Predala som 2-kombináciu po dcérke a prišlo mi to veľmi ľúto

28. sep 2024

Viem, ze ma tu vela ludi odsudi ale normalne som sa rozplakala, ze som to predala
Ze sa skoncilo jedno babatkovske obdobie, kolko som sa nakocikovala, uspavala v kociari, ako sme odchadzali z porodnice s vajickom
Doteraz som sa len rozculovala, ze mi ten kociar aj s vajickom a sportovou castou zabera miesto
Tazky udel matky..

b_a_m_b_i
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvike
28. sep 2024

Jeeminku a ja som sa tak tesila, ked sli kociare prec z domu. Ale tak, ja som si tie babatkovske obdobia a vsetky tie malodetske obdobia uzila az az, pri 3 detoch a dlllho dlllho doma s nimi 🙂 Ale chapem Ta trosku. Mne je tak luto trosku ze uz nie su tie male deti, ked vojdem do izby kde boli pred tym tak do 8-9 rokov. Uz su hore, kzady vo svojej detskej zalezeni s mobilmi a vsetky tie detske hracky a serepeticky...no, uz ich treba postupne tiez davat prec. Veru tak, zivot ide dalej, vyvoj nezastavis, poplaces, podumas ake to bolo a ide sa dalej 🙂 Kolotoc vsednych dni ten smutok zomelie. Vsetko je tak ako ma byt 🙂

gribka1
28. sep 2024

No tak si sa vyplakala a troška sa ti uľaví. Kočíkom to neskončilo, prichádza iné obdobie a aj za tým ti bude ľúto. Zvykneš si, netráp sa, podľa mňa je to celkom normálne, necháš si niečo menšie na pamiatku tohto obdobia.

autor
28. sep 2024

Je to v poriadku, tak to ma byt, len mi to prislo luto..ale ten volny priestor co po tom zostal je neskutocny 😂 slzy cez smiech….prejde to, je to proces..

autor
28. sep 2024

A som vobec rada ze som to predala a za pr dni sice brutalne pod cenu ale clovek sa fakt chce toho zbavit

eliska13
28. sep 2024

Ešte budeš veľa krát plakať za tým čo bolo😢
A najviac, keď odídu z domu.Moja sestra to práve preziva

kleopatra114
28. sep 2024

Budem mat odveci koment , ale ja by som plakala od šťastia , že sa mi podarilo predat kocar 🙂)) mne sa to nedarí , tak všetky veci postupne daruvavam😂

domka222
28. sep 2024

Predaj kočíka, ťažký údel matky?😀

autor
28. sep 2024
autor
28. sep 2024

@domka222 utiekla ti pointa

autor
28. sep 2024

@kleopatra114 marketplace nestihala som odpisovat zaujemkyna

maialeo
28. sep 2024

🙂 mne je takto luto, ked predam nejaku knihu

autor
28. sep 2024

@maialeo ale je to v poriadku, posluzi dalsiemu doetatku

andrea2323
28. sep 2024

Autorka nesmútiš za kočíkom, ale ako si napísala, za tým obdobím 😊 a to je úplne normálne, jedna bábätkovská kapitola sa uzavrela a ty máš už väčšie bábo.. a ten kočík to možno pre teba tak symbolizoval, že vtedy si si to uvedomila

vierkainka
28. sep 2024

Nečítala som komentáre,reagujem cisto na tvoj príspevok.Chcem ti napísať,ze ti úplne rozumiem.Ja som presne takto plakala,ked som predavala postieľku.Tiez mi zavádzala,uz sa pouzivaka viacmenej na hračky,ale v tej chvíli ked ju vzali uz preč, prišlo mi to veľmi veľmi luto.Takze ja ti úplne rozumiem a sucitim s Tebou.💗🙂 Ale zvládneš to,len si treba proste trošku poplakat,to nie je hanba.

