Rozmýšľam, že skončím s autoškolou

pupetko263
7. okt 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte robím si autoškolu a už mám aj jazdy a už sa mi stalo po 2 krát na Tom istom mieste že som mala smerovku do prava a išla som do ľava som z toho nešťastná rozmýšľam že to radšej nechám tak a skončím lebo aj inštruktor nadával a bol nervózny čo by ste urobili vy? A stalo sa Vám niečo podobné?☹️

pribinak
7. okt 2022

@pupetko263 čo by som robila? Pokračovala ďalej. Od toho je autoškola aby si sa naučila jazdiť
Chce to len tréning a tréning

pupetko263
autor
7. okt 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pribinak len dvakrát sa mi to stalo a inštruktor nebol nadšený

taktotedanie
7. okt 2022

A kto by bol? Mozes sposobit nehodu
Podla mna je to nesustredenost pri jazde
Ked si myslis ze na to nemas nechaj to tak

klarissa25
7. okt 2022

No ale toto sú dosť vážne chyby...asi sa viac bojíš ako sústredis...

klarissa25
7. okt 2022

@pupetko263 len ? To je skôr až 2krat... Môžeš spôsobiť nehodu...a ak aj niečo spôsobis tak je za to zodpovedný inštruktor

pribinak
7. okt 2022

Inštruktor má brzdy, musí dávať pozor, to je jeho praca
A každý skúsený šofér maximálne spozornie, keď vidí autoškolu

stinovy_odpadlik
7. okt 2022

Snáď si nemyslíš, že prídeš a po pár jazdách budeš perfektný vodič. Stáva sa to, určite pokračuj keď si si už zaplatila. Ťažké začiatky mal asi každý. Horšie bude keď už sa ti aj s vodičákom budú podobné veci diať, ale to zatiaľ vzdialená budúcnosť. Nateraz ti držím palce a keď bude fakt zle, ešte je možnosť aj inštruktora vymeniť (teda aspoň vo väčších autoškolách).

danica2711
8. okt 2022

ale no tak... to všetko vzdávaš pri prvých problémikoch? Zatni sa, sústreď sa na jazdu a bude lepšie. A inštruktorovi povedz, nech po tebe neziape, ak to nezvládne, žiadaj si iného

h2
8. okt 2022

Veď sa ešte len učíš. Určite to nevzdávaj. Inštruktor tam je pre teba, má ťa to naučiť. Smerovku dávaš podľa toho, ako budeš točiť volantom, proste si predstav, ako keby si už išla odbočiť do toho smeru a začínala točiť volantom, tak v tom smere posunieš tú páčku. A nemôžeš sa pomýliť. Zvládneš to, neboj. Nikto učený z neba nespadol.

marca12
8. okt 2022

@pupetko263 zmenit instruktora. Ak ti nadaval a bol nervozny,je to debil,ktory zbytocne znechuti ucenie. Taketo veci sa zaciatocnikom stavaju a ty si mozno aj z neho v strese,takze mas dvojnasobny stres

zuzinka888
8. okt 2022

A teraz sa prihlaste tí ktorí pocas autosloly a ani po autoskole neurobili ziadnu chybu/y. Podla mne nik taky nenazdi po nasich cestach. Doteraz tam jazdi xy super vodicov co nepouzivaju smerovku- hlavne ked vychadzaju z kruhaku tam to je 50/50.

majki_ki
8. okt 2022

@pupetko263 vôbec sa nenechaj odradiť komentármi, každý nejako začínal, ja si pamätám na svoje prvé jazdy, vhodena do vody, nevedela som kde je sever, tiež som smerovky len tak strieľala, inštruktor je tam na to, aby ťa usmernil, prípadne v nutnosti zachránil situáciu nie na to, aby po tebe bliakal, ak si myslíš, že budeš viac v pohode s iným, vždy máš právo zmeny, nie je to málo peňazí a za takmer 1000 eur hádam po sebe necháš vozit... Veľa šťastia, nevzdávaj to.

anonymous87
8. okt 2022

Ahoj, ja si tiez robim autoskolu. Jazdy ma este cakaju, ale tiez sa obavam. A velmi. Ale potom si poviem, ze to nie je jadrova fyzika a vodicak ma hocijake jelitko. Preco by som mala byt horsia? 🤣
Cize nevzdavaj sa. Uceny nikto z neba nespadol. A instruktor je tam na to, aby ta to naucil. Chce to len trening. Nic viac. Nic menej

sono2
8. okt 2022

@taktotedanie prosím ťa. Ved sa učí.

simca06022011
8. okt 2022

Zlatko, 90℅ vodičov.urobilo v autoškole nejake chyby a keby to bola smerovka.
Dokonca sa to stava šoférom uz daaavno.po autoskole. Kľud inštruktor je tam od toho, aby ta učil, ak ma slabé nervy, nech pracuje neviem v obchode za pokladňou. Nenechaj to.

sono2
8. okt 2022

@pupetko263 ja som mala absolútny guláš antitalent robila som vodičský 36 ročná, tehotná 24 týždeň, a jazdím už 3 roky bez nehody zahraničie, kadetade, hneď som nastúpila do nášho Combi, žiadny asistenti.
Je to o cviku, ja som si strany tiež mýlila.
Dokonca som vždy obdivovala muža že ako to tak vie že na rovnakej páke a dva smery.
Ak sa ti neľúbi inštruktor tak si nechaj vymeniť.
Ja som mala síce rýchlokurz, čiže platila viac mohla som si dovoliť. Ale určite si povedz.
Ja som jednoducho tiež mala dojem, že je inštruktor zo mňa nervózny, jednoducho, som nebola uňho uvoľnená, tak som povedala, že chcem šéfa, s ktorým som som v podstate uzavrela zmluvu a všetko šlo ako po masle.
Bol trpezlivý, a príjemný. Je to veľmi dôležité.

dada0902
8. okt 2022

Presne pokiaľ sa nesustredis nerob si ho ja tiež som zbrkla a sama som neni o vodicaku presvedčená tak si ho nerobím

sono2
8. okt 2022

@dada0902 a o čom si presvedčená?
Prečo tu prispievaš??

dada0902
8. okt 2022

@sono2 koho tu presviecam?? Píšem ako to vidím ja z mojej strany a ty si co zakladateľka témy keď sa do toho staras!!!!

sono2
8. okt 2022

@dada0902 starám sa, lebo takého pocity majú všetci začiatočníci! Sama, keby ma Okolnosti nedonútili ho nerobím, a neviem si už bez neho predstaviť život.
Ona pravdepodobne zaplatila už celú sumu. To sa ma teraz vzdať? Toto sú úplne normálne chyby, pochybnosti!

bayuska
8. okt 2022

Necitala som prispevky, ale na tvojom mieste by som rozhodne nekoncila ale radsej si priplatila este kondicne jazdy a trenovala do nemoty. Ak ta znervoznuje instruktor, tak ho vymen alebo aj celu autoskolu. Niektori ludia jednoducho potrebuju viac casu na ucenie (vo vseobecnosti) a niekomu vyhovuje prisny ucitel/instruktor a niekomu zas taky, ze vie, ze ta podrzi a vysvetli ti jednu vec aj viac krat. A hlavne za volant treba sadat s cistou hlavou. Pripadne ho popros, aby ste sli na cvicisko alebo do nejakej kludnejsej casti mesta aby si si zautomatizovala ovladanie auta, smeroviek atd. Aby si potom v premavke tieto veci uz nepotrebovala rozmyslat, ci ide packa hore alebo dole, ale mohla sa sustredit na premavku a znacky.

pupetko263
autor
8. okt 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@bayuska som rada že sú tu ľudia, ktorý si myslia,že to nemám vzdať a pokračovať

anonymous87
8. okt 2022

@pupetko263 urcite sa nevzdavaj. To das ✊

jenny257
8. okt 2022

Po mne doslova inštruktori ziapali 😀 už boli zo mňa zúfalí lebo som nepočúvala čo mi hovoria 😀 ale neskončila som , dala som to síce až na druhý pokus ale dala 😀 a chlapec čo bol so mnou ten to vzdal , vyhodil prachy do luftu lebo však rodičia zaplatia. Ja už si ale svoje peniaze vážim viac

nadazdi
8. okt 2022

Jasne nevzdávaj to 🙂 každý normálny vodič ide za autoškolou ostražito, max ju nebezpečne obehne 😁 keď sa cítiš neistá, prvé auto si kúp automat, doladiš si tieto kixy, lebo sa nemusíš sústrediť na radenie.. keď naberies odvahu a zažiješ aj ozajstné výstrahy premávky, môžeš si 50 rokov už aj radiť a odbačat v správnom smere, aj si pesničku zaspievaš

ann092
8. okt 2022

@pupetko263 určite to kvôli tomu nevzdaj keď si sa už na to dala, bola by to škoda peňazí… Každý z nás ktorý sme boli v autoškole sme urobili nejaký ten kiks, ale nikto múdry z neba nespadol, je to škola 🙂 môj prvý inštruktor po mne stále vrieskal aj keď som si nebola vedomá svojich chýb, zmenila som ho,lebo som mala len stresy z neho, dali mi druhého a všetko bolo ok, stále ma chválil a volal ma cestný pirát :D ale jedna vec je istá, ten kto sa bojí jazdiť, tak nech si nerobí zbytočne vodicak, aj tak nepôjde taký človek nikdy jazdit alebo prinajhoršom spôsobí nehodu… poznám kopec takých ľudí, čo im to zbytočne stojí v poličke

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulka321
8. okt 2022

@pupetko263 v autoškole som sa vždy bála, že si pomýlim pravú a ľavú stranu... bola som taky popletko 😅 tak na pravú ruku som si vždy niečo dala, Náramok, hodinky... odvtedy mi to šlo bez problémov, možno to aj tebe pomôže 😊 ale určite to nevzdávaj 😊

cicinkova
8. okt 2022

@pupetko263 ja som tiež robila autoškolu a stávalo sa mi tiež že som dala smerovku doprava a išla doľava ale nikto na mňa nebol nahnevaný a podarilo sa mi to aj na skúškach a policajt nič. Asi máš (nervózneho) inštruktora. Vymením inštruktora 🙂

mimikarol
15. okt 2022

Tak za to by som určite autoškolu nenechala. Ja som nosieval na ľavej ruke hodinky aby som nemusela v strese rozmyslat ešte ja nad tým ktorá strana je ľavá a ktorá prava 😅 Tiež mi inštruktor hovoril že mal viacero takych čo po prvej/druhej jazde skončia. Ja som po prvej jazde od neho odchádzala s plačom ale už keď som sa na to raz dala tak som aj dokončila a veru neľutujem