Sú voliči Hlasu spokojní s jeho rozhodnutím?

11. okt 2023

Su volici Hlasu spokojni s jeho rozhodnutim vstupit do koalicir so SMEROM a SNS?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
11. okt 2023

@zahrajzlato ja som už 3 vypila pri dnešných témach 🙂

autor
11. okt 2023

V com je problem? V inych temach sa tu o politke bavit mohlo a teraz nie? Zaujima ma sonda do duse voluca Hlasu a ked nepoznam ziadneho, tak sa pytsm tu.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
11. okt 2023

ale môže, len my nie sme holiči Hlasu, tak preto tá káva a ideme sledovať odpovede. Ja si myslím, že sú spokojní, tajne dúfali, že sa spojí so SMERom predpokladám. Pre mňa SMER a Hlas - znamená to ísté

vsicka036
11. okt 2023

Tak u nas v rodine volili Smer a Hlas napoly, aby mal Smer s kym vladnut. 🤷 takze asi su teda spokojni, odmietam sa viac o volbach v rodine, pre pokoj, bavit.

marsmykkok
11. okt 2023

Moja mama a susedia nie, nechceli Fica vo vláde.

wivienka111
11. okt 2023

@zahrajzlato ja som si z nej akurat odpila a potom som uvidela tuto temu, to je fakt take citanicko 😀

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
11. okt 2023

Idem si aj ja spravit. O rozpolozeni mysle smerovolicov uz vieme vela, aj o rozpolozeni Ps-volicov. Aj o smerackom antagolnizme so vsetkymi ostanymi. Ale volici Hlasu su taka ticha mnozina, bez zretelnych prejavov. Na to kolko ich bolo su tak trochu zahadou...

pkgirl30
11. okt 2023

väčšina určite dúfala že sa spojí so smerom a malé, veľmi malé percento dúfalo že skúsia PS.

cubo2
11. okt 2023

@marsmykkok ano, Pellegrini ich odrbal, spinavy klamar, vraj SMER s ludskou tvarou. No prd. Vo februari tohto roku sa dusoval, ze so SMERom nepojde. Niektori ludia mu zial uverili, nie kazdy ma chut a cas sledovat, co politici rozpravaju a co z toho aj mienia dodrzat.

"Vy ste sa vyjadrili, že s Robertom Ficom by ste si nevedeli predstaviť sedieť v jednej vláde – znamená to, že je to úplne vylúčené?

Áno, to platí, a toto nemienime nijakým spôsobom meniť. "
https://www.cas.sk/clanok/2771161/peter-pellegr...

martinka13
11. okt 2023

Ak si mysleli, že to dopadne inak, boli jemne povedané naivní. Hlas vznikol s jediným cieľom, ktorý sa týmito voľbami naplnil. Klondajk môže začať. Teraz sa pozerajte, ako sa to robí.....

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenamihal
11. okt 2023

Pozri ,pupocna snura s Ficom tam bola davno..takze ziadne prekvapko ..skor zavadzanie ludi a Pelle si nahral par hlasov mozno aj smeru ludi,ze je teraz so smerackym oteckom...u mna je Pelle jeden falosny clovek...tolko veci povedal na Fico blablaaaa na co bolo dobre divadlo???!!! Horsie to bude koho postavia za ministrov =grc= ....

jaroe
11. okt 2023

Ja myslím, že sú. Podľa mňa mal Hlas viac voličov naklonených koalicii so Smerom ako s PS. A Hlas by vládu sám, resp. bez týchto dvoch neposkladal.

ruxandra
11. okt 2023

Ja myslim, ze si pelle pod sebou podpilil konár.
Poznam kopec ludi, ktori pellemu verili, ze nie je druhy smer.. a hlavne, odmietol premiérsku stoličku, aby robil niekomu podrztasku, to je take..hm.. svojich voličov isto potešil 😅

viestta
11. okt 2023

@martinka13 asi dufali, ze Pelle bude ten, kto bude skladat vladu. Zial nevydalo... Podrztaska ostala podrztaskou, napriek silnym reciam. Bud vedia na neho vela, alebo on vie vela na nich, alebo aj jedni aj druhi toho vedia vela a strategicky-takticky uzavreli primerie o neutoceni (a nevytahovani kostlivcov zo skrine)

marsmykkok
11. okt 2023

@ruxandra presne, demokratická strana a ešte sociálna by mala tendenciu rásť. Týmto niektorých sklamal a tých čo nesklamal a chceli takúto koalíciu, tak budú voliť Fica nabudúce, lebo Fico je premiér, Fico im pomôže. Pelle pôjde do zabudnutia.

pkgirl30
11. okt 2023

@alenamihal zdravotníctvo bude asi Dolinkova, vnútro bude asi Eštok , sociálne veci asi Erik Tomáš, obrana Kaliňák, zahraničné veci vraj možno Blanár alebo Kmec, spravodlivosť Susko, financie Kamenický, pôdohospodarstvo Richard Takáč, školstvo Druker, hospodárstvo Saková, kultúra Zarába, ale tam to prezidentka asi zruší a životné prostredie Huliak

diewcatqoo
11. okt 2023

Ja neviem, ale snad cakal od Hlasu niekto nieco ine, nez to, ze pojdu so Smerom?

0silvia0
11. okt 2023
zorkahorka
11. okt 2023

@zahrajzlato ja som este nestretla nikoho, kto by sa priznal, ze volil smer. Okrem mojich rodicov. A na webe uz vobec nie

dadis
11. okt 2023

@zahrajzlato 🤣🤣

mimka1402
11. okt 2023

Moji blízki volili Hlas, s tým, že dúfali, že nepôjde so smerom a chceli rovnováhu k Psku... Moja starká pred voľbami mala obavy, že vyhrá smer a aby nevystupil z nato. Taktiež to aby nebolo sns a republika... No ale žiaľ kuffovci a taraba sú tam... Všetci naivne verili, že pôjde hlas s Pskom, hoc som im vysvetľovala, že žiaľ to sa nestane... Takže tak.

mimka1402
11. okt 2023

@zorkahorka Tak si asi nebola tu na mk.😀 Je tu jedna agresívna užívateľka, ktorá hrdo to hlasala a ďalších xy žien na konovi tiež. Až smutno mi bolo, lebo keď si si pozrela ako sa vyjadrovali to boli hyenisticke reči, agresívne a nenávistne... Smutné.

oli18
11. okt 2023
h2
11. okt 2023

Tak, ako sa zvykne hovoriť, že hlad je len prezlečený smäd, by sa dalo povedať, že HLAS je len prezlečený SMER.

tosomja
11. okt 2023

Nevolila som ani Smer, ani Hlas, ani SNS, ale áno, myslím, že voliči týchto strán vedeli, že sa dajú dokopy.