Obťažujú ma psie výkaly

mareka49
1. jan 2022

Ahojte.
Podľa mňa sa to zhoršuje, ani nie ze stagnuje alebo zlepšuje.
Človek ide 25ho na vychádzku a chodníky lemované ovno ovno ovno ovno.
Pan si telefonuje a pes veľké ovno meter od nás teplé a voňavé.
Majiteľ nič.
Koš na exkrementy 2 metre.
On nemá sáčok..
Bavíme sa o sídlisku.
Som precitlivela?
Najhoršie je ze to je celoročne len na snehu to viac vidno.
Zvyknem už upozorňovať ale to je ihla v kope sena..
Prečo sú ľudia taky lenivi?
Česť vinim kam.
Ako to vnímate vy?
1ho ide navštíviť na dedinu rodinu a na chodníku pred domom zas len ovno.
Žiadny bobcek ale fakt kus, čo dážď tak ľahko nezmije..
Svokor to tam ma dennodenne pred bránou.
Nevideli ste niekde dáku vtipnú tabuľku typu venčite si svoje psy inde?

adamadent
1. jan 2022

Vnímam to rovnako o to viac lebo mam male deti. Hnus!

nwnw
1. jan 2022

@mareka49 na detskych ihriskach, lebo maminka musi ist s dvoma psami 🤢. Ano vsade exkrementy a samovenčiace sa psy.

weronika171717
1. jan 2022

Je to hnus. Ja to tiež nenávidím. To nech sa už rovno ten psickar tam vyse*ie a nechá to tam. Hnus. 😡 A hlavne, keď ma moje dieťa na topánke ho*no a mam to po cudzom psovi čistiť. By som to s prepáčením napchala tomu kto vebci toho psa do vrecka.

1xenia1
1. jan 2022

Ak toto náhodou vidím že majiteľ nezobral po svojom psovi exkrementy a mám náhodou sáčok navyše tak mu ho podám so slovami že si asi zabudol sáčky. Vtedy to je tomu človeku už blbé nezobrať.

mareka49
autor
1. jan 2022

@1xenia1 tak to skúsim🤭

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
1. jan 2022

tiez ma to vytaca, mali by psov zakazat v panelakoch a bol by pokoj.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babs92
1. jan 2022

Som psickar a vnímam to úplne rovnako..chodníky plne hovien..nechápem na čo je niekomu pes keď mu je zaťažko sa zohnut..

mareka49
autor
1. jan 2022

Mat psíka je právo ale zbierať by mala byť povinnosť, samozrejmosť.
Mozno v roku 2002 keď som bola decko bol jeden pes na 5 panelákových vchodov.
Teraz je psov o mnoho mnoho viac.
Áno je to super, minové pole, len co si chceš zájsť k autu pod panelakom.
Tiez mam male dieťa a veru už som mu ovna x krát cistila z topánky..
Dakujem za respirator vtedy

ladycat2021
1. jan 2022

@mareka49 hovori sa, ze keď niekto stupne do 💩, tak bude mat šťastie 😁 ale zarty stranou.. pes robi len svoju potrebu a to, ze majiteľ je lenivý to pozbierať, tak chudak pes za to nemôže. Obcas mam pocit, ze nie zvierata by trebalo vychovať, ale skor ľudí. Niektorí ľudia sa správajú horšie ako zvieratá. 🙄

mamina0078
1. jan 2022

Mam 2 psov, aj od mojho narodenia sme mali psov ale vzdy po nich zbieram s vynimkou ked ideme do lesa a idu do krikov 😂 ale tam by sa ziaden clovek nedostal 🤣. Kazdopadne davam si vzdy pozor kde stupam ale minule som stupla do 💩 a neskutocne ma to nastvalo... Ja nato nemam pochopenie aj ked som psickar, nemyslim, ze je to taky problem zbierat a to hovorim ja, co mam citlivy zaludok a zakazdym na napne 🤢 pri zbierani preto najedena ani psy vencit s vynimkou lesa nemozem 🤣

tom_i
1. jan 2022

@1xenia1 no to raz keď sa vykadil pes väčší jak kôň by si mu musela podať lopatu hnus

matovicova
1. jan 2022

Nič s tým nespravíme, to sú ľudia, ktorí neberú ohľady..
Ženy nám prišla rodina zo zahraničia, deti sa naháňali pred domom na tráve a ich dcéra spadla do ho... 🙄 Som sa hanbila...

