Názor na Igora Bukovského

nadaa1
20. nov 2020

Ahojky aký je váš názor na ňho ?? Hlavne čo sa týka tej zdravej stravy a pozrela som si video o zelerovej šťave aký ma on na to názor a o Anthonimu williemovi. Ja osobne ai myslím že Anthony je super ale Bukovský neviem....

michu_
20. nov 2020

urob si vlastny nazor. tu ti polka povie tak, druha polka opak 🙂 co cakas?
nastuduj si o zdravej strave,porovnaj to s tym, o com hovori on a zistis ;)

brumca
20. nov 2020

presne ako pise "michu"...sto ludi, sto chuti...cize prestuduj vsetky mozne smery, rady a uvidis, co sedi tebe 🙂

mima1
20. nov 2020

Ja osobne ho nemusim. Podla neho mam pocit ze nemozes ani vzduch dychat.

engel76
20. nov 2020

Mam jeho knihy, nie so vsetkym suhlasim. Osobne mi uz davno pomohol ohladom bezmliecnej stravy.

marci77
20. nov 2020

ale zeler je urcite zdravy, ci uz vo forme zelerovych hranolcekov, alebo zeleroveho salatu ...urcite fajn pri zdravej strave

nadaa1
autor
20. nov 2020

@engel76 knihy od anthoniho alebo bukovsky ?

engel76
20. nov 2020

@nadaa1 Bukovsky

meluela
20. nov 2020

@nadaa1 akoze ja som dost ficala na bukovskom, jeho kniha vegetarianske dieta bola prva svojho druhu v 90 rokoch. neskor prislo trosku vytriezvenie. nazivo som videla ze ego ma teda grandiozne, vtedy som dost prisla o iluzie. No ale to co stvara teraz :-/

tncka
20. nov 2020

@nadaa1 ja si myslim ze mu pekne d.be z toho ze nezere slaninu🤣🤣🤣

abbey1
20. nov 2020

Záleží či chceš zmenu životného štýlu, stravovania, alebo sa budeš spoliehať na vitamíny z lekárne a časom lieky od lekára. Myslím, že v mnohých veciach ohľadom zdravej stravy, vitamínov a podobne má pravdu a takáto cesta dokáže zabrániť, či zvrátiť množstvo ochorení. Treba si pozrieť, prečítať a vybrať si, čo je pre teba akceptovateľné.

majamat
20. nov 2020

@tncka 😂

lindusss2016
20. nov 2020

@meluela mne sa tiez jeho vystupovsnie celkom nepaci, ale zas ego nema nic spolocne s jeho odbornostou 🤷‍♀️ ja ho nejak nesledujem, len co som sem tam zachytila v teleranach a podobnych relaciach a tam sa mi jeho nazoty ohladne stravy zdali ok

majamat
20. nov 2020

Bukovsky mi bol vzdy vrchlne nesympaticky a dlho som ho ignorovala. tento rok som nahodou natrafila na jeho videa a musim uznat, ze vedomosti a znalosti ma fakt vyborne. no nesympaticky mi je stale a aj to jeho obrovske EGO. ten jeho uskrn, joj to nemusim. no ak hovori o teme, ktora ma zaujima, tak si ho pozriem.
@mima1 😀 ten pocit mam aj ja a hoci si myslim, ze je dobry odbornik, neviem si predstavit sa stravovat podla neho. podla mna uplne staci urobit len ciastocne zmeny v stravovani a on ma info, ktore potrebujeme. co samozrejme nemusime ziskat od neho, da sa urcite aj inde, ale da sa aj od neho.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbey1
20. nov 2020

@anita1978 Tak o tomto by mnohí s tebou vedeli polemizovať.

mima1
20. nov 2020

@majamat no ja mam problem uz len na neho pozriet a pocuvat ho. Neviem strasne mi vadi uz len ten jeho uskrn co robi.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
20. nov 2020

@mima1 ved toto. ten uskrn je uplne najhorsi. za tym citit tu jeho povyseneckost.

monkasponka
20. nov 2020

@tncka 😂😂😂😂😂😂

basska_b
20. nov 2020

Vypočuj si Bukovskeho, mnohé myšlienky ma dobre, niečo je už prehnane, to je ako vo všetkym. Porovnaj viac zdrojov, vytvorí sa ti z toho prienik toho, čo je správne a rozumné vo výžive.

