Prečo ľuďom pri voľbách nevadí LGBTI?

2. apr 2024

Caute, ja len rozmyslam, aku nenavist sirili politici kvoli LGBTI, aby sa dostali do vlady a teraz, ze Pelle kandiduje, zrazu LGBTI nikomu nevadi.

Co sa stalo?

Nechcu zrazu tradicny stat s tradicnymi rodinami?

Koho tato tema nezaujima, nech nepise a zbytocne nekomentuje.

Chcem vediet vase nazory.

PS: samozrejme ja nemam nic a ani som nemala proti lgbti komunite. ❤️🏳️‍🌈

Dakujem!

klementinka58
2. apr 2024

Hovorim sa svojich znamych, " lebo to verejne nepriznal"

lindous
2. apr 2024

Sú ľudia, ktorým to vadí a radšej nepôjdu voliť vôbec a sú aj ľudia, ktorým to vadí až tak, že radšej budú voliť “amerického agenta”… ja som sa minule smiala, že toto je asi jediná situácia, kedy je tá homofóbia vlastne fajn 😄 s nadsádzkou samozrejme… ale sú aj ľudia, pre ktorých je proste dôležité, že to “nepropaguje” verejne a otvorene nebojuje za práva lgbti komunity a vyzerá “normálne”

bu1bu
2. apr 2024

Ja zase hovorim za cast mojej rodiny: “ Nie su dokazy”. Na to im vzdy poviem: “ Nie su dokazy, ze to tak nieje” ( ja osobne proti LGBT nemam nic, vadia mi farizeji Pelleho typu)

kate211
2. apr 2024

A Pelle je pre alebo proti LGBT? Nezijem na SK, tak sa neorientujem. V minulosti bol Pelle proti LGBT alebo sa mylim?

ahhola
2. apr 2024

Neviem, ci sa pelle niekedy priznal k lgbtyxc, ale ygorove cervene tangace mozno mali opacny efekt, ze ludia s nim sympatizuju, proti šaškovi, co vidi vsade tangace a nasilie na 🐏🐏🐏

ahhola
2. apr 2024

@bu1bu nie je povinnost informovat verejnost o tom, s kym zdiela postel💪

janai1
2. apr 2024

Ved keď bolo hlasovanie tak hlasoval ZA registrované partnerstva 😂 tak kde nebojuje verejne? Ani toto nie je praUda
@lindous @kate211

autor
2. apr 2024

@ahhola nie je povinnost, ale jeho spoluhraci rozstvali Slovensko proti tejto komunite. A preto to nepovazujem za ferove.
Dokonca ak sa pamatas, tak zastrelili aj dvoch muzov...

aalt
2. apr 2024

Lebo to Fico tieto volby vynimocne nevytiahol ...

tinatitti
2. apr 2024

To,že jeden z kandidátov na prezidenta je gay,nemalo by byť diskriminačné. Takže je úplne jedno akej je orientácie. To by v žiadnom prípade nemalo ovplyvňovať nikoho rozhodnutie. Čo sa týka LGBT komunity.....nemôžem si pomôcť ,ale vadia mi afektovane prejavy a vystrednost. Mne je jedno akej je kto orientácie, nemám rada,keď sa správajú ako pomalovane opice. A v tomto prípade je jedno ci je hetero, bi alebo gay ci lesba ci trans ci co všetko ešte dnes existuje

hellwant
2. apr 2024

Caka nas druhe kolo, uvidime..

janai1
2. apr 2024

A inak autorka vieš prečo sa teraz nevyťahuje LGBT? Lebo Pelle straší vojnou, to je teraz lepšia téma. To, že klame až sa hory zelenajú jeho voliči nechápu.
Korčok na jeho orientáciu neutocil, to robil Danko a ten sa kandidatúry vzdal

ivka225
2. apr 2024

Pretože pre množstvo ľudí nie je dôležité, aké veci sú, ale akými sa javia.

