Nerozhrýzateľný pelech pre psa, ktorý aj vydrží

solange7
16. dec 2020

Dámy a páni.
Idem za vami so serióznym dotazom (irónia). Kde kúpim, respektíve v dobe lockdownu objednám riadny pevný pelech pre psa, ktorý vydrží? Náš pes z nudy trošku obkuskáva lehná. 😀 Už ma to prestáva baviť po pravde. 😀 Ďakujem za tipy. ❤️

minnie30
16. dec 2020

to zaujíma aj mňa. Tá naša rozkúsala všetky pelechy- asi 4.

bambulienka25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anega79
16. dec 2020

haha to su dobre, moj nechce ziadny, lezi len na zemi

danica2711
16. dec 2020

@anega79 aj náš, ale keď sa niekto jeho pelechu len dotkne, už aj je tam a sedí v ňom s takým výrazom, že nedotýkaj sa, to je moje! Inak ho má na háku

noami12
16. dec 2020

Nám rozkusala naša každý pelech lebo chcela stále byť na sedacke ( nábytok a ostatné veci nie, iba pelech jej odjakživa vadil) tak sme sa rozhodli ze jej kúpime sedačku, nakoľko stále chodila k nám na sedačku a mame odvtedy pokoj 😂

solange7
autor
16. dec 2020

@noami12 to je aka zlata sedacka 🤩🤩🤩 moj pes ma pelech a deku a prave v tomto momente pocujem, ako maká a franforcuje tu deku. 😂 Ja sa asi zblaznim.

solange7
autor
16. dec 2020

@minnie30 aj u nas.. Deky kupujem tie najlacnejsie v Kiku, to je spotrebny matros. A pelechy tak 2x za rok. Mame ho vonku, ma zateplenu budu a krasny koterec, ale pelech potrebuje. No to nase trdlo si ho vzdy rozdriape a potom v tych franforcoch spi a tvari sa ako tyrane neviniatko. Neskutočné. 😂

solange7
autor
16. dec 2020

@dominika1988 staru budu takto nacal aj nas peso 😂 polystyren vsade. Ale potom moj muz vyrobil taku fajnu, vetruvzdornu "dvojgarzonku" a tu uz si oblubil. Koberec sme mu tam dali ako zaklad, samozrejme na druhy den rozstrikovany. 😂 No strasne. A to mame trdlaka labradora...

veronika_pb
16. dec 2020

mame doma podobneho kazisveta .. plysaci vydrzia asi 3 minuty, nejaky super odolny z chovatelskych potrieb vydrzal asi pol hodinu .. proste ho bavi ich pitvat a uplne vidim ako mu robi dobre ked praskaju sviky a trhaju sa nitky 😂
kym sme doma sa nic nedeje, ale akonahle odideme tak mu neni rady a vymysla a kazi co vidi .. takto roztrhal pelech kym som bola pol hodinu prec .. dostal vynadane, spal 2 noci na terase na podlahe kym ho mama zasila .. ale odvtedy je klud, nechavame mu ho uz aj ked ideme na pol dna prec a zatial to prezil 🙏asi krpec pochopil ze ked si ho rozdrape, bude mu zima 😀

solange7
autor
16. dec 2020

@veronika_pb tak toto je ako u nas. 😀😂 Presne, plysaci 0 bodov, nemaju sancu. Tenisove lopticky kazdy mesiac aj 3ks. Pelech na framforce. Naposledy som v lidli kupila taky krasny pevny psaci "podsedak" elipsoveho tvaru. Velky a kvalitny. Okolo 8€stal, perfektna cena, truba mala som si do zasoby kupit... Vydrzal najdlhsie, asi 4 mesiace. Nakusnuty bol hned na druhy den, ale zrejme bol natolko pohodlny, ze si ho v zajati drzal este tie 3 mesiace. Potom vsak chudak padol. 😂

minnie30
16. dec 2020

@solange7 naša to vnútro poroznasa po celej záhrade. Budú si zničila, deky kupujem tiež tie najlacnejšie, všetko zničí.

