Parkovanie na našom mieste

29. máj 2023

Od rána nám niekto parkuje na našom mieste, čo máme pridelené a nikde inde sa zaparkovať nedá. Priatel trochu potrúbil, keďže teraz prišiel a trochu trubil či niekomu nedojde že parkuje tam kde nemá. Nikto nič a teraz nevieme čo robiť. Stretli ste sa s tým niekto?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. máj 2023

@elizabet173 Ano je to naše, máme tam aj spz

janai1
29. máj 2023

Zavolať políciu... Síce neodtiahnu a aj tak budeš musieť parkovať inde ale dajú aspoň papuču a pokutu

laura07
29. máj 2023

@janai1 keď sa postaví priamo pred neho, bude zavadzať inym pri výjazde? Pichla by som to pred neho 😁 ale ja som zlák.

patka06
29. máj 2023

Volat mestskú prípadne štátnu políciu - dajú pokutu a môžu aj kontaktovať majiteľa auta

autor
29. máj 2023

@laura07 pichol to tak aby nevyšla tak uvidíme čo sa bude diať.

laura07
29. máj 2023

😁 super 😁 tak čakajte kým bude niekto trubit 😁 akože, je to na drzaka toto a vtedy viem byt fakt hnusná. Však hádam citat vie, keď ma vodicak. 🥱

janetinka27
29. máj 2023

Ano, blokovat a potom si to vydiskutovat. Druha moznost je volat mestsku policiu.

sense
29. máj 2023

Zaparkovala by som tak aby dotyčný/a nemohol vyjsť ale zároveň ne obmedzovala ostatných. A potom by som nepočula keby majiteľ auta trubi na mňa.

sweet20
29. máj 2023

napis ako to dopadne 😂

autor
29. máj 2023

@laura07 ja tak isto a priateľ je taký, že veď a čo aj keby tam parkuje tyžden.. a mňe len tlak vyskakuje pri tých jeho rečiach😂

autor
29. máj 2023

@sense my mame parkovanie ako prvé, vedla už nieje nič tak sa dal tak, že s kufrom ju blokuje tak uvidíme..

Poobede som aj napisala a dala za stierac ze to je rezervovane nech sa nabude dá inde a napísala som aj ďakujem..priateľ to videl a so smiecho prišiel, že ja ako nervák tak ocenil to moje “ďakujem”

zuzanaete
29. máj 2023

Pobavila by som sa, keby dotycny zavolal policiu, ze je blokovany. Neznasam, ked ludia nevedia parkovat.

simca06022011
29. máj 2023

vola sa policia v takomto pripade, majitela najdu podla spztky a zavolaju.. hanba mu bude stacit natolko, aby sa tam viac nezaparkoval :D Tiez sme to riesili pred par rokmi pravidelne na sidlisku :DDD
Raz sme dokonca riesili aj jedneho spekulanta, co si k nam do firemneho arealu zapichol auto na dva tyzdne.. zavolali sm epoliciu, prislo sa na to, ze on isiel na dovcuuu :DDD niekoho poslal preparkovat🙂

zuza265
29. máj 2023

Nam takto parkuju casto. Ono by to ani nevadilo, keby si nechavali aspon viditelne telefonne cisla a ze v pripade, ze zavadzaju mame zavolat. Alebo ze hned su spat. Platime za miesto nemalo penazi a potom musime parkovat kdekade, lebo niekto nemoze zajst peso trosku. Najviac ma to hnevalo v zime a ked sme mali babatko. A este raz nam tak zaparkovali, ked sme mali chore dieta … proste keby tam aspon to cislo na seba nechali🤯

autor
29. máj 2023

@simca06022011 veď keď do večera neodide budeme musiet, len nemam moc chut to tu riesit s policajtami ja som tehotna a priatel z prace prisiel a toez to nemá chuť a ani energiu riešiť

laura07
29. máj 2023

@zuzanaete je blokovaný, bo parkuje tam kde nemá. Keby parkuje kde ma, nikto ho neblokuje. Je to nejaký blbeček, čo akože nevidel značku 🥱 tak nech mu je minimálne tak debilne ako človeku, ktorý si platí za take miesto (nie malé peniaze) a aj tak prt z toho.

simca06022011
29. máj 2023

tak majte chut.. v podsate uz do telefonu poviete co sa deje, pridu, pozru a za chvilu vybavia, netreba mat paniku z policajtov. Nebudete riesit bude sa to opakovat donemoty... su ludia strasne neohladuplny.. ja si platim miesto, je moje a nema tam stat, aj ked neviem co sa deje. Nech si zaplati svoje miesto... ty aj keby si cely den hore dole behala, mas to miesto mat pre seba volne.
pripane tentokrat pockajte, ale napiste jej / jemu za stierac, ze poslednykrat, inak volate policiu... ak si nevsimli, je to reservovane miesto. Lebo ak je tonejaky dement, aby vam auto next time neposkirabal alebo nieco.

autor
29. máj 2023

@zuza265 presne mne aj toto napadlo..ju napadlo len bezhlavo si zaparkovat na jasne oznacenych miestach na miesta pre obyvatelov bytovky a s kufrom si niekam isla hore..stavalo sa že niekto prisiel a zaparkoval na hociakom mieste ale tak do max pol hodinky odišiel

autor
29. máj 2023

@laura07 keby sa tu dalo aspon niekde zaparkovat len tu vedla je len pole a vsade inde len domceky kde už su zaprkovane auta čiže tu sa ozaj nedá nikde zaparkovat aj ked príde navšteva

zuza265
29. máj 2023

Ze? Vobec by sme to ani neriesili keby tam su nejaky vhodny cas. Stve ma, ze mne neriesi situaciu ani zavolanie mestskych, lebo vsak co dostanu pokutu, ale ja stale nemam kde parkovat…

laura07
29. máj 2023

Ale však ja to chápem a neviem, či niesom najedovana viac jak vy dvaja 🤣 mna tato hlupota ľudí strašne zdvíha zo stoličky. 🤷‍♀️

mirko84
29. máj 2023

Napis, ako to dopadlo

autor
29. máj 2023

@laura07 nápodobne 🤣

laura07
29. máj 2023

No drzim palce. A keby je na mne, keď začne vytrubovať, vyšla by som s otázkou, či im vari zavadziam 😡

simca06022011
29. máj 2023

@laura07 ja by som ju nechala dlhsie vytrubovat :DDD ci sa niekde ponahla? :DD

laura07
29. máj 2023

@simca06022011 no isto by ma tam nevidela na prvé trúbenie 😜 však mala času a času. Otrasne niečo. Ľudia hlupnu už načisto.

autor
29. máj 2023

@laura07 🤣🤣🤣

autor
29. máj 2023

@simca06022011 najlepsie po 22 hodine🤣🤣

prasiatko30
29. máj 2023

Si si ista, ze to je niekto kto rozumie po slovensky? A je zvyknuty na sk kolorit ze parkovacie miesta su rezervovane na spz? Ja ked som to prvy krat zacala registrovat tiez som bola z toho mierne mimo - hlavne pri barakoch kde je miesto na 30 aut a je tam vyse 150 bytov 🤦🏽‍♀️