Smrdí Iqos po cigaretách?

30. jún 2024

Baby,,pptrebujem radu. Iqos: smrdi po cigaretach ci nie?
Aky by ste odporucili? Pre nie silneho fajciara ,,cca 5 cigariet denne.
Ma to byt darcek pre.segru. dakujem .

pukanec123
30. jún 2024

Nie iqos absolútne nesmrdí po nikotine. Ani miestnosť ani z dychu

martul
30. jún 2024

My sme viaceré baby v kancelárii nefajciarky, ale zhodli sme sa na tom, že obyčajné cigarety menej smrdia ako tieto. Kolegyňa začala fajčiť tieto nové ale ten smrad keď príde je stokrát horší ako obyčajné cigy

lucia851
30. jún 2024

Môj manžel hovorí že to smrdí a aj z dychu to citit

autor
30. jún 2024

No vidite...hmmmm, niekto, ze smrdi, niekto, ze nesmrdi.

modrykolibrik
30. jún 2024

Ja som ich nejaky cas pouzivala. Muz necitil nic ale mne nechutili teraz fajcim tie s dymom kde mam rozne prichute tie mi viac chutia

lenkasarka
30. jún 2024

Ja som bývala fajciarka. Viac ako rok nefajcim fajčila som len normálne cigarety. Stretávam sa s ľudmi ktorí fajčia aj aj. Mne ten iqos smrdí tak veľmi,že má občas natiahne.

janai1
30. jún 2024

Iqos smrdí keď je niekto humusak a nevie si vyčistiť ten prístroj. Vtedy ma až naťahuje

buberova
30. jún 2024

Áno ma to svoj špecifický pach ale nie je to taký ako z klasických cigariet

mimusha3
30. jún 2024

Ja som teda nefajčiar, ale smrad z klasických cigariet mi je príjemnejší než z iqos.

pukanec123
30. jún 2024

Iqos nesmrdí po nikotine, nikotín tam proste necitis ako v normálnych cigaretách nakoľko normálne cigarety keď horia, dymia a tým pádom vypúšťajú normálny dym z dechtom.
Iqos sa nahrievaju elektronicky, je pravda že nefajciarom to môže smrdieť, ale to skôr im smrdia tie cigarety čo sa do toho vkladajú podľa toho akú príchuť kúpiš. Sú rôzne aromatické a je pravda že niektore nevoňajú ani mne.

dadis
30. jún 2024

Fuj, mne to strasne smrdi, ako grcka s prdom zmiesana :(

eeffka
30. jún 2024

Presne tak iqos smrdi ako prd, to myslim vazne

lavender94
30. jún 2024

Je to cítiť, smrdí to. Ale je to take vyvetrateľne. Cigarety su cítiť aj hodiny, iqos sa vyvetra za 5 minút. Ale ako tu už niekto poznamenal, keď si to niekto nevie vyčistiť, je to na grc.

marca12
30. jún 2024

Podla mna smrdia horsie ako klasicke cigarety. Ja to nemozem ani citit.

sissy27
30. jún 2024

Smrdi, ale inak ako klasicke cigarety. A za seba ako nefajciara, ktoremu cely zivot smrdeli cigarety, ti poviem len tolko - zlaty cigaretovy smrad oproti iqos 🙈
A teda ani nahodou neverim tomu, ze to je zdravsie - ta chemia je este vacsie svinstvo ako nikotin a decht. Ale to sa ukaze az o par rokov neskor…

terry658
30. jún 2024

Iqos smrdí extrémne špecificky. Ja ho cítim aj z dychu a aj z oblečenia. Obyčajné cigy sú mi v tomto asi milšie.

luccija
30. jún 2024

Určite lepšia voľba ako cigarety.Fajcim Iqos rok a už by som cigaretu nechcela.Tu novú Lumiu už netreba čistiť.

simona1306
30. jún 2024

ano, iqos smrdi, fakt nechutne , ale, po nom nie je zasmradnute ani oblecenie, ani prsty, ani z dychu ho nie je citit ....

vevebono
30. jún 2024

Pripájam sa k taboru, že iqos smrdí. Ale len v tej danej chvíli

candii
30. jún 2024

Iqos veev , ten nesmrdi absolútne. Práve naopak vonia.

candii
30. jún 2024

Inak iqos na terraa menej smrdí ako obyčajne

candii
30. jún 2024

@mimusha3 tak to prvy krát počujem od negajciara. Keďže klasické cigarety horia a ten smrad keď si človek zapáli napríklad na balkóne je oveľa silnejší a ide do bytov celej bytovky alebo keď si človek zapáli pod oknami. To sa absolútne nedá porovnať s Iqos. Ktorý má síce špecifický zápach ale určite znesiteľnejší ako klasické cigarety.

bosorkabb
30. jún 2024

To záleží od jednotlivca. Niekomu smrdí niekomu nie. Mne nesmrdí. Keď vojdem do kancelárie kde viem že niekto tam fajčí Iqos necítim to.
Tie staršie zariadenia (netuším ako sa to vola) trochu smrdeli ak to niekto nečistil
Mala som v nemocnici spolubyvajuce ktoré fajčili na balkóne Iqos a nič som necítila, také ktoré netreba čistiť.
A oproti klasickým cigaretam je to oveľa oveľa lepšie.

autor
30. jún 2024

@candii odkial,objednat. Kludne do spravy

katka533
30. jún 2024

Smrdi ako hov.o

stanulienkat
30. jún 2024

Preco chce niekto dobrovolne inhalovat karcinogennu chemiu? Ved je dokazane, ze je to zdraviu skodlive.

diewcatqoo
30. jún 2024

Moj kolega zhodnotil, ze to smrdi ako hovno s prichutou. Musim suhlasit. Je to ina vona ako klasicke cigarety, ale intenzitou smradu je to pre mna porovnatelne. Nedokazem pochopit, preco je to tolerovane v priestoroch, kde su inak obyc cigarety zakazane.

yvankamala
30. jún 2024

Zopár ľudí (nezávisle od seba) mi povedalo,že to smrdí ako 💩

svetlonos
30. jún 2024

@pukanec123
ale áno miestnosť smrdí aj dych ale pre mňa znesitelnejsie ako cigarety normalne.

betulinka1
30. jún 2024

Niekomu smrdi niekomu nie ale pre mna Kazdopadne menej ako normalne cigarety. Odporucam objednavat rovno z ich stranky. Treba sa registrovať ale su tam rozne akcie. Za mna Terry a zariadenie k tomu, vyhoda netreba cistit zariadenie.
https://www.iqos.com/sk/sk/objav-nahrievany-tab...