Nakupovanie cez bazoš

29. jan 2021

Ahojte. Baby idem prvýkrát nieco kupovat z bazosu a pani vyzera ze nema velky zaujem predat tovar. Ked predavate vy nejaky produkt ako dlho trva kym to predate ked mate kupcu? Ci sa mi to len zda ze musim všetky informacie ohladom produktu z nej tahat ako z chlpatej deky. Ako chapem ze nie kazdy ma cas sediet za MK. Ale raz za den odpisat dva krat za den odpisat????... Ako to normalne funguje baby co predavate castejsie? A prosim naozaj pytam sa lebo objednavam prvykrat tak neviem ci je to normalne alebo nie. Neukamenujte ma tu hned 😌 dakujem vám

martina1201
29. jan 2021

Ahoj, z Bazoši či z MK ideš nakupovať? Lebo píšeš raz tak a raz o MK a sedení na ňom.

Z Bazoša zvykne správy hádzať aj do spamov. Tie ľudia nekontrolujú moc často. Ak komunikujete mailom je to zdĺhavé. Ak pri inzeráte nie je napísaný telefonicky kontakt skús si ho vypýtať a možno skôr niečo doriešiš d predávajúcou. Prípadne jej daj svoje číslo. A uvidíš reakciu. Ak nebude záujem asi by som sa na to vykašľala.... Lebo nemá zmysel čakať na to kým sa človek rozhýbe....

karhu
29. jan 2021

odpisat 1x za den je pre mna normalne..ked kupujem teplaciky za 3eur, necakam ze tam predavajuca bude sediet cely den, len aby urobila obchod roka..

simonecka008
29. jan 2021

Na MK mam zapnute upozornenie, cize ked som doma a mam internet zapnuty pipne a odpisem v co najkratsom case..... ale nesedim tu cely den...mozno ma male deti tak nema tolko casu ... aspon ze ti odpise raz za den... ale najdu sa aj taky ktory najprv vypytaju foto veci z kazdej strany a po precitani neodpisu 😃 a ozvu sa po tyzdni ze danu vec chcu 😃

autor
29. jan 2021

@martina1201 tu na MK v bazari som myslela. Presne si to pekne opisala cakat kym sa clovek rozhybe a na bazosi. Pockam este dnes a uvidim asi skusim telefonicky nejako sa s ňou spojit. A pani chce peniaze vopred na ucet, tak aj preto som taka sklamana ze to ide tak pomaly.. Dakujem za odpoveď

autor
29. jan 2021

@karhu v mojom pripade to nie su teplaciky za tri eura a ani obchod roka. Len som si myslela ze ak ma niekto zaujem to predat a ma kupcu tak trosicku viac energie do tho vynalozi. Ale nie nesudim. Ja chápem ze clovek ma vela toho cez den. Preto sa len informujem a nevzdavam to ☺️

evaachesa
29. jan 2021

Hlavne si pozri jej hodnotenia. Veľakrát som si kúpu rozmyslela keď mala predávajúca zlé hodnotenia

autor
29. jan 2021

@simonecka008 hej to sa mi stalo ze som chcela baby šatku a pani neodpisovaka. Len ked po niekolkych dnoch, tyzdni vyhodilo spravu ci ju este chcem. Netreba vsetkych hazdat do jednehi vreca. Ja dokonca som s touto jednou vecou este muza otravovala aby mi to odsuhlasil a nakoniec sa to nehybe 🙉🙄😃

karhu
29. jan 2021

zalezi od predavajucej/kupujucej, neraz sa mi stalo, ze sa baba ozvala po 3 dnoch od oslovenia, nedavno jedna opisala po 20 dnoch od oslovania🙈..aj v pripade drahsej veci sa stava ze sa neozve vobec....vzdy je to ine, podla toho na koho natrafis..ak mas z predavajucej zly pocit, nechaj to tak, za nervy to nestoji

autor
29. jan 2021

@evaachesa pani ma dobre hodnotenia. Tak jej stale doverujem. ☺️

autor
29. jan 2021

@karhu skoda no. Uz som mohla byt dohodnuta niekde inde 😊 ale som aj ja matka a dieta ma naucilo trpezlivosti tak som, cakam 🤣🤣

karhu
29. jan 2021

kludne kup inde a ked sa tu ozvu, povedz ze uz si sa zariadila inak, nie je na tom nic zle..niekedy teba kupit rychlo a nie je cas dotahovat sa 2 tyzdne

autor
29. jan 2021

@karhu
@evaachesa
@simonecka008
@martina1201 baby tak kolko teda tak priemerne trva takyto obchod. Kolko dni?

autor
29. jan 2021

@karhu no a to je moj pripad ze nemam cas.

