Neustále predpovedanie zlých vecí

26. jún 2024

Ahojte pred tyzdnom mi zomrel moj najlepsi kamarat a mam jedneho druheho kamarata, ktory ja neviem ma nejake schopnosti ze neustale vidi sny somnou a vsetko vie dopredu a teraz mi neustale predpoveda zle veci inak stalo sa medzi nami napatie ale to teraz nechcem riesit vzdy mi predpoveda nestastie ze aj somnou sa ma stat tragedia ze s mojimi blizkymi sa ma stat tragedia stale ma takto dava dole a doteraz sa vzdy vsetko naplnilo co mi povedal ja sa zblaznim prosim vas co ma toto byt dnes ma dal uplne dole nestaci ze mi zomrel najlepsi priatel este taketo veci mi aj tento povedal uz nevidim od placu a od strachu mi je zle 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

rozculena
26. jún 2024

načo sa stretávaš s debilom?

autor
26. jún 2024

@rozculena lebo len nedavno zacal byt takyto ale tvrdi ze on uz dlhsiu dobu vidi veci dopredu 😭😭😭😭😭

autor
26. jún 2024

Prepacte velmi placem 😭😭😭

rozculena
26. jún 2024

prosím ťa,never mu a nepočúvaj ho

autor
26. jún 2024

Ale ako je mozne ze doteraz sa vsetko naplnilo co predpovedal ? Vojna, prirodne katastrofy potom ze ma cakaju velmi tazke chvile teraz mi predpoveda vlastnu smrt a smrt mojich blizkych ? Alebo ako to je 😭😭

reanda
26. jún 2024

ked ti len nedavno zacal 'predpovedat', tak nemozes vediet, ze ma vzdy pravdu.. za taku kratku chvilu to nezistis
a poviem ti tajomstvo - buducnost neexistuje, neda sa teda predpovedat.. buducnost si tvoris sama podla toho, comu uveris a comu dovolis, aby sa ti stalo.. ked uveris katastrofickym vidinam kamarata, ano, mozu sa ti stat... ak povies NIE toto sa mi nestane, nemoze sa ti to stat.. ty o tom rozhodujes, nie kamarat.. tak sa ukludni a mysli na svoju pozitivnu buducnost, nech sa ti nestanu hluposti
a s kamaratom radsej nateraz uplne prerus kontakty

rozculena
26. jún 2024

akú vojnu,aké katastrofy?
môj ex kedysi povedal pred 25 rokmi,že čierne huby sa začnú sťahovať do Európy a budeme mať po chlebe.../ako Európa,nie Slovensko,keby chcel niekto oponovať,že oni na Slovensko kašlú/
Sa to vyplnilo a čo mám teraz robiť?

reanda
26. jún 2024

vojny a prirodne katastrofy su vkuse niekde.. to ti mozem predpovedat aj ja 😀

autor
26. jún 2024

@reanda no vojnu mi predpovedal este 3 roky dozadu ale tomu som neuverila a vidite nasi susedia tu vojnu maju potom mi nedavno predpovedal ze ma cakaju velmi tazke chvile a paf zomrel moj najlepsi kamarat a zomrel aj brat mojho priatela a dnes mi povedal ze sa ma stat somnou tragedia a este horsie veci 😭😭😭😭

autor
26. jún 2024

@reanda lenze mna desia tie veci co povedal minule ze velmi tazke chvile ma cakaju a aj sa stalo

miskakyska
26. jún 2024

..nech si podá športku baba Vanga a nech Ťa nedeptá

mirkam3
26. jún 2024

Hlavne sa ukľudni.
Ak ťa predpoveď zaujíma a veríš jej (čo je podľa mna blbosť), tak sa s nim stretávaj aj ďalej a je na tebe ako s tým info nalozis - keď ti povie že budete mat autonehodu o týždeň, tak nesadať dovtedy do auta ak ta to ukľudní. keď ta ma zabiť blesk, tak nechoď do burky… čo iné ti poradiť?
Ak mu neveríš, potom kľud a preruš s nim kontakt, alebo mu povedz, že ta to nezaujíma a ak sa chce stretávať tak si ma tieto svoje vízie nechať pre seba.
Kazdopadne, ak veríš, ze ti ostávajú posledné/dni minúty života, lebo ti to niekto len tak predpovedal, využi čas zmysluplnejšie ako plačom na MK.

