Nealko víno - skúsenosti

nika523
8. feb 2024

Prosím vás nealko víno máte skúsenosti? Ktoré je dobré a kde sa dá kúpiť? A je to úplne že bez alkoholu, môže piť aj človek ktorý berie lieky? Ďakujem

crazy_cat_lady
8. feb 2024

ja som si raz kupila v kauflande (nepamatam si nazov/znacku), nemalo to ziaden alkohol a bolo to hnusne a vyliala som to cele do umyvadla :D

petronellla87
8. feb 2024

@nika523 ja som teda ešte nenatrafila na také čo nie je hnusné a chuťou sa vínu aspoň podobá 😂 ak by niekto o takom vedel tiež si dám poradiť 🙂

nicky0007
8. feb 2024

treba kupit de-alkoholizovane, to je chutovo vyborne. nie nealko. je to rozdiel.

saxana000
8. feb 2024

Odkedy som tehotna kupujem si sumive huberta nealko k vianociam silvestru na ples toho ruzoveho..ale z vina to ma ozaj pramalo..

kik2022
8. feb 2024

Nemáte skúsenosti s týmto vínom? Chcela som ho skúsiť. 🙂

gejb
8. feb 2024

@nika523 neviem poradiť aké kúpiť, ale aké nekúpiť :Viante, Cabernet červené dealko. Vyliali sme ho ☹️

lenkahvh
8. feb 2024

ja som minule na tieto narazila - vyzeraju vyborne, ale ako chutia neviem

https://www.nutsland.sk/0-0-nealkoholicke-vina-...

victoriab
8. feb 2024

@nika523 kup si radsej hroznovu stavu z dmky 😁

maryetta
8. feb 2024

Viem ze svokra mala take sampanske tusim. A uplne chutilo ako vinea.

nika523
autor
8. feb 2024

@victoriab no ja by som rada ale okolo seba mám ľudí čo keď máme návštevu ale je nejaká príležitost tak bez alkoholu to nejde a už ma nebaví počúvať reči veď daj si jeden môžeš a nerob sa taká, možno toto by to nahradilo

wudz
8. feb 2024

Ja zvyknem kupovať Carl Jung. Ale popravde - sebe by som to nikdy nekúpila, nie je to dobré a ak si vínkar, tak ti chutiť nebude. Radšej by som bola bez vína, ako si dať nealkoholické. Kupujem ho len z dôvodu, že náš dedo kvôli liekom nemôže alkohol a vždy pil podobné patoky kúpené za 2 €, takže mu chutí aj toto. On ani netuší, že je nealkoholické, má dobrý pocit, že si vypil, ja som rada, že on je spokojný, tak aj naďalej mu ho budem kupovať.
Ale teda ak je to preto, že ty nechceš piť alkohol - čo koho do toho? Vrrr, toto mi vie vždy zdvihnúť tlak. Na Slovensku je viac akceptovaný alkoholizmus ako abstinencia. A toto by som rovno povedala aj návšteve - ty ich nenútiš abstinovať, oni ťa nemajú čo nútiť piť. Aby soms a ja tvárila, že pijem, aby oni boli spokojní, môžu ísť do kelu.

sima1415
8. feb 2024

Ja kupujem huberta a moscato nealko a chutia mi , klasické bezbublinkové mi nejako nesadli chuťovo

kp7333
8. feb 2024

@nika523 Nealko Moscato zvykneme kupovat na oslavy pre soferov a mladez. Chutovo je to ako Vinea, len flasa je ako na sumive vino.

sima234
8. feb 2024

@nika523 ja mám radšej Huberta, je to síce šampanské, ale mne to aj chutí ako šampanské.

diewcatqoo
8. feb 2024

Moscato nealko je fajn. Ani to nechuti ako vino, ale skor ako vinea.

nika523
autor
8. feb 2024

@wudz áno máš pravdu len ja by som tiež chcela mať pocit že sedím a popíjam 😁 a nechce sa mi odpovedať na otázky že prečo nepijem

nika523
autor
8. feb 2024

@wudz s tým dedom si to super vymyslela 👍

hsara99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hsara99
8. feb 2024

@kik2022 toto Monetto je hnus

snazilka_bio_mamka
8. feb 2024

neodporučam. to ze som tehotná som zistila 23.12. a kedze máme pri štedrovečernom stole zvyk si štrngnuť červeným vinom, kupila som si kauflandu. Bol to grc, nič spoločné s vínom okrem farby to nemá.

nevenka
8. feb 2024

Carl Jung boli super...

nevenka
8. feb 2024

@snazilka_bio_mamka no lebo si treba vediet vybrat 🤭

nevenka
8. feb 2024
nevenka
8. feb 2024

@nika523 pila som to ako tehotna, mozes, aj ked beries lieky. Ja si obcas dam aj normalne, ovocne, hoci beriem lieky na tlak a dojcim. Samozrejme, 1 maly pohar, nie liter 😅

juliet86
8. feb 2024

ja som raz kupila karton luxusnejsich boli hnusne vsety vyliala som to

jana2679
8. feb 2024

@nika523 odporúčam Kylie - vynikajúce 👌

zorkahorka
8. feb 2024

To uz radsej vypijem vineu 😀

ajdika
8. feb 2024

@kik2022 ja si ho kupujem. Ale je to suche prossecco. Mne chuti velmi.

ajdika
8. feb 2024

@jana2679 kde sa da toto kupit? Ked som to hladala, nasla som iba zahran.stranky

zeldia
8. feb 2024

@nika523 nám veľmi chuti Huber nealko robíme si občas v lete aj miešany drink Hugo (mätový sirup, citrón alebo limetka, nealko Hubert, lad a listky mäty).