Nenávidím mužovho kamaráta

19. júl 2021

Neviem či ho mám nazvať kamarátom keďže mne môže byť otcom. Nenávidím ho doslova . Už len preto že muž s ním chodí často von . A dokonca keď sme išli s mužom sami večer von na pizzu..dobehol za nami ako pes ,lebo nás videl...není mu vôbec blbé že sme mladší a čakáme dieťa.. ku mne si dovolí povedať hocičo ako zo srandy možno ,ale pre mňa to sranda není keď mi povie kedy sa rosypem a podobne reči k jeho veku debilné ..a narážky že s manželom chodíme stále spolu a za ruky . Nenávidím ho priam za to ,starecké reči . Prečo sa tak lepí na nás ..čo na ňom muž vidí preboha .

leskovael
19. júl 2021

Prečo mu nepovieš aby si nevhodne poznámky nedovoloval? Keď ich povie tvoj muž ho prečo nestopne?? Prečo sa muža nepýtaš "čo na ňom vidí" alebo prečo sa s ním stretáva? My ti tu ťažko poradíme, treba sa porozprávať doma s mužom.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1201
19. júl 2021

Kým si nesadnes s mužom a s ním o Tom čo ti vadí nehodia reč dovtedy odpovede na otázky mať nebudeš. Nehovoriac o tom, že si fakt mierne alergická už na neho alebo skôr viac než dosť... Chápem že to môžu spôsobovať aj hormóny, len si daj bacha aby si v jeho očiach neskončila ako hysterka. Lebo tej nálepky sa už nezbavis.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
19. júl 2021

Však dedka uzemni, keď bude mať blbé reči. A keď k vám nabudúce dobehne, prehod 3 zdvorile slová a ďalšími 3 ho pošli preč, že teraz máme súkromnu diskusiu, porozprávame sa s tebou inokedy, čauko

autor
19. júl 2021

Ja má byť stále tá zlá ? koľkokrát som mužovi hovorila čo robí ,ako sa chová ..čo stále ho otravuje..
Veď to namne vidno že mi vadí ..čo ho mám priamo poslať do p..?robí to naschvál a robí mu to dobre ..ako starý chlap ..

autor
19. júl 2021

@viestta stále s ním chodí von . Tak ja nezmôžem nič . .keď som sama doma a on je s ním ..
Je to na mužovi ..bohužiaľ . Už ani nemôžem spomenut ho pred nim

letfenixa
19. júl 2021

@anonym a kto okrem teba a tvojho manžela mu to má povedať, keďže to očividne buď nevidí alebo nechce vidieť?

autor
19. júl 2021

@letfenixa Na vine je muž .keď sme boli na bicykloch a volal mu a utekali sme domov aby išiel s ním von . Ako už som myslela naozaj že sa naňho vyserem

letfenixa
19. júl 2021

@anonym tak si to rieš s mužom.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
19. júl 2021

povedz ujovi že či mu nie je trápne chodiť za vami a či nemá čo robiť doma...
manželovi daj podmienku - alebo dedo, alebo ja s dieťaťom.... na dvoch koňoch sa sedieť nedá...😉

autor
19. júl 2021

@deti95060810 to som už riešila minulý rok .. pomohlo len chvíľu.. nedá sa s tým nič .

zooeynka
19. júl 2021

Vedmu povedz ze to vyzera ze to je jeho gay priatel....len ci to tak aj naozaj nie je...ktory zdravy mlady hetero vyhladava spolocnost postarsieho kamosa a dava mu prednost pred svojou zenou?

bluka2
19. júl 2021

Áno, máš ho priamo poslať preč

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamutka
19. júl 2021

No fakt mu povedz ze už sa o nich hovori ako o teplých bratoch. Keď jeden za druhým behajú, to musí byť velka láska

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
19. júl 2021

A muz inych partakov nema? Nehnevaj sa ale ten postarsi kamarat vas pozravi, pokeca a odide hadam si k vam neprisada na večeri. A tvoj muz je asi rad... Nezda sa mi dostojne urazat do teplosov... Poriadky si ma spravit on s nim a ty s muzom.

Ktovie co robia ked sa zenie zo spolocnej bicyklovacky za nim.

solange7
19. júl 2021

To bude nejaký primitív.

autor
20. júl 2021

@elizabet173 možno sa nad tým zasmeješ ale áno ..bola korona ,😬čas sme trávili spolu . Bolo to asi to najkrajšie čo mohlo byť .

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. júl 2021

@hazelgracegus ♥️♥️

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. júl 2021

@elizabet173 no ..sedia na terase a debatujú ..akože majú tam viac známych ale ..mne príde že ten pánko akoby videl v mojom manželovi možno syna ?kamaráta?ja neviem . Mala som obdobie keď som si myslela že nás chce rozdeliť lebo spomínal že má dcéry. .také kadejaké narážky ..ale veď to by sa mu aj tak nepodarilo .

autor
20. júl 2021

@elizabet173 proste najprv mi nevadil(pozná tak mojich rodičov ale len tak kto sú ....a preto by mal dať pokoj ) ale neskôr keď začal mať sprosté narážky na mňa ..na náš vzťah ..som hnusná ,úplne mám alergiu keď ho vidim . Vlastný otec ,svokor si nedovolí povedať čo on . A muž na to nič ..ten sa baví .