Poraďte dobre padnúcu podprsenku

13. máj 2021

Baby poraďte nejakú dobre padnúcu podprsenku. Celý život nosom triolu veľkosť 75F no a teraz nech si objednám akúkoľvek v tejto veľkosti tak mi nesedí. Skúšala som aj astratex a nič. V našom meste zbehne všetky predajne a nesedí mi žiadna. Som už zúfalá. Potrebujem nejakú ktora ich podvihne a sa trosku k sebe

ivkazba
13. máj 2021

V intimissimi ti nič nesadne? Tam zvyknú vedieť aj poradiť, aj ponosiť do kabínky koľko potrebuješ.

janai1
13. máj 2021

Ja objednávam z bonprix a zatiaľ sadli všetky

autor
13. máj 2021

@ivkazba tam som tiež nenasla. Väčšina má veľmi tenké ramienky a keďže prsia sú ťažké task tiue ramienka ma rezu

autor
13. máj 2021

@janai1 veľkostne sa ako trafis? Ja keď sa po meriam tak tabuľkovo som vraj 75 C ale taky košík mi je maličký. Nosím až 75 F alebo 80E

hanka1505
13. máj 2021

ak mozem poradit, v lindexe sa mi pošťastilo kupit dobre sadnucu,peknu a ma aj sirsie ramienka, nie uplne ako babkovske, ale primerane na velkost kosikov.

autor
13. máj 2021

@hanka1505 objednala si z netu?

janai1
13. máj 2021

No tabuľkovo som 85C a aj objednávam 85C a vždy sú mi dobre

autor
13. máj 2021

@janai1 idem skúsiť pozrieť, ďakujem

dskjhfdlkdjhl
13. máj 2021

Skus astratex, podla navodu sa pomerias a mozno zistis, ze mas uplne ine cislo na ake si zvyknuta. Ja som velmi neveriaco prvy-krat objednala, lebo take cislo som nikdy nenosila a teda sadla ako uliata.

autor
13. máj 2021

@dskjhfdlkdjhl mala som odtiaľ a nesedela, musela som vrátiť 😔

vlasta1818
13. máj 2021

lindex a bonprix, z tade mi zatiaľ zakaždým sedeli podľa tabuľky, keď ide o klasickú podprsenku. Ja skôr mám problém nájsť športovú, takú, čo by ozaj dobre sedela.

autor
13. máj 2021

@vlasta1818 no vieš ja som podla tých tabuliek 75C ale ten košík mi je maličký. Sedí mi až 75 E/F preto som z toho zmätená. No a teraz som si objednala triolu 75F a nesedí mi ani to, už som zufala

skrekinko
13. máj 2021

Skús pozrieť aj Tchibo aj tam sú pekné a dobré padnúce podprsenky. Aj na väčšie prsia.

autor
13. máj 2021

@skrekinko ďakujem pozriem. Vieš,mna nebaví vkuse to poštovné hore platiť 🙄😔

nevenka
13. máj 2021

Z Astratexu znacku Ava si skusala? Mne len tieto sedia, lebo mam utly hrudnik, prsia blizsie k sebe, zdvihnu a urobia pekny dekolt. Mam 75G alebo 80E - teraz kojim, mam 10 kg viac ako predtym, tak vacsi obvod mi treba. Kupujem take tie celovystuzene, je to len tenka vystuz.

aduskatt
13. máj 2021

ja potrebujem DD, kupujem na https://attractiv.sk , v Bratislave majú aj dve kamenné predajne, kde personál presne poradí.....

autor
13. máj 2021

@nevenka ja mam cez prsia 95cm pod prsiami 78,mam ich ďalej od seba a potrebujem zdvihnúť. Ú nich mi vychádza veľkosť 75F pripadne 70F a boli mi malé obidve 😔

nevenka
13. máj 2021

To postovne je na draka, ale v obchode nikde nezozeniem, a ked, tak asi tak za min. 50, a kolko ich potrebujes, ja ked kojim, tak minimalne 3, aj to periem kazdu chvilku a nemam susicku...tak aj vyzeraju, no...🙄

nevenka
13. máj 2021

Hmmm...och, to ja mam 104 cez prsia, pod prsiami, uz ani neviem. Ja si na tie 75-ky davam teraz predlzovatko vlastne...ale kocik G mi sedi...no najradsej by som sla do Astratexu do skladu a skusala zaradom 😅😂. No ja mam rada, ked mne tie prsia tak stlaci podprda k sebe, menej vulgarne posobia alebo menej tetkoidne, nic proti starsim paniam s velkymi prsiami. Mamina nosi tiez take neforemne bez kostic...lebo su jej pohodlne...

skrekinko
13. máj 2021

Daj si apku a postovné aj dobierka je zadarmo😀Ja som už ale 6× objednavala a ani raz som neplatila poštu.A často je aj 20%zľava tak ja vtedy nakupujem😀a najdrahší nakup boli 2 podprsenky za 22€ a najlacnejší 7.90€ za gumene čižmi pre malého v akci z 15.99€

autor
13. máj 2021

@nevenka no však aj ja chcem takú co mi ich potlačí k sebe. Kúpila som si triola 22000 predtým mi urobila pekný dekolt a teraz mi tlači prsia od seba, no hrôza. Som už fakt zufala

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oslo1
13. máj 2021

Ja mam 34E, co je asi 75F. Podprsenky kupujem len v Marks and Spencer alebo Bravissimo.
Bravissimo pozri, posielaju aj na slovensko, da sa zabookovat online konzultacia na premeranie.

nevenka
13. máj 2021

Ale 75F a 70F je velky rozdiel, 70F je malicky kosik. Ak Ti je dobry obvod 75, tak potom G kosik, ja si beriem vacsi vzdy neriadim sa tymi ich vypoctami. Ale 80E, co mam na kojenie od Avy, ja sa bavim o tejto znacke konkretne, lebo ine mi nesedeli tiez, tak tam mi je maly kosik, potrebovala by som 80F, ked sa mi naleju prsia, tak mi prekypuju vonku 🤦‍♀️. No o pozdvihnuti mi ani nehovor, ked dokojim, tak to bude este len vyzerat 🙄

skrekinko
13. máj 2021

S Tchibo card poštovné a dobierka zadarmo.

autor
13. máj 2021

@nevenka môžeš mi dať link na konkrétnu podprsenku? Lebo len avy mi nenájde 🤷🏼‍♀️

autor
13. máj 2021

@skrekinko a urobí ti pekne prsia?

autor
13. máj 2021

@oslo1 idem pozrieť 😊

nevenka
13. máj 2021

Triolu som nosila tak do 70C, ked som mala 48 kil a 17 rokov. Odvtedy uz nie. Mne tie Avy ich pritlacia k sebe, ale zase nie vsetky podla predstav. Gorsenia este vyzera tak podobne. Ale vyskusanu nemam. Potom mam plavky Freya, drahe strasne a tie mi ich totalne od seba daju, kosik pekny, okruhly, dostatocne velky, ale prsia posobia tak "rozkydnuto" do stran, ja viem, co myslis, co Ta trapi. 😒

nevenka
13. máj 2021

https://www.astratex.sk/podprsenky/vystuzene/?p...

Dala som podprsenky - vystuzene a filter podla znacky, Avalingerie. A potom este podla velkosti sa da vyfiltrovat.