evaachesa
29. jan 2021

Veru ja som minule súrne potrebovala kúpiť niečo, čakala som 2 dni na odpoveď, no nakoniec som kúpila inde. Pani sa ozvala po týždni.
U mňa väčšinou behom 1 dňa, najviac na druhý deň sme dohodnuté, zaplatené a väčšinou mi to aj druhý deň pošlú keď pridám foto z bankingu

teleskop
29. jan 2021

MNE PRAVE REAGOVALA PANI NA INZERAT PO ROKU A POL VCERA

autor
29. jan 2021

@teleskop odvazna pani 😃😃😃😃

evaachesa
29. jan 2021

Ale teraz v čase korony nikdy nevieš. Jedna pani si chcela odo mňa niečo kúpiť, napísala že berie a od 29.12. ani chýru, ani slychu....už som to mala nachystané na zabalenie ...no doteraz si správu neprečítala, takže žiaľ asi sa niečo stalo, inak si to neviem vysvetliť 😒

autor
29. jan 2021

@evaachesa talto by som si to aj ja predstavovala a to uz vcera som bola rozhodnuta a dnes len jedna sprava od nej..

autor
29. jan 2021

@evaachesa nestalo sa jej nic je to o zodpovesnosti a tu ma clovek cely zivot! Aj ked cest vynimkam.

evaachesa
29. jan 2021

Správa je neprečítana....mám aktivovaný plus takže vidím kedy bola správa prečítaná... písala som potom ešte raz že čo sa deje, ale nič

evaachesa
29. jan 2021

@teleskop vidíš a oplatilo sa počkať? 😂😂😂

simonecka008
29. jan 2021

No u mna ked odpise pani hned tak aj v dani den vybavime platbu.. bud posle doklad o platbe .. a ak ano a ma dobre hodnotenia tak balik posielam na druhy den 🙂 a ja ked tiez nieco kupujem cez MK pozriem hodnotenia a pytam cislo uctu a poslem hned aj doklad a moju adresu 🙂

masinka
29. jan 2021

minuly tyzden som pislaa jednej z Bazosa ze mam zaujem o jej tovar, odpisala ze ci osobne alebo postou, napisala som ze postou a uz sa neozvala.... nahanat ju nebudem, ked takto jedna, tak nebudem riskovat ze komunikacia z jej strany skonci potom ako zaplatim....
ja ked predavam, tak sa snazim odpovedat kupujucim co najskor, ale chodim do prace, internet v mobile nemam ( a keby aj, v praci na to cas nemam) , tak niekedy odpovedam az vecer, ale teda pokial sa nic vazne nedeje, tak je to do tych max 24 hodin. Niektore mamicky ale predpokladaju, ze predajcovia su povinni byt tu 24/7. Pisala mi jedna a o 5 minut hned dalsiu spravu s otaznikmi a haloooo...., alebo ako minuly vikend, odpovedala som "az" o 20 minut ( este som isla vec pohladat a odvazit) tak ona mi napise ze uz kupila inde....

karhu
29. jan 2021

priemerne od oslovenia kym to mam doma aj 5dni, hoci teraz sa mi podarilo za 3dni

sebastianmichal
29. jan 2021

Ja predavam ak niekto napise snazim sa hned odpisat no nie som tu zase stale cez vikend tu niekedy vobec nie som cize odpisem za 3dni.

katy2015
29. jan 2021

Podla mna 1 sprava za den v pohode, ja napr.mam hocikedy cas odpisat az uplne vecer. aj ked sa snazim hned, ak sa da.

zuzanka.zuzu
29. jan 2021

odpovedám vtedy, kedy mám čas, bez ohľadu na to, čo si o mne kupujúca pomyslí 😀 a z niektorých kupujúcich mám divný pocit (resp. z niektorých správ už v prvej vidíš, že ti píše niekto šiši), tak ani neodpovedám... ani ja nie som povinná odpovedať, hoci samozrejme chcem vec predať.

zuzanaete
29. jan 2021

Napisem nezvycajny obchod z pohladu predavajucej. Predavala som na MK trochu drahsiu vec. Ozvala sa zaujemkyna, poslala som bankove udaje, ona poslala adresu a potom uz ticho. Peniaze neprisli, na spravy nereagovala. Po nejakych 2 mesiacoch som trochu znizila cenu. Par dni na to prisli peniaze na ucet a ja som len cumela, ze co to je. Meno sa mi zdali povedome, tak som si dohladala spravy. Bola to povodna zaujemkyna. Vec som zabalila a odniesla na postu. Snad bolo dorucene. Ziadnu spravu som nedostala. 🙂

0silvia0
29. jan 2021

@zuzanaete a prisla povodna suma alebo ta znizena?

sebastianmichal
29. jan 2021

@0silvia0 samozrejme ze znizena😂😂😂