tinatitti
2. apr 2024

@janai1 ja som strašná konzerva, pre mňa je rodina muž, žena, dieťa. Ja rešpektujem,že môže existovať zväzok muž-muž, či zena-zena ale v tom prípade nesúhlasím s pravnym označením rodina. Nesúhlasím so sobasmi týchto párov a už vôbec nie s povolením adopcii deti.

hellwant
2. apr 2024

@tinatitti to ano, ale co povies na volicov, ako moji svokrovci- homosexuali pre nich hnus, ale Pelle ok, lebo Korcok odvedie chlapov do vojny- pritom to je hlupost, nema kompetenciu na to.. a su za tradicne hodnoty...no hotovy galimatiaš😅

thirstymonk
2. apr 2024

Osobny zivot kandidata je prakticky uplne nepodstatny. Podstatne su jeho nazory. Kym jeden je mozno gej a mozno aj fuka... Ten druhy tvrdi, ze toto by malo byt ludske pravo (lgbti a drogovat). Podstatne nie je, ako clovek zije, ale na ktoru stranu sa postavi. Preto z mojho pohladu pele mensie zlo.

thirstymonk
2. apr 2024

@hellwant jak nema kompetencie? Najvyssim velitelom slovenskej smiesnej armady je prezident!

janai1
2. apr 2024

@tinatitti tak to mi je ľúto, že páry ktoré nemôžu mať deti nie sú pre teba rodina

hellwant
2. apr 2024

@thirstymonk ak napadnu SVK, ak s jedna o nasadenie mimo uzemia, schvaluje parlament...niet zac..a tam je kto?Fico

thirstymonk
2. apr 2024

@hellwant mas pravdu, mam o tom len okrajove info.

janai1
2. apr 2024

@thirstymonk 🤦🏽‍♀️ do vojny môže vojakov poslať iba vláda a parlament nie prezident
Treba sa trošku dovzdelať a neveriť rečiam klamára

hellwant
2. apr 2024

@thirstymonk nemyslel som v zlom moju odpoved, ale tomuto veria dôchodcovia a bohuzial aj mladi niektori a volia Pelleho...Uvidime..my sme obycajmi ludia...

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
2. apr 2024

@walentina7 prosím? Proti vojne? Hlavne ze krásne zarábajú na dodávkach zbraní na Ukrajinu
A čo otáčame? Iba vyvraciame klamstvá ktoré oni rozširujú. Choré... Ja nemám z tejto vlády ani len kúsok pokoja v sebe

maranco
2. apr 2024

@thirstymonk 227/2002 Z.z. - Ústavný zákon o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2...

pozri si
Čl. 1 odsek 8 ako sa nariaďuje mobilizácia
Čl. 2 odsek 1 ako sa vypovedá vojna

Na mobilizáciu je potrebná vláda + prezident, na vypovedanie vojny je potrebná národná rada + prezident
Sami o sebe nič nezmôžu, musia na tom spolupracovať obe strany.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroe
2. apr 2024

autorka, zalezi, co v tvojom ponimani znamena, byt proti lgbti. Resp, ako si predstavujes, ze "su proti LGBTI" strany vladnej koalicie a ich volici. Od toho sa odvija odpoved na tvoju otazku.

carolynka
2. apr 2024

@walentina7 nova vlada sa neda dosadit len tak, v predcasnych volbach by zas vyhral Fico a skladal vladu s Hlasom a Republikou. SNS by sa uz do parlamentu asi ani nedostala

portret7
2. apr 2024

Autorka, prosim ta, poslala by si mi link na priznanie Pelleho, ze je gay? Vobec som nepostrehla, ze by sa priznal. Alebo siris iba klebety? Btw nie som fanusik Pelleho, ale som za objektivitu. Vopred dakujem

lonely66
2. apr 2024

@walentina7 ty musíš byť poriadne konšpiračne postihnutá