Sen o smrti otca

christinka1
1. aug 2020

Ahojte ženy... Nepíšem sem vôbec diskusie ale táto mi nedá... snívalo sa mi že mi zomrel otec... Nevidela som ho mŕtveho iba že zomrel... Ešte v tom sne som si ho sama niesla v tej rakve,chcela som... Kokos... Neviete čo môže znamenať smrť otca vo sne???

ankare
1. aug 2020

Ze bude dlho zit. 😊 Vela zdravia prajem ocinovi.❤️

christinka1
autor
1. aug 2020

@ankare 😊 kiež by 🙏
Ale väčšinou keď sa s niekým o niečom bavím sa mi potom niečo také sníva... Včera som si len tak sama pre seba povedala že ak by sa tatovi niečo stalo že by ma asi porazilo... A v noci o ňom sen ...

lucyluv
1. aug 2020

Ja poznám, že to znamená, že bude dlho žiť 🙂

weronka17
1. aug 2020

Ja si pamatam, zopár viac rokov do zadu sa mi tiež bežné snívalo o otcovej smrti....resp o nikom inom, ale keď, tak jedine o ňom....neviem, možno je to tym, že som bola naňho veľmi veľmi veľmi nalipnuta a dom sa nejak podvedome bála....no u nás je situácia taká, že žiaľ môj tatino je už 6 rokov v nebicku, ale nemalo to nijakú casovu navaznost ....myslím tie sny a jeho smrť...sny boli dávno predtým....a najzaujimavejsie na tom je, že po jeho smrti sa mi s ním možno rok snívalo a dosť často....nestalo sa to ani máme, ani sestre,ani bratovi a ani nikomu z ďalšej rodiny...ale bola som veľmi rada, lebo som normálne cítila to ako voňal, cítila som jeho dotyk, hlas....najprv som z toho bola mimo, ale potom som sa normálne na tie sny tešila 😊 aaaale už su tie sny prec 😕

danielahamar
1. aug 2020

Niečo nove sa zacne😉

christinka1
autor
1. aug 2020

@weronka17 mne sa tak aj o babke snívalo že zomrela...Mama mi hovorí že bude dlho žiť... Na tretí krát keď sa mi o nej snívalo zas že zomrela aj tak bolo 😔 neviem už koľko dní týždňov mesiacov na to, nám volali z nemocnice 😔 tiež sa mi aj po jej smrti ešte o nej snívalo... Mama mi hovorila že mňa mala najradšej ako vnúča,aby som jej išla zapáliť sviečku... Išla som, odvtedy nič...

christinka1
autor
1. aug 2020

@danielahamar ale ktovie čo 😃

christinka1
autor
1. aug 2020

@lucyluv 🙂🙏

danielahamar
1. aug 2020

@christinka1 to zistíš skoro

christinka1
autor
1. aug 2020

@danielahamar kiež by aspoň bábo 😃

lindusss2016
1. aug 2020

@christinka1 znamena to asi tolko, ze mas o svojho ocina strach. Tvoj sen mu urcite nezaruci dlhy zivot, ale ani sa mu kvoli tomu nic nestane. Ak je zdravy, tes sa a uzivaj si s nim kazdu volnu chvilu, zelam ti, aby ich bolo co najviac.

christinka1
autor
1. aug 2020

@lindusss2016 mám, nakoľko je po mozgovej príhode už skoro 2 roky .. našťastie to "rozchodil"

deti95060810
1. aug 2020

upokoj sa... mal by dlho žiť....MAL.

heln
1. aug 2020

Pises, ze otec je po mozgovej prihode. Skor sa v tom sne odrazaju tvoje obavy o neho. Nehladaj za tym nic viac. A ano, jedneho dna umrie, ale na to sa neda pripravit.

christinka1
autor
1. aug 2020

@heln každý raz umrieme... Určite že mám strach, každý sa bojí o svojich rodičov... Ale ja som zas čítala že to znamená veľkú zmenu v rodine,tak uvidíme 😃

sunny8
1. aug 2020

Mne sa 2x snívalo že mi zomrela dcérka
Pár dní som to rozdychavala .. našťastie sa nič nestalo 🙂 snívalo sa mi ešte že zomrel ex a ďalším trom ľuďom v tú istú noc sa to tiež snívalo a znamenalo to rozvod nášho manželstva

rubinka
1. aug 2020

@christinka1 - nič to nemusí znamenať,nie každý má dar na pravdivé sny, vlastne málokto.

evkakozickova
1. aug 2020

@christinka1 nemyslíš na neho až priveľmi ? Ja som zase počula tak že keď na niekoho alebo niečo strašné myslíš tak sa ty to aj bude snívať pár krát sa to stalo aj mne a tiež hovoria že keď sa ty sníva že niekto umrie tak bude dlho žiť či je to pravda to neviem 😉

dejka77
1. aug 2020

Smrt znamena novy zaciatok, nieco sa zmeni.

lucinka1988
1. aug 2020

@christinka1 snívalo sa mi presne to iste pred cca mesiacom a následne dom zistila, že som tehotná, v zahraničných snaroch som našla, že častokrát to znamená nové začiatky🤷‍♀️

lindusss2016
1. aug 2020

@christinka1 rozumiem a upkne to vysvetluje tvoj sen. Musis verit tomu, ze sa bude este dlho tesit dobremu zdraviu

karolinakr
2. aug 2020

Choď za nim pre istotu stravte spolu čas, pomodlite sa za zdravie atď

misa11111
3. aug 2020

Mne je snívalo ze som zomrela ja.. A že mi kopali hrob a že mi vyberali košeľu do truhli.. No hrôza..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolkollarova
30. jan 2023

Mne sa tiež snívalo o smrti svokra ale žije ale niektorí mi povedali ze to je niečo ohladne tehotenstva

christinka1
autor
30. jan 2023

@nikolkollarova tak môže byť nakoľko som na nový rok otehotnela 😊 že to má s tehotenstvom súvis 😊

nikolkollarova
30. jan 2023

@christinka1 a na to mi mama Dnes písala ze sa jej do rana snivalo z rybami

nikolkollarova
30. jan 2023

@christinka1 a k tehotenstvu gratulujem

christinka1
autor
30. jan 2023

@nikolkollarova ďakujem tehotenstvo je už dávno za mnou 😊
A keďže mamine s rybami tak tiež bude prírastok do rodiny 😁