Úplne chápem, čo myslíte slovom úškrn. Môj muž pred pár dňami pozeral tie jeho videa 😁 avšak ja som takýto úškrn videla u viacerých lekárov, proste oni si myslia, že pojedli všetku múdrosť sveta a my sme niemandi, čo tomu nerozumejú, oni ich to ešte na škole tak učia. Klobúk dolu pred všetkými lekármi plnými pokory a s dobrým srdcom! Málo som takých stretla. O to viac zarezonovali

michu_
20. nov 2020

Haha,baby a take to poznate?- ze na druhych nam najviac vadi to, co mame sami v sebe nespracovane?😜
...a opustam temu :D

tripetta
20. nov 2020

Večne urazený narcis s tendenciou neustáleho poučovania, no nepochybujem o odbornosti niektorých jeho rád, ktoré sa dajú zistiť aj inde. Na laikov sa díva ako zvrchovaný poloboh. Skúsiť mu niečo vyčítať je trúfalosť, hneď v ďalšom videu vyfňukáva, kto mu aký komentár napísal. Už na jeho videá nepozerám, nemám chuť si kaziť deň. Zrejme aj v cirkvi adventistov sa tak chová, možno by bol rád, keby mohol komandovať nejaké svoje ovečky a chovať sa k nim ako nespochybniteľný autoritatívny pastor.

tripetta
20. nov 2020

Inak, výborná diskusia, som rada, že si otvorila túto tému. Nezaškodilo by mu prečítať si aj iné názory na neho, nielen zaslepené chvály jeho stúpencov. Len neviem, či je schopný si niečo z toho pripustiť.

danica2711
21. nov 2020

@tripetta ušetrila si mi ťukanie do klávesnice, presne môj názor

jankalukasova
21. nov 2020

Asi pred 100 rokmi byval v telerane. Niektore tie jeho rady sa mi zdali ok ale ich podanie bolo absurdne! A to som bola v zasade este decko. Neviem ci som uz na strednu chodila, alebo na ZS. Posledny prispevok, ktory som videla bol o tom, ze ako vyzera jedlo v zaludku. Ze ake je to nechutne... zobral nejaku polievku, kydol do nej rezen, zemiakovy salat a tusim este nejake pivo alebo take nieco. Urobil z toho s prepacenim psi grc. Potom zobral nejaku inu (straaaaasne zdravu) polievku, kydol do nej nejaky salat, volaku sosovicu alebo nieco take, prilial pohar vody s citronom a dusoval sa ake to je krasne... bol to na pohlad uuuplne rovnaky grc ako ten prvy. Ale ten druhy bol.zdravy, tak bol krasny 🤦‍♀️ a to bolo posledne co som od neho videla, vtedy som si povedala, ze mozno je odbornik ale asi mentalne neruseny.

3009
21. nov 2020

@nadaa1 jeho žiadny odborník-gastroentrológ neuznáva, lebo nikdy nerobil so živými ľuďmi a to tom čo píše sú preklady čo si naštuduje na internete príp. niečo z ang. kníh poprekladal a na tom si urobil biznis, takže žiadny odborník, to len niektorí zaslepenci si myslia aký je on odborník. A k tomu čo teraz predvádzal počas korony na FB no na grc. Mal by zaliezť do diery a viac nevyliezť.

mogaa
21. nov 2020

Bukovský je extrémista.....a tie jeho americké štúdie , no sú jednoducho štúdie....výsledky jednej povedia že treba uprednostniť prírodné produkty na druhej strane výsledky ďaľšej štúdie že nepoužívať masť ale spracované oleje.....volakedy boli štúdie že vajcia sú najzdravšou potravinou, potom že vajcia treba jesť len obmedzene lebo zvyšujú
cholesterol, teraz to ale ďaľšia štúdia spochybnila že cholesterol nezvyšujú lebo vo vajciah je len dobrý cholesterol.....

marcellka32
21. nov 2020

A že ho videli v Budapešti na vianočných trhoch ako tlačil pečenu klobásu do seba 🙂

tripetta
21. nov 2020
tripetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz