Prvé detaily lex atentát: Ochrana opozície, zákaz niektorých protestov aj doživotné renty

12. jún 2024

Vláda robí výrazné zmeny! Prvé detaily lex atentát: Ochrana opozície, zákaz niektorých protestov aj doživotné renty

Toto je už moc, ešte si schvália doživotné renty a zakážu protesty!

… Zastavme ich, bratia, veď sa ony stratia, Slováci ožijú. To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo!

zmrzlinka8
12. jún 2024

a ochrana opozície môže byť?
inak, pekne si patetická

7miriam77
12. jún 2024

Dalo sa čakať....ja stále vravím....a bude horšie. No žiaľ, ľudia rozhodli

pandorra
12. jún 2024

Zakazu protesty? Slovensko mieri smer autokracia…Smutny to den…

nyusika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyusika
12. jún 2024

@pandorra iba tie slusne, legaklne a opozicne, smaozrejme.

ked budu Bombicovi fanusikovia blokovat sanitky a hucat, ze Caputova/ktokolvek iny je americka ku..va, tak tie bude este aj slovanska narodna televizia davat v priamom prenose

vanilkovazmrzka
12. jún 2024

Protesty nemozu zakazat.

nyusika
12. jún 2024

@vanilkovazmrzka mozu ich nepovolit...cize hra na slovicka

zmrzlinka8
12. jún 2024

@nyusika veď autorka píše, že má byť ochrana opozície, nevieš čítať?

vanilkovazmrzka
12. jún 2024

@nyusika povolovanie protestov je na urovni mesta, kvoli zabraniu verejneho priestoru, nie?

zmrzlinka8
12. jún 2024

ja som čítala, že zákaz NIEKTORÝCH protestov, konkrétne takých PRED DOMAMI POLITIKOV.
a s tým súhlasím.
trošku preháňate tu, nie?

citujem:
"Súbor opatrení, ktorými vláda reaguje na útok na predsedu vlády Roberta Fica známy ako „Lex atentát“ sa mimo iného dotkne zhromažďovacieho práva tak, aby v budúcnosti nekonali protesty pred domami politikov. Pre médiá to dnes pred rokovaním vlády povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas) s tým, že protesty by sa mali konať na verejných priestranstvách."

nyusika
12. jún 2024

@vanilkovazmrzka ano, ale povedzme si uprimne - v kolkych mestach nie su starostovia fanusikmi koalicie ? az tak vela ich na sSlovensku nie je.
cize opat to bude maximalne Bratislava - ale ta je celkovo stat v stte uz dlhodobo.

nyusika
12. jún 2024

@zmrzlinka8 mas pravo na nazor.
ja si myslim, ze neprehanam(e)

vanilkovazmrzka
12. jún 2024

@nyusika tak esteze vsetci papalasi sa zdrziavaju prave v ba. Protesty budu a bude ich viac.

nyusika
12. jún 2024

@vanilkovazmrzka bodaj by to tak bolo🙏

zmrzlinka8
12. jún 2024

a ešte citujem:
"Opatrenia sa podľa ministra zatiaľ nebudú týkať takzvaných nenávistných prejavov. „Musíme nájsť ten správny pomer medzi tým, aby sme neobmedzovali slobodu slova, pretože je tam veľmi tenká línia," skonštatoval minister."

Takže zatiaľ vám tu stíhanie nehrozí a môžete ďalej pokračovať vo vylievaní svojej nenávistnej žlče 😉

nyusika
12. jún 2024

@zmrzlinka8 no esteze ty si taka mierumilovna kvetinka 😀 😀

zmrzlinka8
12. jún 2024

@nyusika určite som viac tolerantná ako ty (vy).
ale na urážky reagovať viem.

autor
12. jún 2024

@zmrzlinka8
Ešte jedle rastú
na krivánskej strane
Kto jak Slovák cíti,
nech sa šable chytí,
a medzi nás stane.

zmrzlinka8
12. jún 2024

super, pekne si sa v škole učila.
tú šabľu ale nechytajme, dobre?

autor
12. jún 2024

@zmrzlinka8 … Zastavme ich, bratia, veď sa ony stratia, Slováci ožijú. To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo!

oliolijanka
12. jún 2024

Autor/-ka alebo trpis histrionskou poruchou, alebo ti za tento prispevok, ktory ma poburit jednoduchych, niekto zaplati.

autor
12. jún 2024

@oliolijanka 1/2 Slovenska je choré, a druhá polka tiež od volieb. Teraz ide o to, kto sme chorí viac a komu čo zaberie.

kika12345k
12. jún 2024

@zmrzlinka8 hahahahahahahahaha

kika12345k
12. jún 2024

@zmrzlinka8 asi má spevavú chvíľku

zmrzlinka8
12. jún 2024

@oliolijanka presne. aj ja som už rozmýšľala, čo to je za diagnózu 😉

nyusika
12. jún 2024

@zmrzlinka8 evidentne...zalovanim 🙈🙈🙈

oliolijanka
12. jún 2024

Autor/-ka, nie, nie je cele Slovensko chore.
Ty jedina, tu na stranke o plienkach a gynekologickych problemoch, "spievas" hymnu.
Nic sa nedeje, je po volbach, kocky su hodene. Neostava ti nic ine, iba doverovat vôli ludu a o zopar rokov sa budes moct znova vyjadrit.

Comu ma dopomoct ta tvoja hysteria?
Ak chces lepsi svet, zacni od seba. Skludni sa, nesir nenavist.

Ak zarabas prispievanim jedovatych prispevkov na mk s cielom radikalizovat spolocnost, zamysli sa, ci niekde robenie zla niekedy prinieslo pohodu a mier.

Citaj knihy, vyjadruj sa v clankoch ci videach pod svojim menom, pripravuj sa a v buducich volbach mozes kandidovat.
Ale takto na modrom koniku... si iba smiesna.

autor
12. jún 2024

@oliolijanka
@zmrzlinka8
o chvíľku budete spievať aj vy, ak už nespievate so somrákmi teraz.

autor
12. jún 2024

@oliolijanka nehnevaj sa komu ty ideš diktovať čo ma a čo nemá robiť. Budem sa vyjadrovať k štátu kde som sa narodila a kde žije moja rodina pretože sa ma bytostne dotýka čo sa tu deje.

enya00
12. jún 2024

snad su tupovolici uz konecne spokojni..bude sa nam krasne zit na tom nasom Slovensku, cvarga hnusna.Najhorsie je , ze s tym nevieme nic urobit.Dakujem vsetkym tupcom, co toto zvolili