reanda
26. jún 2024

kazdeho niekedy cakaju tazke chvile.. to je taka predpoved, ktora sa ani neda nenaplnit.. cokolvek by sa ti kedykolvek zle stalo, by mohlo byt naplnenim jeho 'prepovede' ..
ale tak, ked mu chces verit, tak sa trap, no.. ved ked ti to prepovedal, tak s tym uz aj tak nic nespravis, tak co teraz

evcagabi
26. jún 2024

Omg, ked tomu veris tak sa nieco stane . Posli ho s takymi recami do riti a neplac kvoli hlupostiam. Mne ked sa jedna co sa pasovala za vesticu snazila nahovorit co sa stane bez toho aby som to po nej chcela, poslala som ju do riti, nech si tie reci necha pre - asi tebe podobnych

autor
26. jún 2024

@mirkam3 nic taketo konrektnosti mi nepovedal

autor
26. jún 2024

@evcagabi ani ja som neziadala o tieto informacie vestenie ma nezaujima a nikdy by som nato nesla on mi to vravi sam od seba

autor
26. jún 2024

Mne len sposobil taku tazobu tak ma dal dole aj tak som utrapena koli mrtvemu kamaratovi mal iba 32 rokov a tento ani trocha sucitu neprejavil hned zacal ze ma cakaju este horsie veci

h2
26. jún 2024

Tak teraz ti aj ja niečo vyveštím: Akonáhle sa prestaneš s týmto človekom stretávať, nastanú u teba dobré časy. Žiadna tragédia ťa nečaká.

liv1
26. jún 2024

Pocuj nadych vydych. On je magor ked ti to hovori, este si to privolas sama. Tazke casy. Kto z nas nema tazke casy. On ta manipuluje a drzi v hrsti. Never mu! Vojna? Ved stale niekde hrozi vojna. Katastrofy? Ved stale je nejaka. Nestretni sa s nim uz nikdy on je chory na hlavu

reanda
26. jún 2024

ani ti nikdy ziadne konkretnosti nepovie - lebo ich nevie 😀 .. 'predpovie' vojnu, prirodnu katastrofu a 'tazke chvile' - pod to sa da zahrnut vsetko..

mirkam3
26. jún 2024

Tak potom ako ti tu baby písali - tie jeho predpovede by dal hocikto, určite to nie je nic z coho by si sa mala teraz nervovo zrútit, trocha sa (pre vlastne dobro) spamätaj. Rady typu “čaká ta niečo veľmi dobre/zle” ti dám aj ja. Každého z nás čaká…

evcagabi
26. jún 2024

Tak ho stopni a ak nesklapne, prerusila by som kontakt. Takyto samozvany "vestec" je akurat tak material pre psychiatra.

autor
26. jún 2024

@h2 joj toto mi strasne dobre padlo boze moj

autor
26. jún 2024

@liv1 uz som rozmyslala tiez ze na buduce mu poviem uz ze je psychopat

autor
26. jún 2024

@evcagabi a nic dobre nikdy nepovie vzdy len zle a zle

autor
26. jún 2024

Dievcence ako si mam odstranit tieto hrozne myslienky z hlavy boze moj

veronika2021
26. jún 2024

Prirodne katastrofy sa diali a budu diat,vojny tu boli a budu a smrt-no nikto z nas nevie,ci zomrie dnes alebo za 40 rokov,tak neviem, v com spocivaju jeho nadprirodzene schopnosti😁Vojny su planovane,takze to nie je o predpovedi ale o nacuvani nalad a sledovani dejov,na to nemusi byt prorok.
Ako vsak tu je spominane,ty si tvorca reality,ty si vyberas svoju buducnost a Tvoj znamy je obycajna pijavica,ktora v tebe vidi slaby kus a vysava ta prostrednictvom emocii.Radost v tebe vyvolat nevie tak vyvolava strach.Ked mu to dovolis,tak je to bohuzial Tvoj problem.

tomsta003
26. jún 2024

@h2 👍👍👍❤

autor
26. jún 2024

@veronika2021 ale preco robi nieco taketo :(

matkav21
26. jún 2024

no to je velmi lahko povedat niekomu, ze ho cakaju tazke chvile a nic konkretne. Ved kazdeho v zivote postretnu tazke chvile niekedy. Tebe to akurar teraz zapasovalo. S vojnou a s klimatickymi podmienkami to tiez nie je nic svetoborne co predpovedal, tam to proste smerovalo a takych vestcov tu mame potom mnoho. Radsej ho zastav, nech ti take veci nerozprava, ze ta to zbytocne stresuje