Nebojíte sa už na Slovensku chodíť po ulici a cestovať?

20. apr 2024

Každý deň, nejaké vraždy, drogy, díleri, výrobcovia drog, samovrahovia na koľajách, nezvestní ľudia, deti … Tak veľmi sa zhoršil život na Slovensku. Bojíte sa tu žiť aj vy?

cyberk
20. apr 2024

Nie, co ma nezabije, to ma posilni

1ryba
20. apr 2024

Nebojím. Mne je tu fajn. Netreba toľko čítať bulvár.

martinmmartin
20. apr 2024

kazdy den vrazdy? to fakt?

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikusenka1
20. apr 2024

Ja sa tiež nebojím a to môj muž odo mňa chce aby som nosila teleskop, nôž a slzný sprej so sebou keď idem s deťmi von 😂😂😂

dzejny656
20. apr 2024

Nie, vôbec 🤷‍♀️ nemám problém ísť ani večer sama, práveže na Slovensku sa cítim bezpečne. Nenosím so sebou nič, popravde mi to ani nikdy nenapadlo.

hiro
20. apr 2024

Hmm, nie.

autor
20. apr 2024

@kikusenka1 mne to smiešne nie je veru. Ja idem zaobstarať určite.

hiro
20. apr 2024

Zhoršil? Na to že je menej vrážd a samovrážd ako za socializmu tak sa zlepšil nie?

autor
20. apr 2024

@dzejny656 kedysi som sa šla aj v noci prejsť. Dnes už nehrozí. Keby som bývala v Michalovciach, tak už mám komplet výbavu a kurz sebaobrany.

hiro
20. apr 2024

Michalovciach? 😂 Tam som stretol najmilších ľudí široko ďaleko... A teda vlastne celkovo na východe

kikusenka1
20. apr 2024

Kľudne si zaobstaraj. Ak ti to pomôže. No veľa ľudí aj tak vo vyhrotenych situáciách nekoná správne a dám ti jeden tip. Nepoužívaj slzák proti vetru😉

kikusenka1
20. apr 2024

@hiro ja môžem len súhlasiť. Na východe som vzdy stretla milých ľudí. A na severe tiež

tora23
20. apr 2024

To tam máte toľko vrážd na ulici??? Dealeri ani "výrobcovia" drog sa o tety na ulici nezaujímajú, ti sú nebezpeční akurát tak medzi sebou navzájom, samovrahovia na kolajach sú tiež problémom pre seba samých a nie pre okolie. V čom a v akých oblastiach sa kriminalita reálne na toľko zhoršila aby ste išli nosiť "teleskopy" (? wtf) a nože. Neodporúčam nosiť akúkoľvek zbraň ktorú nevieš použiť, lebo čokoľvek máš pri sebe, v prípade konfrontácie to jeden z vás 100% použije. A niečo mi hovorí, ze ty na to naturu ani skill nemáš...

hiro
20. apr 2024

@kikusenka1 Ja som z Liptova... Milí ale odtiaľ potiaľ a žiadna politika 😁

pribinak
20. apr 2024

A nikde inde drogy vraždy díleri …..nie sú? Len na Slovensku?

Alebo ako mame chápať tomuto výlevu?

kikusenka1
20. apr 2024

@hiro co sa týka politiky tak tu s nikým nerozoberam každý má svoj názor a s tým človek nič nespraví a na Liptove som tiež spoznala veľa veľa milých ľudí. Takže pozdravujem Liptov😊

autor
20. apr 2024

@kikusenka1 :D to už vidíš ako budem zisťovať ako fúka vietor :DDD. Minule som fúkala bublinky z bublifuku dieťaťu a všetko na mňa samozrejme :D.

kikusenka1
20. apr 2024

Tak ten slzak z povinnej bezpečnostnej výbavy prosim pre vlastné dobro vynechaj😊

autor
20. apr 2024

@tora23 to je tiež pravda, že mi to môže útočník vyrvať z ruky ak by som nebola dosť zdatná a obratná.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tora23
20. apr 2024

Určite. Stačí ak zavahas, čo asi každý normálny človek ktorý nemá záujem ublížiť a nemá tréning zavaha...

autor
20. apr 2024
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. apr 2024

Budem skúšať doma na muchách zatiaľ nooo.

autor
20. apr 2024

@taynee by som sa dototo…

dzejny656
20. apr 2024

Tak ja neviem kde sa ty pohybuješ, ale môj muž napríklad chodí roky na bojové umenie, v prípade potreby by sa určite dokázal ubrániť, ale v reálnom živote sa mu nikdy nestala situácia že by to bolo nutné. Ja sa ťa nechcem nejako dotknúť, ale buď si zažila nejakú zlú situáciu alebo máš takú uzkostlivejsiu povahu lebo takto sa báť mi nepríde úplne v poriadku.

zorkahorka
20. apr 2024

Kedy bolo na slovensku lepsie a bezpecnejsie? 🤔 a kde je bezpecnejsie nez na slovensku???

kikusenka1
20. apr 2024

@taynee jezismaria deväťdesiate boli riadna divočina... to je pravda...

taynee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz