Plavky - nový trend

11. aug 2022

Baby,čo je toto za nový trend? Plavky vytiahnuté až kdesi po prsia? Nosíte to aj vy takto?

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
11. aug 2022

Nie, nenosím. Veď keď sa ti to nepáči, tak si take nekupuj. To je zas záležitosť 1-2 sezón

buberova
11. aug 2022

Nenosím... Vraj by ti to malo opticky predĺžiť nohy

h2
11. aug 2022

Toto tu už raz bolo. V 80-tych rokoch. Veľmi živo si na to pamätám. 😁

liv1
11. aug 2022

Nenosim a vobec sa mi to nepaci. Ani tie plavky zarezane v zadku 🤪

liv1
11. aug 2022

Aj toto je asi este stale moda 😂

melanta
11. aug 2022

Návrat 80-tych rokov. Len vtedy na rozdiel od súčasnosti mnohým ženám z toho trčala baranica. 😂

moonlight1210
11. aug 2022

80. roky a Baywatch girls. Tie tiez mali plavky vykrojene zavratne vysoko.

soldi
11. aug 2022

mne sa to paci 🙂 ale nenosim take lebo by som bola divne opalena 😀

nikayla
11. aug 2022

Nenosím, nepáči sa mi to. A ani som na pláži nikoho v takých plavkách nevidela 😁

pukina
11. aug 2022

Na dobrej postave to moze vyzerat fajn, ale najhorsie je, ked to nosia dievcata, ktorym spoza toho spodneho vykrojenia vykukaju suncicky 😀 Aj tak je ta zdvihnuta klasika stale lepsia ako toto 🤣

liv1
11. aug 2022

@pukina toto mi pride ako miesok na muzske prednosti 😂

pukina
11. aug 2022

@liv1 ano alebo vlozka na snurke 😀

emasss111
11. aug 2022

ani ja som tomuto trendu neprišla na chuť a asi ani nikdy neprídem 😅
a teda dosť to podľa mňa kazí postavu....ale tak každý nech si nosí, čo chce 🙈

mamkalentedkova
11. aug 2022

Na babe s peknou postavou to vyzerá podľa mňa úplne fajn ..troška to prekryje aj spodné bruško,keď nie je úplne tip top ...nevidím na Tom nič hrozne ..keď som na kúpaliskách videla aké tucibomby s akou strašnou celulitídou sú schopné si natiahnuť tangace ..tak toto je za mňa úplná pohoda ...aj keď sa mi to hodinuolne že najviac na latino typ postavy ...

viestta
11. aug 2022

Nepáči sa ti?. Nekupuj. Na trhu je milión iných štýlov, výber si ten co sa ti páči. A ak sa niekomu páčia práve takéto, tak teba je do jeho výberu nič.

viky173
11. aug 2022

nie nenosim to tak, nepaci sa mi to

kiki68
11. aug 2022

Mam jedny taketo, neni to uplne moj styl, nosim k nim casto iny ten spodok

ciusinka
11. aug 2022

Nepaci sa mi to a nikdy by som takto plavky nenosila a mne osobne sa to nepaci ani na zenach, ktore maju uplne dokonalu tip-top postavu, podla mna to tu postavu nejako divne deformuje..

ivana11155
11. aug 2022

Moja 14rocna dcera si taketo kupila tuto sezonu a vyzeraju na nej vyborne. To je strih pre mladucke stihle baby, urcite nie pre 40+, aj keby mala neviem aku dobru postavu.

cubo2
11. aug 2022

Skutocnost je taka, ze vytiahnute plavky (nie po prsia) vyzeraju lepsie (zena vyzera ovela viac sexi) ako "vodorovne". Ak ma na to zena postavu, krasne to zvyrazni boky a zadok.

jaskolka
11. aug 2022

Nosili sa aj v cca 90-tých rokoch, štýl Baywatch. Na štíhlej, vysokej mladej žene to vyzerá dobre. Mne osobne sa to paci

mandzula
11. aug 2022

A co hovorite na toto?😀 Hladala som po plazach, nastastie som to nazivo nestretla.

emasss111
11. aug 2022

@mandzula vyzerá to komicky 😅 ale zase aspoň vieš hneď, čo tam skrýva 🙊

mandzula
11. aug 2022

@emasss111 pozor, existuju do toho aj vypchavky😁

emasss111
11. aug 2022

jaaaj takže push up plavky pre chlapov....ahaaa....klamú nás ako my ich podprsenkami pcheee 😝 ale nechcela by som takého chlapa naživo stretnúť 🙈

mandzula
11. aug 2022

@emasss111 tak, tak, sme si 1 : 1, bude prekvapko na oboch stranach.😄

bessie12
11. aug 2022

To je otrasne. Nikdy nepochopim ako moze niekto nosit, tak vysoko vytiahnute gate. A tangace to iste, ked vykukaju spod nohavic 🤦‍♀️🤦‍♀️

jana_eyre_2
11. aug 2022

Nenosím to tak, lebo na to nemám postavu, svoje brucho rada zakryjem.. avšak si myslím, že to nie je nič hrozne keď je to na peknej postave, tak to zvýrazní ženskosť, resp.zvyrazni to ženské boky..

miriam11
11. aug 2022

@trema v 90 rokoch som také nosila 😁