Overený produkt na bielenie zubov

mrsluciab
10. mar 2018

Ahojte, mate nejaky "overeny produkt" na bielenie zubov? Na internete je vela dost produktov, ale predtym ako zainvestujem, tak by som sa chcela poradit 🙂 alebo je najlepsie bielenie u zubara? Dakujeeem

oravocka
10. mar 2018

Ja som si kúpila bieliacu pastu AP 24. Pomáha, zuby sú pekné, biele, ale neviem čo z dlhodobého hľadiska, či sa neposkodi sklovina a nebudú citlivé zuby.

alobalka
10. mar 2018

Skúsila som elektrickú kefku z lidla a pastu sensodyne repair and protect whitening a sú trochu belsie. Pred pol rokom som mala kúru na domáce bielenie, ale výsledok bol slabý. Nebola to biela perla, ale tá druhá známa značka (názov teraz neviem) ...

zuzanka.zuzu
10. mar 2018

peroxid u zubára - najlepšie, najrýchlejšie, najúčinnejšie. a je úplne jedno či je to lampou zoom 1,2,3... alebo lampášom alebo svetluškou alebo čímkoľvek - ten peroxid je dôležitý. ak zubár ponúka pásiky alebo "bezpečné bezperoxidové" bielenie tak si rovno kúp niečo z drogérie, aspoň vyhodíš von oknom menej peňazí 😀
porovnala by som to s vlasmi - tiež najlepšie prefarbí kaderníčka s peroxidom a nie kadejaké blond farby z drogérie 😉

janahadzimova
10. mar 2018

Mala som vzorkove balenie od curaprox black is white, pekne pasta zuby vybielila, aj som mala pocit cistych zubov, stacilo jej dat malinko, zbytocne nepenila, za mna super, len som sa tiez bala z dlhodobeho hladiska ... objednala som si prirodnu ciernu pastu od manny, ale s curaprox sa neda porovnať, mozno je setrnejsia ku sklovine, ale ta chut mi na nej vadi ☹

alobalka
10. mar 2018

@mrsluciab myslela som systém white look (že nič moc efekt). Skúšala som aj curaprox čiernu pastu, to bolo ešte horšie, efekt žiadny a oprskana kúpeľňa: )
Bielenie u zubára som videla od 200€ ale mnohí sú proti, že oslabuje sklovinu. ..

tenerifka
10. mar 2018

26-rocna dcera si narazom odlomila zo zuba a potrebuje korunku....zubar jej vyberal farbu podla jej ostatnych zubov-uplne tu prvu najbelsiu. Velmi ho zaujimalo, co robi, ze ma take biele zuby....popravde - okrem toho,ze pije ciernu kavu, cervene vino a fajci cigarety....nerobi nic na ich bielenie, takze nie vzdy je to v pripravkoch, ale skor v genoch

tova
11. mar 2018

farba zubov je v genoch ako farva vlasov. Vsetky tie cistiace paty su na skvrny od kavy, vina atd. proste vycistenie povrchu. Vacsinou prirodzene farba zubov je trocha do zlta nikdy nie biele perly to su umele.

inci
11. mar 2018

. MMM mm

shades3
12. mar 2018

ahoj, predtym, ako ma zas niekto ocierni, ze som marketak z firmy - nie som :P ja som pouzivala bielu perlu, dostat v lekarni - stomatologicky gel, ktory si vytlacis do takych nasadcov.. mne to uzasne vybielilo zuby, aj cela rodina pouziva, aj kolegyniam v robote (robim v Rakusku) som musela dovliect.. takze za mna urcite hento 🙂 lenze som tehu, tak to teraz nepouzivam..

mrsluciab
autor
13. mar 2018

@shades3 a mohli by ste mi prosim vlozit obrazok produktu ktory myslite? Na internete ich je vela pod znackou Biela Perla, aby som vedela, ktory kupi. dakujem ;)

shades3
13. mar 2018

@mrsluciab jasne 🙂 no su tam aj stare obrazky, teraz je uz vynovena, tu starsiu uz nedostat..
toto bola uplne prva

shades3
13. mar 2018

@mrsluciab potom sa zmenila takto

shades3
13. mar 2018

@mrsluciab no a teraz ma taketo balenie 🙂

alena1808
13. mar 2018

za mna mozem odporucit bieliace pasiky CREST, ich stranku s produktami si najdes nan nete. Zuby mam pekne biele. A co sa tyka vyssie uvedenej Bielej perly, u mna to boli uplne zbytocne vyhodene peniaze. Vobec , ale vobec neucinne.

