“Nikto ma nechce” - som dlhodobo bez vzťahu.

trudy123
23. dec 2019

Ahojte🙂..aj ked mi je to tu trapne pisat,ale mozno tu najdem “radu,skusenost” od nezainteresovaneho cloveka. Moj problem je taky ze uz 3roky som bez vztahu. Mam maleho syna. S otcom dietata nam to nevyslo-i ked mame velmi dobry vztah,stara sa zaujima sa proste vsetko ok. Ja mam len trosku problem s muzmi. Po nejakom tom case od kedy sa mi narodil syn som zacala absolvovat stretnutia s muzmi. Mozem povedat,ze som stretla uz viacerych muzov..Niektori dokonca maju aj deti. Ale nikdy to vsak nepokracovalo. Vzdy sa to niekde skoncilo a to je kamen urazu. Osobne si myslim,ze nevyzeram zle,mam vysportovanu postavu. Chlapi mi sami povedali,ze sa im velmi dobre so mnou rozprava-dokazem sa skutocne bavit o vsetkom. Takisto,ale aj mi bolo povedane,(teraz mozno trochu na zasmiatie,lebo sama tomu neverim),ze mi ide z oci sex a ze akokeby ja to nemyslim vazne a iba na jednu noc,co je logicky blbost. Neviem,je tu z vas nejaka zienka,ktora je fakt v pohode po vsetkych strankach,ale akosi jej to nevychadza s chlapmi? Mna to donedavna ani az tak netrapilo,ale teraz uz sa zacinam obavat ci nezostanem cely zivot sama🤷‍♀️😊. Dakujem za vase postrehy,rady,skusesnosti.

moonlight1210
23. dec 2019

tie stretnutia absolvujes na zaklade coho? dohovorenych stretiek z pokecu a inych portalov?

alebo su to muzi, s ktorymi si sa zoznamila inak (pri nejake cinnosti - zalube, praci) a az po case slovo dalo slovo a sli ste si niekam sadnut?

trudy123
autor
23. dec 2019

@moonlight1210 vsetko.. zoznamky,bary alebo na sposob “kamoskin kamos”

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vendulka80
23. dec 2019

Bohuzial, oni vycítia, ze si potrebujes niekoho chytit a ze si zúfalá. A podvedome sa tak aj spravas. A tym pádom si pre chlapov len jedna z mnohých a posobis lacno. Mas dieta, venuj cas a pozornosť jemu. Lebo potom budes zase riesit problem, ze dotyčný nema rad tvoje dieta, robi rozdiely atd atd. Maj svoju hrdosť, normálneho muza láka urcité tajomno, inteligencia, dôstojnosť. A nie stíhačka, ktorej kričí z oci, ze nikoho nema a silou mocou chce.

anita6666
23. dec 2019

@trudy123 neboj sa nie si sama....len čo chlap.to kokot...bohuzial

moonlight1210
23. dec 2019

@trudy123 v tom bude ten problem.
takto toho praveho stretnes bud obrovskou nahodou, alebo skoncis vo vztahu, ktory aspon na 50% pripomina to, co si zelas (alebo nestastnou nahodou s nim otehotnies v style "motyka vystrelila").

pozri sa, ake je percento uspesnosti nadviazat vztah pri zoznamkach a dohadzovani a ake je, ked vztah vznike popri inej spolocnej cinnosti.

proste ta spolocna cinnost umoznuje ovela vacsiu paletu toho, co ti dvaja budu mat spolocne a na tom sa da stavat.

poviem ti to inak. moje deti su po mne trochu viac introverti, aj ked ich tato je extrovert ako repa.
takze v skolke, v skole aj v druzine v skole mali vecne problem si najst priatelov. dlho som riesila ich nareky, preco je to tak. preco, ked sa chcu s niekym hrat, tak ich neberie, dokonca ich niektori odhanaju a zakazuju druhym sa s nimi hrat. preco sa musia natiskat, pripominat. preco ine deti ich kamarati sami zavolaju von, sami idu za nimi, sami ich vyhladavaju. preco ich si niekto vsimne, len ked donesu do skoly trebars novu hracku. a preco ked sa tej ich hracky nabazia, tak zas len idu za niekym inym, kto ich zaujima viac aj bez hracky.
boli nestastne a citili to ako krivdu.

toto je v takom malom to, co sa deje dospelakom potom v zivote vo velkom.