weleda123
28. sep 2024

Ja som plakala od šťastia, keď som predala 2kombi 😂 v dnešnej dobe, keď je na nete 3000 inzerátov je naozaj umenie sa tých kočíkov zbaviť.
Inak ale kočík nie je to za čím plačeš. Ale to obdobie bábätka, čo je celkom pochopiteľné. Dcérka má 15m a tiež mi niekedy príde ľúto, že to tak rýchlo prešlo a už to nie je to mini baby, ale veľká slečna, čo za chvíľu rozoberie pol domu 😂

autor
28. sep 2024

@andrea2323
@vierkainka
@weleda123
Ano mate pravdu, placem za tym obdobim,jemi to luto spomenul som si ako na mna vyskocil niekde v reklame a hned sa mi zapacil a ako som si ho bola skusat v obchode..

dkethe
28. sep 2024

Ach ta nostalgia 😊 chapem
Ja som napr rozpredala 95% babatkovskeho oblecenia. Kus po 0.5-1€, ved to pozname ... Teraz mi je tu luto - maminy z toho robia spomienkove deky 😊 co uz

Kocik je velka ostara, ale urcite treba nechavat nejake veci. Mne bolo luto postielky, krasna bukova aj s 1 hryzancom. Bohuzial nemam dom ani garaz, nebolo ju kde drzat pre vnucata 😏

autor
28. sep 2024

@dkethe mne sa podarilo predatmalo detskych babatkovskych vecija som ani vela nenakupovala

Vidis ja byvam v dome ale teda tiez to nemame kde skladovat

stanulienkat
28. sep 2024

Ja ťa chápem. 😁Ja som mala takéto pocity úplne za všetkým a je to presne také, ako opísala kočka vyššie, že je ti ľúto za tým obdobím. Ja som bola hotová z toho keď som predala kočík, keď som predala vaničku, detsku vybavicku, hracky... vždy som sa cítila hrozne.😁

danieladugard
28. sep 2024

Akurat dneska som povedala manzelovi, ze asi predame uz kocik nasich dvojiciek. Naposledy sme ho pouzili v juni.. maju tri roky, 3 mesiace.. a je mi to strasne luuto🥹😄 este mame starsiu dceru. Viem, ze uz dalsi kocik nebude (to mi luto nie je 😆). Len to prechadzanie mi bude chybat. Uplne ta chapem. A nam nezavadzia… mame ho v zahradnom boxe…

zuzinka888
28. sep 2024

Ja mam plnu skrinu babatkovskeho oblecenia- velkost 62-68 a to maly uz 2,5 roka🙈🤦‍♀️🤦‍♀️. Vzdy ked ukladam pradlo sa rozculujem aku ma prepchatu skrinu no je mi luto to odlozit. Toto je/ bolo moje posledne babo - tak mi je luto za tym krasnym obdobim. A hlavne ked to krasne mini oblecko nemam konu posunut( predavat sa neoplati). Neviem mozno ho bude mat ako spomienku v skrini do maturity🤣🤣🤣. A presne viem ze ked sa ho rozhodnem zo skrine odstranit tak si poplacem.

ahhola
28. sep 2024

😂Setri slzy a smutok o 20 rokov, ked ti dieta odide byvat do svojho a detska už bude prazdna💧

lenuska9999
28. sep 2024

Kúpiš nový a ľútosť ťa prejde. Nemôžeš všetko skladovať.

janulik2008
28. sep 2024

@danieladugard mimo temu ale pozrela som do tvojho profilu a pri menach som si spomenula na dvojivky chlapcov z Harry Pottera❤️😀

kaya18
28. sep 2024

Vobec vas neodsudzujem, kociky sli prec hned ale svetrik ci tiw miniaturne ponozticky som si odlozila 🥰

autor
28. sep 2024

@lenuska9999 uz mame davno novy
K predaju som sa odhodlala az teraz

autor
28. sep 2024

@zuzinka888 mam len jedno dieta a viac ich asi nebude kedze som na neho sama

autor
28. sep 2024

@stanulienkat som rada ze niesom jedina

oblecenie99
28. sep 2024

Ja som si tak povzdychla, keď som vyžehlila naposledy detské body 🙂 ale také umývanie cumľov či fliaš, alebo nočníkov mi teda vôbec nechýba 😅