Nemám rada tieto horúčavy

24. aug 2024

Nemam rada tieto horucavy. Aj dnes 35. Tolko horucich dni v lete som este nezazila. Keby je tych 25-26 slova nepoviem. Doma mame klimu. Ale staci mi vyjst pred bytovku a otras. Som jedina co trpim uz tak vela dni, ze je taka horucava?

zara1996
24. aug 2024

Ja už sa teším keď sa konečne ochladí, ale podľa predpovede ešte celý september bude horúci🙄

bublinka1426
24. aug 2024

nie si jedina.
odpocitavam dni do jesene, a veru teraz ma aspon tesi, ze uz sa skoro stmieva.
aspon daco.
neznasam toto leto. cele zle.
ziadne ochladenie riadne.

klarissa25
24. aug 2024

Ale skončia neboj sa...

jenn7
24. aug 2024

V mojom okoli sme vsetci z tychto horucav riadne nervozni. Kazdy den sledujem pocasie kedy to skonci.

mikitilik29
24. aug 2024

Ja od kedy mám deti neznášam leto a horucavy 🤦‍♀️😃

bloger
24. aug 2024

Veru nie si jediná. Tieto teplá sú záťažou pre každého. Nezábúdaj veľa piť. Je to nesmierne dôležité. Prajem všetkým aby sme tie teplá zvládli v zdraví.

karinss
24. aug 2024

Je to otras... vôbec niesi jediná komu toto leto ničí život... už sa teším na žlté lístie, vetrík a mikinku... ak dovtedy prežijem 🫠

anonymous87
24. aug 2024

A ja sa z tohto tepla tesim 😅

larinka552
24. aug 2024

Veru toto leto je extremne horuce. Nepamatam, ze by minule leta boli az taketo... Alebo zeby iba spomienkovy optimizmus? 😃

autor
24. aug 2024

@karinss Veru krasne si to napisala, tiez sa uz tesim na zlte listky, vetrik, mikinu 🙂🙂

dzejny656
24. aug 2024

Ja to milujem, práveže mi je smutno, že sa leto už končí.

zara1996
24. aug 2024

@larinka552 aj mne sa zdá, že toto leto je najhorúcejšie aké som kedy zažila. A vôbec si ho neužívam, nebaví ma byť vonku a len sa potiť a zdochýnať.

jamimo
24. aug 2024

nuž.... Svet sa mení. Trpia viacerí... Bohužiaľ, iné to nebude 🤷‍♀️

ukgirls
24. aug 2024

no v anglicku bolo leto dokopy snad tyzden .. u nas je rano jesen potom burky , vychrice a teraz zubate slnko ... 17 stupnov takze vy moc a tu nic ...

liusa82
24. aug 2024

ja mám momentálne ms druhý deň.Takže len ležím doma na gauči a nudím sa.Najviac ma štve, že nemôžem skočiť do bazéna a trochu sa schladiť v tomto hice.Ktovie dokedy takto bude tipujem do pol septembra.Potom sa začne ochladzovať postupne

ptvw
24. aug 2024

@dzejny656 ešte napíš ale kde a za akých podmienok ta to baví prosím ta ? 😅😅 lebo mňa v paneláku na betóne, v MHD bez klímy v smrade a s desiatkami nervnych a agresivnych ľudí veru nie....na plazi s drinkom, doma na záhrade v bazéne, mimo prace a davu by som bola aj ja spokojná 🥲

larinka552
24. aug 2024

@zara1996 tak potom sa mi to iba nezda ale mam spravny pocit... predtym som tie horucavy znasala v pohode, teraz mi uz vadia. Keby som aspon mohla byt vonku alebo mat dvojmesacne prazdniny. Co by som za to dala 😃Ale ja som iba v praci a ked mam volno tak unavena na byte sa varim vo vlastnej štave 😮‍💨 Lebo v byte bez klimy je este otrasnejsie ako vonku. A ked sa aj trosku stihne v noci ochladit, tak od rana uz slnko peckuje na plne gule 😪

lasona
24. aug 2024

Bohužiaľ myslím ze to už iné ani nebude. Keď som bola malá, bolo max 26 co si pamätám...teraz? Ako v zahraničí....globálne otepľovanie je tu...len aby horšie nebolo....ešteže mame doma klímu

martinka13
24. aug 2024

Teším sa, že je teplo. Ešte budeme plakať keď budu 4 stupne a dážď pol roka...

beloved
24. aug 2024

@ukgirls Mozem chodit k tebe travit leta 🙂 ?

ukgirls
24. aug 2024

@beloved si vymenime byty na leto 😀

marcellka32
24. aug 2024

Milujem dážď...
Čakám na počasie veterné, s mikinou a tenkou bundou, október je môj

timea301196
24. aug 2024

Nech sa páči prídete na Oravu ked vám je ľúto

zara1996
24. aug 2024

@marcellka32 ja tiež milujem dážď, búrky, radšej zmoknúť ako zdochýnať v tomto hnusnom hice 😀

beloved
24. aug 2024

@ukgirls Super, som za 😍

hederamonstera
24. aug 2024

@ptvw nebola, ja nie som spokojna ani na dvore s bazenom…neznasam leto, niekam chcem aj ist a nie sa furt bat, ze moj 1r a 2r dostanu upal

zuzinabila
24. aug 2024

Nie si jedina. Este 2 roky dozadu sme byvali v panelaku na JZ Slovenska a ani v noci sa nedalo vydychnut od horucav,nonstop utrpenie v lete🙃a to som teplomil, milujem leto,slnko ale co je vela,to je vela.. teraz sme v dome pri lese a pred nami potok, to je ako prirodna klima ,uzivam cele leto v pohode.

len_nig
24. aug 2024

Ja tiež trpím, tretí trimester tehotenstva a toto počasie, to je fakt topka 😂🤦🏻‍♀️

slniecko5
24. aug 2024

Áno, prvý rok máme chladenie a je to na nezaplatenie, ani neviem, že je vonku teplo, v byte som umierala zaživa. Bez chladenia v teplých oblastiach to už asi nepôjde:(. Slovensko sa stava tropické.

mane01
24. aug 2024

Na leto som cakala snad od oktobra… takze sa tesim ze je teplo a uzivam si to! Mohlo by byt o par stupnov menej, ale zas, nemoze byt vsetko na 100%