Priateľ a jeho blízka kamarátka

28. apr 2021

Ahojte, potrebujem váš názor.
Pred rokom som sa dala dokopy s jedným chalanom. Poznala som ho dlhšie a preto viem, že mal niečo s jednou babou nazvyme ju Emma. Hneď pri začiatkoch mi povedal, že s Emmou spával ale už rok-dva sú len kamaráti. Mne to nevadilo zo začiatku. Občas sa stretli, pokecali pri káve v kaviarni a tak. No od vtedy čo boli podniky zatvorené začali chodiť k sebe. Emma býva sama a priateľ aspoň mesačne raz chodí ku nej večer si niečo vypiť, porozprávať sa. My sa máme s Emmou zoznámiť budúci týždeň na oslave. Vždy mi povie, keď ide k nej. Ba dokonca mi o nej dosť veľa rozpráva, že ju vyhodili v práci, aké to má ťažké a podobne. Priateľ po tom čo spával s touto babou mal ešte vzťah s jej najlepšou kamarátkou (samozrejme ona nevedela o tom, že kedysi spolu spávali) . Aký máte na to názor?

1aduliatko1
28. apr 2021

tak mne by vadilo, keby sa môj priateľ stretáva pravidelne doma s babou s ktorou spával...a to nie som žiadna žiarlivka...jemu by to nevadilo, keby to bolo naopak? že ty by si sa stretávala ? aj si mu povedala, že sa ti to nepáči?

waity888
28. apr 2021

No môj ex mal tiež jednu takú " kamarátku" ,nazvime ju Jana.. keď som sa ohradila, že mi to vadí ešte sa urazil že mu nemám robiť scény. Až kým som neprišla na to , že kým som ja v práci tak oni dvaja si to rozdávajú u nás doma. Takže ja na takéto " kamarátky" neverím.

autor
28. apr 2021

@1aduliatko1 on ma dal pred hotovú vec. Buď sa zmierim stým, že ona je a bude alebo odídem. My s bývalým priateľom máme tiež dobrý vzťah, keďže máme spolu krstného syna stretávame sa spolu občas ale nie vo dvojici ale 5. To mu neprekáža ale to je podľa mňa iné než to, čo robí on. Kým chodili len do kaviarne na kávu a tak okej nič som nepovedala,..ale k sebe na dom?

autor
28. apr 2021

@waity888 fuhh.. no pekne..

1aduliatko1
28. apr 2021

tak keby mi dal takto na výber, tak si vyberiem...idem od neho...keď mu je "kamoška" prednejšia

ciarraa
28. apr 2021

No kazdy chlap je iny, ja by som to mojmu netolerovala. On by mi tiez kamarata netoleroval 🙂 Ked sa s nou chce stretavat, tak by som si dala podmienku, bud tam budes aj ty alebo to bude na verejnom mieste. Povedz mu, ze on ju mozno nemiluje ale co ak ona este miluje jeho 🙂

kikaaa444
28. apr 2021

Ako sa hovorí pod lampou byva najväčšia tma .. ja by som toto mužovi netolerovala

irusa
28. apr 2021

😀 ...to ako fakt on chodí na večer ku kamarátke s ktorou niekedy spával a ty si v pohode ????

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irusa
28. apr 2021

@cocolino234 mám pocit, že skor autorka im je prekážkou a piate koleso na voze

martina1201
28. apr 2021

Ahoj, daj aj ty ultimátum. Nech sa stretávajú u vás s tým že ty budeš v inej miestnosti a nebudeš sa do nich starať. Hlavne je, že nebudú sami dvaja. A ak nebude súhlasiť jednoznačne treba ísť od seba. Nakoľko ju si cení viac než teba..... A aj keby skončil s ňou nájde sa iná, ktorú uprednostní pred tebou....

renata1405
28. apr 2021

Ze sa historia opakuje taky nazor mam ja.

irusa
28. apr 2021

inak ten tvoj priateľ bude riadny žrebec 😀

jaskolka
28. apr 2021

Na kamaratsvo po láske neverím. Je to čudné, a nikto ma nepresvedčí, že to je v pohode,že s bývalými si rozumie a sú super kamoši. Veď je až strelene, že s človekom, s akým som mala inzenzivny kontakt, poznali sa intímne, odrazu sa vidíme občas a budeme sa už len baviť o letnom počasí, alebo chove maciek? Ako úplní nevinní kamaráti? 😆😆😆Jedine v prípade spoločného dieťata, deti rozumiem kontaktu, nijako inak. A keď ti dal také hlúpe ultimátum, je jasné, že ona je pre neho dôležitejsia ako ty
Inak by na rozhovory, debaty, vínko a tak mal výlučne teba ako svoju partnerku. Za mňa takýto vzťah určite nie.