solange7
autor
16. dec 2020

@minnie30 ani nehovor, okolo koterca, ked pridem z prace same kusky deky. Clovek to chvilku nezbiera a je to po celom dvore. Akeho mas psika?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
margaretka_
16. dec 2020

Neviem poradit neznicitelny pelech. Ale ja ked som mala psa v koterci, tak do budy bolo najlepsie dat mu slamu. Deku si vytahoval a trhal. Slama bola super 🙂

dominika_sk
16. dec 2020

Asi si neuvedomujete že psi to robia z nudy, namiesto pelechu sa im treba dostatočne venovať a psychicky aj fyzicky ich vyťažiť.

mirage
16. dec 2020

@dominika_sk ok.. takze kazdodenna 30 az hodinova prechadzka je slecne malo? Cez vikend vyse hodiny.. plus obrovsky dvor.. hmm. Tak ked si rozhryzie, nech spi na doskach.

simona92101
16. dec 2020

@dominika1988 namiesto kobercov a inych veci dat do budy slamu alebo drevitu vlnu,nenamrzne to,nerozkuse,ma super tepelne vlastnosti.naplnit tym budu po strop,pes si urobi lehno a zvysok nahrabe do otvoru.

simona92101
16. dec 2020

Ziadne deky,matrace.nema to cez zimu ziadny vyznam,namrzne to a namokne.bud drevitu vlnu alebo slamu.

nikiki29
16. dec 2020

@solange7 ak hryzie, tak zničí všetko. Chovatelia si chvália toto ležadlo... mne prišlo hrozne nepohodlné, ale psy ho majú radi, vydrží, dajú sa k tomu dokúpiť deky, tenký matrac (ako spotrebný materiál 😁)

tilko
16. dec 2020

@nikiki29 bandog?

nikiki29
16. dec 2020

@tilko bohužiaľ Google obrázky 😞 krásny pes 😊 ja mám doma amstaffku...

noami12
16. dec 2020

@solange7 ďakujeme 😂😍 no to aj naša robila😂 najlepšie keď som došla domov a nasla som doskubany celý pelech po obývačke 😂 deku ma na tejto sedacke tiež a niekedy keď jej šibe tak začne do nej hrabať 😂 nechápem čo by ešte chceli 😂

noami12
16. dec 2020

@solange7 a vlastne už nemá ani ten "pelech na foto co je na sedacke" už aj ten dala do smútku 😂 tak teraz tam ma poštár s navlecku a na ten nejde už ho ma asi mesiac 😂 asi jej je pohodlný 😂

simca06022011
16. dec 2020

moj zdedil po dcere (vid foto), je rozkladaci, cize tie epeda som mu odstarnila. PLus velkeho medveda. Gauc ma v zime, medveda v lete. Tie dva uz ma 2 roky a nedotkol sa ich... v detskej ma kozusinu na podlahe a tej sa tiez nedotkol a spi tam vzdy ked sa da. Ked som videla ze medvedovi ide po uchu, tak som ho zobrala a nechala ho lezat na podlahe :D si rozmyslel ...
ALE obhryze veci, len ked je vyslovene nervozny... urobil mi dieru do gauca, obhryzol obrus pod stolom, ked prisla navsteva... dostal jeleni paroh na obzuvanie :D Inak takuto spust robia fakt z nudy...
Neviem preco, ked bol cca rocny kupila som mu riadny pelech z nejakeho chovoproduktu, drahy jak slak... na franforce bol do tyzdna, vypln von... to sa mu podla mna nieco na tom nepaci... v tomto co ma, citi dceru, nas.. doma sme to mali skor ako jeho :D mozno tym to bude...
A na fb v psickarskej skupine odporucaju detsky matrac z postielky.

tilko
16. dec 2020
simca06022011
16. dec 2020

Takto.... Ale keď je raz hryzavec... Rozhryzie všetko...

dominika_sk
16. dec 2020

@mirage to je podla teba dostatočnáe psychickáe aj fyzicke vyťaženie, hej🙈

simca06022011
16. dec 2020

@dominika_sk tak ono je to caste, ze si ludia povedia "ved ma dvor", "dostane jest" a vybavene... poznam takych co ani na vychadzku psa nevezmu za cely zivot.