Suzuki Vitara

31. júl 2022

Ahojte baby, keďže manžel nonstop potrebuje auto, potrebujem nejaké aj ja. Našla som si ojazdenú Suzuki Vitaru 1,6 vvt, celkom slušná cena a výbava. Je tu nejaká z Vás, ktorá ho má a je s ním spokojná? Pôjdem na predvádzaciu jazdu, ale rada by som počula aj ženské názory 🙂 Ako sa sedí, či je všetko pre ženu ok. Motoricky detto, som síce zvyknutá na lepší motor, ale zas nejazdím ako blázon. Či to stačí. Dieťa máme len jedno a tak to aj ostane. ( nevadí, že nie je extra veľká). Ďakujem za názory 🙂

marci77
31. júl 2022

my mame uz vela rokov suzuki sx4, bola to nasa najlepsia kupa auta (mali sme aj ine znacky aut) .....vsetko funguje a to ma uz najazdenych dost vela kilometrov a aj dost rokov, opravy boli minimalne za par eur.

takze ako znacka suzuki je urcite super
pouzivam ho hlavne ja, na rozvoz deti do skoly, nakupy a do prace par kilometrov ..... za mna max. spokojnost na to, co ja potrebujem

yellow28
31. júl 2022

Ja mám Suzuki Vitara novu od r. 2018...je to v pohode auto za vtedy ešte rozumu cenu....ale je trošku pomalšia do kopca a keďže už som mala nejaké kolízie spôsobené nie mojou vinou, vtedy som videla, že plechy sú dosť slabé...napr. oškrel má nechtiac sused so superbeckom a on nemal na aute nič a ja som musela meniť celú zadnú stranu...to isté, keď ma v robote na parkovisku strajchla kolegyňa c toyotou chr, ona nič a ja zase meniť preliaceninu vpravo...asi by som išla radšej do Mitsubishi ASX...medzi týmito som sa rozhodovala a časom som trošku oľutovala....no ako "vodítko" je to v pohode auto

yellow28
31. júl 2022

@yellow28 mobil opravil na vodítko 🙂 správne malo byť vozitko

nika_m
31. júl 2022

My mame model z roku 2021 a sme spokojni...taktiez 1 dieta, cize sme sa v pohode zbalili aj na dovolenku do HR....presadala som z nizkeho combi ale vobec nevnimam extra rozdiel, kedze sedim vyssie - muz je spokojny praveze, ze sa mu lepsie nastupuje takto :D mame 1.4. boosterjet, takze sa nerozbehne ako 2liter ale zmakli sme aj dialnice aj kopce so zakrutami 🙂 my sme velmi spokojni 🙂

autor
31. júl 2022

žienky a čítala som, že je to dosť hlučné vnútri a tvrdý podvozok, je to tak? my máme momentálne mazdu 6 a tá je mega pohodlná a tichá. Až sa viem pripraviť :D

ivanaks
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wade
31. júl 2022

Je to stale primárne SUV skôr určené do hôr. Je to super štvorkolka a spoľahlivá. Len je fakt hlučne. Na diaľnici to trošku cítiť - hlavne ak jazdis aj iné autá. Ako nie že sa to nedá zniesť, ale oproti napr Pasatu alebo aj Octavii je to traktor 🙂 ale napr veľmi agilne do mesta a ten benzínový motor 103kw je úplne v pohode na to autíčko. A myslím ten najnovší modelový rad.