Periete nové veci?

11. apr 2022

Ahojte, zaujíma ma váš názor, či periete oblečenie ihneď, ako ho zakúpite alebo oblečenie rovno nosíte a až po použití ho operiete. Myslím oblečenie pre seba, nie pre deti, vtedy je to asi samozrejmosť. Ja si niekedy oblečenie neoperiem, keď je nové, napríklad také tričko alebo nohavice, spodné prádlo automaticky, ale napadlo mi, že je to možno chyba, lebo môže predsa len byť plné prachu alebo ho mohol niekto predo mnou skúšať. Nie je to životu dôležité, pýtam sa len tak z nudy, lebo kamarátka tvrdí, že je to hrozne nebezpečné a ja zase, že je to v pohode, tak nás zaujíma názor ostatných ľudí. Nie som žiadne prasa, ani fuj, čo sa tu určite objaví veľa krát, také komentáre sú mi ukradnuté, je to len oblečenie 🙂

pribinak
11. apr 2022

Periem všetko čo kúpim.

Netuším kto to skúšal predo mnou, ako to bolo skladované a ani si nechcem predstaviť čo za chemicky kokteil bol použitý pri výrobe

karhu
11. apr 2022
laurika999
11. apr 2022

Tak isto aj ja. Všetko nové oblečenie periem.

saxana000
11. apr 2022

Clvsetko co ide na hole telo tricka ponozky nohavicky leginy rifle nohavice natelniky davam prat ak si kupim mikinu vestu topanky alebo bundu tak to nie.

petamich
11. apr 2022

periem

panelacikova
11. apr 2022

nohavice, legíny a tepláky či kraťasy nie. všetko ostatné áno

sona96
11. apr 2022

Vždy všetko operiem. Neviem si predstaviť, obliecť si to neoprate.

simsalabim
11. apr 2022

Periem. Bundy nie, ostatne ano.

masinka
11. apr 2022

periam vsetko okrem kabatov a vetroviek

pondelok01
11. apr 2022

Ak to nesmrdi ako z cinskeho obchodu, tak neperiem.

tara42
11. apr 2022

Periem všetko.

andreakg
11. apr 2022

Hneď periem, všetko

anonymous87
11. apr 2022

Periem vsetko okrem topanok, bund a kabatov 😉

mariejenka
11. apr 2022

Davam prať. Aj vetrovky, jediné co som neoprala bol kabát, ja som sibnuta ,ale odkedy som pracovala v obchode s obuvou a sama idem sebe kúpiť topánky,beriem si dezinf.sprej a potajme každú topánku co skusam strieknem dnu,pockam par sekund. Samozrejme ze skusam v ponozke🙂

basska_b
11. apr 2022

Jasne... raz mi prislo tricko z Asosu a bolo plne potkanich chlpov... vratili mi peniaze...

siska53
11. apr 2022

Bundu nie, ostatne ano, ci detom, ci nam.

midori123
11. apr 2022

Periem uplne vseko. Aj bundy aj kabaty

autor
11. apr 2022

Ďakujem krásne 🙂

autor
11. apr 2022

Ste úžasné inak 🙂

lasona
11. apr 2022

Periem všetko. Nikdy nevieš kto si to pred tebou skúšal. Robila som v obchode a keby si videla kde všade sa oblečenie váľa 🤦🤦inak raz som tak dostala kožnú chorobu, skúšala som veci po niekom...koľko krát v škatuliach z tovarom prišli veci oplesnene a my sme to museli čistiť 🤦🤦a vetrať

1mata
11. apr 2022

Vzdy a vsetko, hadam okrem bund a kabatov.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1mata
11. apr 2022
sonia_wiener
11. apr 2022

Všetko nové periem.... Asi okrem zikmnej bundy

autor
11. apr 2022

@lasona Tak toto mi ozaj najviac otvorilo oči 😀

caroline_
11. apr 2022

Vzdy vsetko periem. Maximalne si to po nakupe doma este vyskusam pred zrkadlom,potom to ide hned na pranie.

caroline_
11. apr 2022

@basska_b potkanich? Nemyslis vazne. To kde skladuju to oblecenie preboha.

jaroe
11. apr 2022

Periem.
@pribinak kiežby sa ten chemicky kokteil odstránil praním🙏 Obávam sa, že nie

basska_b
11. apr 2022

@caroline_ Boli tam take jemne chlpy, igelit roztrhany a asi to v tom spalo 🙈🙈 fotila som im to... pisala som im, ze chapem, ze v skladoch takato haved funguje

caroline_
11. apr 2022

@basska_b akoze no fuj,sa cudujem ze tale vobec este niekomu poslu znovu,ved musia ratat s tym ze sa im to vrati :D ale mozno to boli macacie chlpy,sice pre niekoho to nemusi byt utecha ale aj tak :D