentina7 provojnovy je ten, kto sa podlizuje agresorovi a teda Rusku. Nikdy sa netreba báť agresora, inak ťa zničí. Sloboda, demokracia, ľudskosť nie sú samozrejmosťou. Kto za ne nebojoval, obvykle si ich neváži

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

@walentina7 to je odpoved na otazku? Pytam sa ta, ci podla teba podporovat mier znamena, ze ak je niekto napadnuty, ma sa vzdat.

walentina7
25. mar 2024

@vanilkovazmrzka nemusia sa vzdať nech si robia po svojom. Ale co my s tým máme? Prečo podporovať vojnu a dodávať zbrane? Sa nestarajme do čoho nás nič nie je.

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

@walentina7 a ano draha, keby si pocuvala co tvoj milovany putin rozprava, tak on sak povedal, ze ukrajinou to neskonci. Pojde dalej. A co je vedla ukrajiny?

viestta
25. mar 2024

@walentina7 Vsak sudruh Zlatousty povedal, ze na Ukrajine ziadna vojna nie je, tak neviem proti akym "provojnovym panakom" vlastne bojujete so Zlatoustym na cele?
(to bola ironia pre tie co nepochopili)

esmey
25. mar 2024

@walentina7 co teba do toho ze pomahame napadnutemu a zbiedacenemu susedov? Davas tam krista boha nieco zo svojho rodicaku??

trojnasobnamama
25. mar 2024

Čo bude,bude.My stym nič nespravime.😔

ndrag
25. mar 2024

@walentina7 a potom ked TO, s cim nic nemame uz budeme mat za hranicou a bude sa nam to tu tlacit aj inak ako cez hoaxy a propagandu, tak co s tym bude mat niekto iny? Preco vobec niekomu pomahat? Taketo zbytocnosti.. #ironickykoment

walentina7
25. mar 2024

@vanilkovazmrzka joj uz sa zobudte z tej paranoje. Akurát na nás je zvedavý. Keby chcel nás napadnúť už dávno by to urobil, načo by čakal až do teraz? Ked mu dáme pokoj, tak nebude mať dôvod sa na nás ani pozrieť.

jozko_z_lesa
25. mar 2024

@riyadh ked bude chciet. Este ze doteraz nechcel 😂😂😂🤦

jozko_z_lesa
25. mar 2024

@walentina7 pozor aby si si nedala kratku suknu lebk ked Ta budu na ulici znasilnovat, mozno sa najdu taki co povedia ze si za to mozes sama a ze vlastne to nie je ich problem

kiki68
25. mar 2024

@walentina7 ked za nami stoji NATO, tak sme ako maly buldocek za ktorym stoji velky rotwajler. Cize my sme iba taky maly psicek v tom celom. Keby nie sme v NATO, tak uz by davno bol problem.

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

@walentina7 joj aha, predpokladam, ze ty zijes v presvedceni, ze ked zavries oci, nik ta nevidi ;)

imfka
25. mar 2024

@walentina7 pretože už od malička všepujeme aj deťom, že slabšiemu, ktorému niekto ubližuje, treba pomôcť a zastať sa ho. Tam by mal byť nasmerovaný náš morálny kompas, tak nás učí aj viera a to hovorím ako neveriaca.
Došľaka, kde speje tento svet, keď si každý povie, čo mňa do toho, že niekto niekoho vedľa mňa vraždí, hlavne že to nie som ja.

senta_sofia
25. mar 2024

Putin na Ukrajine neskonci. Tretia svetova uz podla mna je, vela tlejucich konfliktov vo svete, meni sa svetovy poriadok, klimaticke zmeny, boj o nerastne suroviny, vratane vody, vojna v kyberpriestore, trollovia rozsievajuci temy, ktore vyvolavaju konflikty… uz je len otazka casu, kedy si porovnavanie, kto ma vacsieho, skonci pouzitim jadrovych zbrani. Od mieru daleko.

oliolijanka
25. mar 2024

@imfka Preco si nepomohla rusom zijucim na Ukrajine v rokoch 2014-2022?

walentina7
25. mar 2024

@imfka ano presne. Vstepujeme deťom že slabych sa treba zastať. Ale zastať sa slovne, robit mierove jednania, rozhovory a nájsť inú pokojnú cestu. Nie zbrane! Ked sa deti biju na ihrisku tak mozes prist a dohovorit im, ale určite im neodnesies nože a dýky,aby ich použili.

autor
25. mar 2024

Len škoda že pri vojne vždy tí čo za ňou stoja tí čo sú pri moci majú istotu že im sa nič nestane , umierajú len obyč. ľudia čo s vojnou nič nemajú , obyč. človek je figúrka obetovana pre konflikt mocného človeka , ja keby som na Putinovom mieste by sa mi nedalo zaspávať s vedomím že aj v tejto chvíli ľudia plačú a trpia za stratu svojho blízkeho kt.musel zomrieť vďaka mne .

barbora0308
25. mar 2024

@walentina7 Takze ak by sa zabijali deti na ihrisku, tak im pojdes dohovorit a ukecat (napr. ich rodicov, ktori ich chcu branit) o mierove jednanie? 🤔

jozko_z_lesa
25. mar 2024

@walentina7 aha ty si z tych mamin co pridu a svojmu dietatu povedia "milacik nesmies kopat toho chlapceka do hlavy... To sa nepatri, to je nono... Ak neprestanes kopat dievcatko do bruska nebudes moct vecer rozpravky..."

lavender94
25. mar 2024

@walentina7 to je taká Slovenská mentalita. Síce vidíme, že niekomu ubližujú, ale radšej sa pozeráme do zeme a tvárime sa, že sa nás to netýka, namiesto toho aby sme pomohli aspoň zavolanim polície. Vzhľadom k našej histórii je veľmi naivné si myslieť, že sa nás ruská agresia netýka