riesenie to ma, ale vyzaduje trpezlivost. a funguje ako v detskom svete, tak v dospelackom.
zacni sa zaujimat o seba samu ty sama. najdi si svoje zaluby a venuj sa im. uzivaj si ich.
a ako to fungovalo u mojich deti v skole, tak to funguje aj u dospelych.
ked sa zacali hrat sami a tu zabavu si uzivali, tak ostatne deti prisli aj same. zaujalo ich, co to take robia, ze je to taka zabava. a chceli sa pridat.
teraz maju moje deti kamaratov, ktori ich chodia volat von. s ktorymi si dobre rozumeju. vyhladavaju sa a su spolu radi.
a to preto, ze vdaka tej zalube a hre sa s nimi dokopy dali taki, ktori mali zaujem presne o take veci. boli na rovnakej vlnovej dlzke.

v baroch zivotneho partnera nehladaj, ani na zoznamkach. ani v dohodenych stretnutiach.
jednak to zafunguje v malickom percente. a jednak z kazdeho takeho stretka, ktore sa nikam nerovija a ide do stratena (popripade sa dotycny uz neozve), ide akurat tvoje sebavedomie do kybla.
lebo ked sa to udeje uz neviemkolkykrat, tak pochybujes, nevies, co si mas mysliet a hladas chybu v sebe.

zacni rzovijat svoj zivot, svoje zaujmy a bav sa nimi. uzivaj si ich. na sto percent vtedy stretnes ludi, s ktorymi si budes rozumiet, lebo vas to bude spajat. a prave vtedy prudko stupa sanca, ze stretnes takeho, co k tebe bude pasovat.
a nebude ti rozpravat o peknej postave a sexapeale. ale vypyta si tvoje cislo, zisti si od znamych tvoju adresu, sam navrhne, zeby ste niekam sli.
nebude ta vnimat iba ako sexy telo, s ktorym by to slo.
ale ako celok - zaujimavu zenu, s ktorou by si vedel predstavit aj rodinu.

asia83
23. dec 2019

@trudy123 Keď neviete prijať samu seba pohľadom druhého, neveríte tomu, čo o vás druhý hovorí, máte čo si zaslúžite. Tá vaša snaha mať muža silou mocou hovorí o tom, že tí druhí asi tú pravdu majú. Nechajte veci plynúť, nesilte nič, verte, že to raz príde a venujte sa sebe a synovi.

eliskadad1
23. dec 2019

možno to netreba až tak siliť a tá láska aj sama príde

evittam
23. dec 2019

@anita6666 Aha a čo žena to čo...? V takomto pripade. Ako fakt len zo zvedavosti. Vždy je len muž kokot?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
23. dec 2019

@zazvorka87 No to iba tá čo má šťastie na ko.otov a ešte s tvojou gramatikou. 😁😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
23. dec 2019

@zazvorka87 Nie žiadny. Takže ty máš muža ako "ryba bycikel" už 14rokov. Úžasné.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
23. dec 2019

@zazvorka87 Ja sa ti nikde nevysmievam. Inak úžasná rada od "šťastnej" 14rokov. To si až taká šťastná že si prišla na to,že muža potrebuješ len ako "ryba bycikel"?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
23. dec 2019

@zazvorka87 A prečo máš pocit že ma musíš povzbudit? Ja to nepotrebujem. To si nechaj pre autorku.

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ollako
23. dec 2019

@evittam sorry ,ale aj ty robíš gramatické chyby🤫( bicykel)

evittam
23. dec 2019

@ollako Ježiš. Vidíš. Dik za opravu. Ale skôr som reagovala na to ako žena potrebuje muža...😊😉

evittam
23. dec 2019

@ollako "Čeče" a že čo mi tam nepasuje...😀😀😀

evittam
23. dec 2019

@zazvorka87 Prepáč zle som opravila. Ale pointa bola inde.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pebu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
23. dec 2019

@evittam vždy!

evittam
24. dec 2019

@anita6666 😁😁😁😁
Ale na druhej strane smutné ze stretávas len takych co píšeš.

milenke
24. dec 2019

@trudy123 zoznamka kamoškin kamoš...,😁🤔 ach jaaaj nehľadaj si nikoho.... Nech si niekdo nájde teba 😉 co také prirodzene stretnutie niekoho? Máš malého syna venuj sa jemu a nie loveniu chvapov kade tade po baroch to je strašne pre dospelú ženu ktorá je už mama

macekovam
24. dec 2019

@trudy123 daj fotkuuu.

nikolka1988
26. dec 2019

Aj ja som sama a nic s tym neurobim