Škandál - Bidena obvinili z pedofílie. Je to pravda?

lienka.7
15. apr 2024

Autorka, neviem co je to žart, teraz sa dá zostrihat a upraviť už takmer všetko.
Co však viem, že daný pan patrí skôr do domova dôchodcov, ako do prezidentského úradu.👌

thirstymonk
15. apr 2024

Dneska uz za pedofila oznacia hocikoho, bez dokazov, bez podozrenia. Za mna si myslim, ze obycajny bulvar.

som_realistka
15. apr 2024

Blížia sa voľby, beží kampaň, vyťahuje sa hocičo na čo sú voliči citlivi

kamatopo
15. apr 2024

A ďalšia prezidentská kampaň😱.

autor
15. apr 2024

Tak ja tiez dufam ze to nie je pravda.

nikpa
15. apr 2024

Hovorí ti niečo PREDVOLEBNA KAMPAŇ?!
Za mňa by ten dedko mal už ísť na zaslúžený odpočinok na dôchodok a nie kandidovať za prezidenta USA. Ale tieto trápne obvinenia co sa akože náhodou objavia práve pred voľbami sú už trápne. Aj u nás, aj všade.

kp7333
15. apr 2024

@autor: naco je dobre vytahovat clanok stary cez 3 roky? Ak by na tom bolo nieco pravdy, uz davno je to vysetrene a prezident odstupi.

mikasa_ackerman
15. apr 2024

Článok, kde nie je podpísaný autor, a je tam viacero štylistických a gramatických chýb, by som absolútne nebrala vážne😃

kp7333
15. apr 2024

A ak chces byt v obraze, radim citat media, ktore sa zaoberaju normalnym spravodajstvom a nie bulvar, kde najdes len skandaly, clanky o nehodach, smrti a pohreboch, ci o zvieratkach.

maranco
15. apr 2024

Tento známy bozk na chlapcove brucho

https://www.youtube.com/watch?v=lZxoZ_TEsy4
iwesska
15. apr 2024

Ano,on je asi taky pedofil ako Korcok kandidat vojny🙄

queen_mary
15. apr 2024

Hm, to by som tipla skor na Trumpa 😀 tal realne aj tusim padli nejake obvinenia

caroline_
15. apr 2024

Podľa mňa je viac pedofilov v takýchto kuloaroch ako si myslíme... 🤔🤣

kp7333
15. apr 2024

@caroline_ a tiez rusofilov

tetapetra
15. apr 2024

Si kukni aký rok si tu dala 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ bože. Aj čítaš,či len tliachas od buka do buka. Tieto články tu boli po voľbách.

sevrin
15. apr 2024

Čím ďalej tým viac Pluska balansuje niekde na hranici bulváru a dezinformačných plátkov. Už som si to viac krát všimol.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kp7333
15. apr 2024

@sevrin to budu tie vyssie zaujmy. nic nie je zadarmo. a markiza uz tiez ide tym smerom, zatial chcu byt len politicky neutralni, cize reportazami o zvieratkach sa to bude v tel. novinach hemzit.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrobak7
15. apr 2024

Dobré ráno, článok je spred 3!!! rokov!!

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. apr 2024

@maranco o ten Putin je tiez zvlastny s tym bruchom.Pre mna naozaj cudne gesto.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. apr 2024

@chodec15 Ok ,na dochodku by mali nyt obaja,ja sa cudujem ze nieje stanovena hranica.V 77-81r uz ani mevedia sa o seba postarat poriadne ,nie o krajinu.Uz aj ta povaha starych ludi sa meni,su skor ako male deti a nie vysoko postaveni ludia .Naozaj sa cudujem USA ze nema vhodnejsich kamdidatov.

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. apr 2024

@jozko_z_lesa A co teba do toho ,co ma trapi? Normalne sa pytam ci mozu byt tieto info pravdive!Nikoho nepodporujem,ci taku alebo taku stranu.Ja sa s nikym predsa nehadam,ze je Biden pedofil,ale sa pytam.

beata_k
15. apr 2024

Ved to sa o nom vie uz davno. Uplny slizoun. Mas X videi kde prekracuje hranice vhodnosti.

autor
15. apr 2024

@beata_k myslis Bidena?No tak vidis a ostatni v tom uz vidis propagandu a pravda to nakoniec moze nyt.Fuj ak je to pravda slizky humusak do basy a nie na palac.

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
15. apr 2024

Možno to už ani nie sú ľudia... 😂