Poradíte spoľahlivú pani na upratovanie z oblasti Vrakune?

sylviabab
26. apr 2012

Jednalo by sa jednorazove umytie okien v 3 izbovom byte + komplet upratanie bytu a prípadne do budúcnosti, dlhodobá spolupráca. Najlepšie oblasť Vrakuňa a okolie. Ďakujem za všetky tipy. Sysa

kristinka.s
10. júl 2012

ahoj sylviabab, priamy kontakt ti zial neviem dat, ale skus pozriet na stranke www.zariadim.sk
najdes tam aktualny zoznam poskytovatelov aj upratovacich sluzieb. na stranke si mozes precitat konkretne referencie na ludi, s ktorymi uz mal niekto pred tebou pozitivne skusenosti.

hruska777
20. júl 2012

Ahoj, teraz som si vsimla inzerat ohladom upratovanie, sice ste to chceli uz velmi davno, ale ste spokojní?
Ja upratujem takto aj byty, aj domy...pripadne, ak by bol zaujem...a som z biskupic 🙂

Pekny dnik

lemac
2. aug 2012

ahojte, viete mi odporucit niekoho na upratovanie bytu v BA - Dubravka? vdaka

zulusa
18. nov 2012

Hľadám spoľahlivú dôslednú pani na pomoc s predvianočným upratovaním v Bratislave, Ružinove.

olivex
28. mar 2013

ahojte, hladam šikovnú spolahlivu študentku alebo pani na pravidelne upratovanie bytu v Ba-dubravke. dakujem

tessa
12. apr 2013

Upracem Vašu domácnosť, či kanceláriu 🙂 Vajnory, Rača, Ružinov

alena69
20. aug 2013

dobry vecer, nasla som si Vas inzerat ale skoda, je z marca...
ja si hladam upratovanie bytu v dubravke a nejako sa m nedari...
som spolahliva, cistotna a velmi precizna, urcite by ste bola spokojna...
ak by ste niekedy mala zaujem prosim ozvite sa mi...

dika
27. aug 2013

Ahojte,hladam spolahlivu a preciznu pani na pravaidelne upratovanie domu vo Vrakuni (je to na hranici Ruzinov/Vrakuna pod dialnicnym obchvatom).

majask
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tereza2009
23. sep 2013

dobry den,hladam si pracu ako upratovacka,a pomozem aj v domacnosti,moj mail. terka80@azet.sk 0918953699.

matejg
7. okt 2013

Ahoj
Ja som objednaval upratovanie po tom co sla manzelka spat do prace, od firmy, ktora nam robila rekonstrukciu, lebo viem ze poskytuju komplene sluzby. ked mas zaujem , mozem odporucit - http://www.homepro.sk/upratovanie-domacnosti/

lulug199
8. okt 2013

ahoj sisa ja by som mohla... dokonca upratovanie je môj relax. a vieme sa dohodnúť som z vrakune

euphoria
13. okt 2013

Ahojte, ja hladam spolahlivu osobu na upratovanie, Bratislava- Ruzinov, pravidelne 1x do tyzdna..

mariazuzana
14. okt 2013

Dobrý deň. Upratujem byty v BA ,taktiež aj žehlím a periem. Skúsenosti a prax mám.Upratujem už 22 rokov a niekoľko bytov .

adrika01
17. okt 2013

Ahojte keby chcel niekto upratat byt, dom kludne sa ozvite dohodneme sa mam tri deticky som na materskej byvam vo vrakuni dakujem Adriana 🙂

orchidea100
26. nov 2013

dobry den, hladam niekoho na prilezitostne, mozno aj pravidelne upratovanie bytu v Devinske novej vsi. neporadite?

svetielko_babinetka
9. dec 2013

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o kontakt na spolahlivu pani, ktora by bola ochotna nepravidelne chodit upratovat 4-izbovy byt v Bratislave - Nove mesto. Aktualne potrebujem pomoct s upratovanim tesne pred Vianocami, dakujem!

leluskaaa
14. dec 2013

dobry vecer, chcela by som sa spytat ci niekto nevie o nejakej dievcine alebo pani co by mi kompletne poupratovala pred vianocami...surne...dakujem

morezda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1livia
19. jan 2014

podakovanie p.Vladke ,bola som velmi spokojna ,dala som si poupratovat dom,odporucam,s pozdravom Lívia 🙂

najsikovnejsia
2. feb 2014

Skus Ivana -0903369126

naninka115
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ronicek
23. feb 2014

Ahoj,
ja by som mala zaujem byvam v ruzinove.Ak je to este aktualne.
Takuto pracu robim uz cca 2 roky mam 2 klientov a su velmi spokojni.
Dakujem Petra

nikol411
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikamachynova
8. mar 2014

Hľadám upratovanie v Považskej Bystrici ( považská Teplá) 2-3 krát do týždňa len umývanie podláh V rodinnom dome

peggypbas
14. mar 2014

Dobrý deň.
Ponúkam upratovanie domu,alebo bytu som z Bratislavy. Ak by mal niekto záujem nech sa ozve na číslo 0902 725464 a môžme sa po dohode vopred stretnúť.
Ďakujem.

erika2014
16. mar 2014

Dobrý deň. Ponúkam upratovanie rodinných domov a bytov. Cena 4e/hod. bez čistiacich prostriedkov, 5,50e/hod. s čistiacimi prostriedkami. Kontakt:0948427110 alebo napíšte správu. Dakujem.

zjuzi1212
17. mar 2014

erika2012 Dobry den, chcela by som sa spytat, ze kde je to upratovanie v akej lokaliteDakujem

dagmarrka
20. apr 2014

Dobrý den, ponúkam pravidelné alebo občasné upratovanie rodinných domov a bytov v Bratislave (okolie Dúbravky výhodou, ale nie podmienkou), prípadne jednorazové umytie okien, žehlenie a pod. Som samostatná, spoľahlivá, so skúsenosťami s upratovaním.Cena: 4eur/hod