shades3
13. mar 2018

ja som skusala tiez Crest pasiky, a boli fajn, ale biela perla mi bola pohodlnejsia. a ucinkovala u mna uzasne, aj cela rodina.. :P treba oskusat :P

janka257
18. mar 2018

@shades3 prosím ťa a nevieš, či sa to môže používať, keď mám vpredu 2 korunky?

shades3
19. mar 2018

@janka257 no mozes, ale korunky to nevybieli.. to nevybieli nic, ani pasta, ani pasiky, ani biela perla.. to je umely material presne danej farby.. ja som si napr. vypytala najbelsiu hmotu, aj ked mi vravel (to ale som mala zadny zub), aj ked som este nemala vybielene, lebo som to uz planovala, a aj ked nechcel zubar, dal mi - a bol pokoj, ked som bielila, tak sa to uplne stratilo.. jedine, co ti vybieli na nich je to, ak nahodou ti zasli od caju alebo kavy.. ale inak max na povodnu farbu, ako boli robene :(

shades3
19. mar 2018

@janka257 boze, ja pisem jak tatar.. 🙂 no doktor nechcel, ale zlomila som ho, a potom sa rozdiel pri bieleni stratil, cize som nemala belsiu plombu, ako sa obaval.. 🙂

essenceee
31. okt 2018

čierna zubna pasta, alebo kokosová zubná pasta

ivanatim
9. jan 2019

@essenceee ona sa pytala na bielenie zubov a nie na cistenie zubov...zubne pasty su len na cistenie zubov. Ziadna zubna pasta na svete nedokaze zuby vybielit. Pasty cistia vonkajsi povrch zubov, nic viac...nebielia vnutornu zubovinu ani pod sklovinou, nemaju na to latky, nemaju na to účel... a kokosova pasta? to snad nie...

essenceee
30. jan 2019

to ano, ale aj zubne pasty v sebe obsahuju kryštaliky, ktore zuby pekne vyčistia a čiastpčne vybielia. Samozrejme to nie je profi bielenie ako u zubara, ale na domace ,,bielenie,, dobre. Moj nazor 🙂

ivanatim
1. feb 2019

@essenceee Nie nie, nevybielia. Vycistia ano, ale nevybielia. Zosuchat vrchnu vrstu skloviny, aby zuby na par dni vyzerali opticky svetlejsie sa nerovná bieleniu zubov. Co znamena pojem "bielenie zubov"? Znamena oxidaciu vnutornej farby zuboviny na belsiu za tym ucelom, aby boli zuby DLHODOBEJSIE biele, nielen belsie na par dni. Toto ziadna zubna pasta nerobí a nedokaze. Urcite neodporucam pokusat sa bielit zuby pastami. Kludne take pasty pouzivajte ak obsahuju fluoridy, ktore nevyhnutne samozrejme potrebujete, ale neskusajte si nimi umyvat zuby trebars 5x denne, lebo sa Vam zda, ze su potom zuby belsie. Toto je totiz vedome mechanicke poskodzovanie skloviny jej postupnym zbrusovanim. Taketo poskodenie je nezvratne. Zuby sa maju cistit hlavne správne a samozrejme pastami obsahujucimi fluoridy, aby sa nekazili. A bielit sa maju pripravkami na to urcenymi, alebo pripadne v ordinacii zubara. Pastami sa zuby nebielia, nenazyvala by som to tak urcite. Ani pieskovanie zubov u nas v ordinacii nenazyvame bielenim zubov...

mb_7
28. aug 2019

@shades3 ahoj, zaujala ma tá pasta biela perla....prosím ťa,nevedela by si mi ju kúpiť? Samozrejme peniažky pošlem vopred.

shades3
29. aug 2019

@mb_7 ahoj, ak si zo Slovenska, tak v kazdej lekarni sa da kupit, stoji okolo 15 eur a je to stomatologicky bieliaci gel..

mb_7
30. aug 2019

@shades3 ďakujem

shades3
30. aug 2019

@mb_7 ale inak jasne, ze mozem, ak mas problem kupit 👍

mb_7
30. aug 2019

@shades3 popýtam sa v lekárňach🙂

shades3
30. aug 2019

@mb_7 oki drzim palce.

ivanatim
26. sep 2019

@mb_7 Nevyhadzuj za to prosim ta peniaze 👎 Nema to ako vybielit zuby. Kup si normalnu zubnu pastu s fluoridom ak potrebujes CISTIT zuby. Ak ich potrebujes bielit, treba kupit kvalitny bieliaci pripravok, ktory urcite nestoji 15 eur, alebo ist na bielenie k zubarovi. Vsetky zubne pasty tu zuby mozu len vycistit, ale vybielit nie. A navyse, je dolezite aby obsahovali fluoridy. Ak ziadny fluorid neobsahuju, hod ich rovno do koša...