Snívalo sa mi s Ježišom

diana0200
8. feb 2023

Bol to taký živý sen, najprv som videla jeho tvár a mal také krásne oči až mu žiarili, mama bola pri mne povedala som jej nech sa pozrie aký je krásny. Potom pristúpil ku mne, rukou mi zdvihol tvár a povedal mi, že mám rovnakú tvár ako moja mladšia sestra že sa strašne podobáme a usmial sa. Potom som s mamou sedela na posteli, pozerali sme sa na neho. Zrazu bol pri nás môj otec, mladšia sestra a pes. Všetci sme boli na posteli a Ježiš stál nad nami. Náš pes ležal a tiež sa na neho pozeral, spýtala som sa ho či mu páči nás pes, usmial sa na mňa. O nejakú chvíľku nám povedal, že všetko bude dobré. Natiahol ku mne ruku ja som mu ju pobozkala, potom sa otočil a odišiel.
Čo si o tom myslite? Mali ste už niekto takýto sen?

janinah
8. feb 2023

Pekné...a sú ľudia,ktorí mali nielen sen.

svetlonos
8. feb 2023

@janinah
ano, pravda…

janinah
8. feb 2023

@svetlonos viem,že pravda....viem o tom svoje.....

tora23
8. feb 2023

@diana0200 zo zvedavosti, ak nevadí. ako v tom sne vyzeral?

ankare
8. feb 2023

@janinah povedz nám o Tom viac 😯❤️

janinah
8. feb 2023

@ankare prepáč,ale určite nie,nie tu a nie "cudzím"...ale nezabudnuteľný zážitok za bieleho dňa pri plnom vedomií

ankare
8. feb 2023

@janinah wau 😯😯😯❤️

ankare
8. feb 2023

@janinah máš schopnosti,ktoré bezni ľudia nemajú? Ako Ťa ten zážitok zmenil? Čo Ti dal?

tora23
8. feb 2023

@janinah zabudla som označiť aj teba. Naozaj ma zaujíma ako vyzeral ak vieš popísať. Aspoň zhruba

janinah
8. feb 2023

@ankare dal mi neochvejnú vieru,dal mi krásny život a tie schopnosti? ťažko povedať,tie ešte môžu prísť 🙂 môj otec bol liečiteľ,taký ozajstný,neviem,či sa to dedí....môj otec bol pri tom zážitku tiež....viac už písať nebudem,chápeš dúfam

janinah
8. feb 2023

@tora23 skutočnú podobu ježiša si ľahko vygoogliš aj okolnosti ako došlo k tomu,že tu podobu vieme

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tora23
8. feb 2023

@janinah ja sa pýtam na osobnú skúsenosť. Ale zrejme odpoveď nepoznáš.

janinah
8. feb 2023

@tora23 to by som už povedala viac ako chcem/môžem/viem povedať....

diana0200
autor
8. feb 2023

v mojom sne mal take teocha dlhsie vlasy trocha vlnite, tensie obocie a pery a oči neskutočne modro ziarive, tak cisty a krasny ako som ho videla. To dobro co z neho islo

tora23
8. feb 2023

@janinah to je hlúposť. Ježiš nieje nejaký tajný agent aby si ho nemohla popísať. Začínam mať pocit, že len chceš byť zaujímavá. Škoda

janinah
8. feb 2023

@tora23 nemám potrebu ti niečo dokazovať

diana0200
autor
8. feb 2023

Keď stal nad nami bol trocha vyssi no nie dva metre chapete, bol polonahy. mal tensiu ruku velku dlan, take dlhsie prsty. ale priemerne chapete, normalne. no neviem to tak opisovat stacilo mi to ako som videla jeho oči a usmev.

tora23
8. feb 2023

@janinah ja som nemala potrebu dôkazu. Bola to len normálna otázka ohľadom tvojej údajnej skúsenosti. Ale krútis sa tu akoby som po tebe chcela tvoju adresu a číslo účtu. Nechaj tak

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
8. feb 2023

@diana0200 mozog si kombinuje a vymysla kadeco, ked som bola mladsia, mavala som neuveritelne sny.

svetlonos
8. feb 2023

@janinah 🙂 taktiez

diana0200
autor
8. feb 2023

@babulkomale áno to aj ja kadejake sny som mavala ako mladsia, aj nocne mory ze som sa bala spat. Ale to som mala asi 10-12 rokov.

janinah
8. feb 2023

@tora23 skúsim ti niečo vysvetliť....sú ľudia,ktorí po takom zážitku rozprávaju o tom celému svetu,sú ľudia,ktorí si to nechaju pre seba z rôznych dúvodov navždy,sú ľudia,ktorí to povedia po rokoch a len niekomu.Ja som ten tretí prípad a toto určite nie je forum,kde budem písať podrobnosti.Ten môj silný skoro celoživotný pocit,že si to mám nechať pre seba vysoko prevyšuje nad tým,že ma máš ty alebo hoc aj celý koník za blázna či klamára.Ja o tom viem,viem čo je pravda.Už ľutujem,že som tu s tým začala. len som chcela ,aby ľudia vedeli,že kontakt nebo a človek reálne existuje.

tora23
8. feb 2023

@janinah ale ja som sa nepýtala na detaily tvojho zážitku, len ako v ňom Ježiš vyzeral. Aspoň bežný, zhruba popis. Ale ty niesi schopná ani toho. Naozaj nechaj tak. Aj žiadna odpoveď je odpoveď.

janinah
8. feb 2023

@tora23 tak asi máme iný pohľad na to,čo znamená slovo detaily...áno,končím,odpovedala som ti viac ako dosť

tora23
8. feb 2023

@janinah + nikde som nikoho neoznacila za blázna, do obrannej pozície obvineného si sa postavila sama. Zrejme vieš prečo. Ja som len položila základnú jednoduchú otázku lebo ma to zaujalo. To je celé. Nechaj si mentalitu obete. Nikto ti tu neublizuje.

tora23
8. feb 2023

@janinah neodpovedala si vôbec. Len si splechla náznak do fóra a viac sa ma nepýtajte. A nemyslím ži, že popísať niekoho základné ctry typu farba očí, vlasov a pod je nejaký zásah do tvojho osobného priestoru. Zvyčajne to zvládajú už skolkari.

janinah
8. feb 2023

@tora23 nie,neubližuje mi nik,len niekto odo mňa ťahá veci,ktoré sú len moje,hlboko osobné a hlboko vzácne....lebo nie,ty nechceš detauly,len....a nepochopíš a nepochopíš.....ozaj končím,nemá to význam...
@diana0200 autorka,prepáč,téma sa trochu zvrtla,verím,že to bude ešte plodná diskusia pre teba

bloger
8. feb 2023

@tora23 Prepáč ale rešpektuj, že o tom nechce písať. Opis toho ako Pán Ježiš vyzerá si môžeš ľahko nájsť. Je to zrejme pre ňu príliš osobné.