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tara42
1. jan 2022

Ja som tiez psickar a tiež to neznášam keď si niekto nevie upratať po svojom psovi. A donesem si hvno na topánke domov. Normálne som veľakrát upratala aj po cudzom keď si nejaký idiot nedokázal zobrat ho.no svojho psa v strede chodníku v Starom meste v BA. Takí nám robia hanbu !!!

althinka
1. jan 2022

Toto nepochopím... mala som psíka 15 rokov a v živote som po ňom nenechala hovienko ... vždy som si nosila aj vlastne vrecúška a aj papier/noviny nech to utriem ... ak by pri košoch neboli "erárne" ... a ako psíčkarku ma do žerava vytáčali majitelia a la "tvárim sa, že to hovno nevidím".... sila ... a lenivosť .. nakopať do zadku. V Španielsku spravili akciu ... dobrovoľníci sledovali takých psíčkarov ... a bolo to s miestnymi úradmi, ktoré tieto exkrementy dvihli a poslali v balíčku majiteľom domov aj s pokutou .. dobré výchovné opatrenie

luccija
1. jan 2022

@mareka49 mám mini psa a vadí mi to veľmi.Vsade hovna na poli, parku, na uliciach...v centre Bratislavy.Ale ja som už vyšší level mne vadia mačacie hovna, lebo idem sadiť jahody a niekoho mačky z ulice chodia k nám kadiť a nehovorím, že nám označkoval nejaký kocúr sedenie na terase stále som chodila čo tak smrdí
My máme všade hovno sáčky v každej bunde, kabelke, aute🙂)všetko je len o ľuďoch . .

mirage
1. jan 2022

Dnes sme sa boli prejst, a vsade psie hovna.. Ja by som za to pokutovala ludi.. Aj za neodpratane smeti po petardach a svetliciach. A este mi vadia muzi curajuci pri ceste, postoji a cura. Boze.

evica17
1. jan 2022

@1xenia1
@mareka49 no s tym sacok som to skusala. Pani sa vysral pes na cesticku, x krat som tade sla kocikom a hovno na kolese, no parada cistit. Tak jej vravim ze si daco zabudla. A ona ze si to.dvihne ked pojde naspat. Ledva kracala tak.si vravim ze vsak ok, pockam, daleko nezajde a maly mi aj tak spi. Isla naspat do polhodiny, a ide si okolo a nic. Tak jej vravim ze na daco zabudla. A ona kukala jak puk, tak.jej podavam sacok a ona ze psy do travy srat mozu, nech si sledujem cie hovno bolo na chodnicku a odisla, a este som na nu zakricala ze nech si tu zhniju v tych hovnach a odvtedy uz tam nekocikujem radsej, nemam naladu cistit si furt kocik.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lesana25
1. jan 2022

U nás sú psickari celkom osvieteni a zbierajú. Ale nezabudnem ako sme boli na výlete vo Francúzsku, tam ideš po chodníku ako cez husenkovú dráhu. Nie raz sme videli aj liznute ako sa na tom niekto pošmykol, ale upratať aj tak ani bohovi 🤷‍♀️

kika831
1. jan 2022

@mareka49 bohuzial, aj ja to tak vnimam. Raz ked som jedneho pana upozornila, slusne pred nasim panelakom tak mi skaredo vynadal a povedal mi, ze ak nezavrem pi.. tak vypusti na mna psa - bojove plemeno. Takze tak.

tosomja
1. jan 2022

Mame šteňa, ešte len 2 mesiace. Serie po dvore a kým sa deti nenaučia pozbierať do posledného 💩, nebudú ho venčiť vonku. Neznášam nasraté pod nohami.
Je to vizitka toho majiteľa, tak ako ohorky z cigariet, ako obaly z keksíky...ani ho hovno nepatrí na zem. 🤷‍♀️

jankapepe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaroe
1. jan 2022

@mareka49 zabite ma, ale ja by som psy v panelákoch kvôli tomuto zakázala. Nenapadá mi iné riešenie. Ešte by sa dala výrazne zvýšiť daň za psa, aby z toho mesto vedelo zaplatiť zberacov hovien aspoň 3 krát denne, ale to je asi nereálne a tiež ako by k tomu prišli slušní psíčkari....

evica17
1. jan 2022

@laviedeluz ved to, pokuta by ju veru prinutila.len ako policajtom dokazat ze to ona nechala ?

evica17
1. jan 2022

@mirage ti curajuci chlapy, to je otras, to nenavidim, a este taky podgurazeny co hockde a je im.jedno.
Si pamatam.ako sme sli na obhliadku domu, a isiel svokor a on sa tam isiel vycurat k plotu domu, ze kym pride maklerka. No.hanbila som sa zanho ako kon, ze ak.by sme kupili ten dom ze to susedia si budu pamatat.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
1. jan 2022

to poznám... sused a nie jeden ale viacerí chodia svoje psy venčiť na ulicu a pritom majú svoje dvory... Takže situácia vyzerá nasledovne...Ráno sused otvorí bráničku a pes vybehne na ulicu a spraví potrebu. potom vbehne zas do dvora...A takto aj na obed, popr. večer.... A maminky s drobcami na prechádzke si domov nosia kde aké poklady na detských topánkach...🙄😨