desore
28. apr 2021

1. Ty ho beries ako seriozneho partnera, on teba nie. 🤨
2. Kamarat taky rad-ako povedala Vendulka utesitelka. Ak nie dnes, zajtra, v pripade vasej krizy mu bude k dospozicii nielen mentalne.
3. Nerozchadzaj sa, skus sa trosku odosobnit a 1x mesacne strav so svojim exmilencom. Pokial mu to nebude vadit, si iba zena, s ktorou travi sucasnost a nerata s nou do buducnosti.
4. Vyborne byvala a sucasna frajerka/priatelka/milenka na jednej oslave. Co dodat? Chlapec ma obdiv dvoch zien a evidentne mu to boostuje jeho ego.

ella_price
28. apr 2021

No, monopoly tam určite nehrajú. 😂

irusa
28. apr 2021

a inak ak Vás chce zoznámiť ??? Možno ma chuť na trojku

dollyzv
28. apr 2021

No toto by som asi nerozdychala 🤣🤣🤣🤣 aby môj chlap chodil takto vypiť (kde sú sami) ku kamarátke s ktorou spával..jasné že ťa predstavil pred hotovú vec..hádam by sa nevzdával druhého istého vpichu ;)

lienocka2808
28. apr 2021

moj nazor je taky, ze kazdy nech si robi co chce, ale nesmie to ublizovat tomu druhemu. Ak to tebe vadi a ublizuje, a jeho to nezaujima, tak je mozno na mieste porozmyslat, ako vazne to mysli s vasim vztahom.

marcellka32
28. apr 2021

To ako vážne si myslíš, že sa tam rozprávajú? Áno, možno po piatom kole sexu si povedia bolo to fajn a ide za tebou, a ty mu toto chces tolerovať????🤦

0silvia0
28. apr 2021

no veď ti to pekne uľahčil tým ultimátom... stačí sa len rozhodnúť...

babovka2321
28. apr 2021

Aki su dnesni chlapi vychcani, uz si ani nepotrebuju vymyslat vyhovorky, ze idem na futbal s Ferom, jednoducho idem k svojej milenke Emme a ked sa ti to nepaci ,tam su dvere 😂

Prosim ta, urcite mas na viac, ako hrat sa na naivku a tolerovat mu to. Ja by som sa s nim uz davno rozlucila.

oliviakatka
28. apr 2021

Ten ju práši jak koberec 🧞‍♂️

mpg
28. apr 2021

Toto nie je dobré hlavne preto, že on jej rozpráva ako žije a keby ste sa náhodou pohádali, ona by to mohla využiť. Takto to robil princ Charles a nedopadlo to dobre, pre jeho ženu.

lindous
28. apr 2021

Ja som Emma v niečom príbehu 😅 mám veľmi dobrého kamaráta, s ktorým to v minulosti pár krát skončilo v posteli, to kamarátstvo to najskôr pokazilo, ale našli sme si cestu späť k sebe a je mi to najbližší človek na svete ... obaja sme začali nové vzťahy, v ktorých sme spokojní a šťastní, naďalej sa napriek tomu často stretávame a komunikujeme, už ani jeden nemyslíme na druhého v sexuálnom duchu, nikdy sa medzi nami nič intímne nezopakovalo, ani medzi nami nie je žiadne iskrenie, či napätie... ale je pravda že s priateľom som ho zoznámila hneď ako sme sa dali dokopy a častejšie sa stretávame vo štvorici ako sami, ale keby mi vtedy priateľ povedal, že mu to vadí, tak asi si tiež dám podobné ulitmátum, nevymenila by som niekoho kto pri mne dlhé roky stojí za niekoho s kým si len začínam a nie je ochotný mi dôverovať ... jeho priateľka to za začiatku tiež ťažko prekusávala, ale skamarátili sme sa a niekedy vybehneme na kávu aj samé ...nepoznám teba, tvojho priateľa, ani Emmu, takže jasné, nedá sa povedať, že sa nie je čoho báť, podozrivé to určite je a že u nás to funguje, je asi skôr výnimka než pravidlo, len že nie vždy to musí byť také čierne...

marika39
28. apr 2021

zaľúbený chlap takéto ultimátum svojej priateľke v živote nedá

caray
28. apr 2021

keby sa len tak stretli, že sem tam niekde na káve, raz za uhorský rok nepoviem pol slova, ale on chodí k nej? toto mi už niečím smrdí 🙂

maminkadeticiek
28. apr 2021

Chore.

marcellka32
28. apr 2021

@mpg Camilla tiež nebola v tom nevinne, vkuse sa stretávali napriek tomu že Diana to neschvalovala, ale Charles si robil aj tak po svojom a dostal čo chcel

natyreggae
28. apr 2021

@lindous súhlasím s tebou.. tiež som Emmou v príbehu😂 a vôbec s kamošom nič zlé neriešime proste sme blízky priatelia a ja mám partnera